Surfařský top s UV ochranou s krátkým rukávem černý

499 Kč
8770682

Tričko s UV ochranou do teplých vod na surfování do jedné hodiny.

Přiléhavé tričko s krátkým rukávem chrání před UV zářením i ve vodě a také před odřením o prkno. Přiléhavý střih a utahovací šňůrka poskytují zpevnění ve vlnách.

Barva: Černá
Velikost: průvodce velikostí
Naše služby:
  • Výměna a vrácení do 90 dnů zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 2500 Kč (standardní zásilky)

Klíčové vlastnosti

Ochrana před sluncem

Materiál UPF 50. Chrání před sluncem i mokré.

Technické informace

Jak si vybrat tričko s ochranou proti UV záření? (1. část)

Tričko s UV ochranou s UPF 50. Norma UPF (tedy UV Protection Factor) určuje podíl paprsků filtrovaných materiálem. Oblečení tedy vybírejte dle délky rukávů a také dle UPF: < 0 a 15 < oblečení nechrání před UV zářením. UPF < 15 a 24 < filtruje od 93,3 % do 95,9 % UV záření. UPF < 25 a 39 < filtruje od 96 % do 97,4 % UV záření. UPF < 40 a 50 < má 97,5% až 98% účinnost.

Chrání před UV zářením i mokré

Materiál tohoto anti-UV trička má účinnost filtrování UV paprsků 97 % až 98 %. Výrobek je vhodný na vodní a plážové sporty. Odrážení UV záření je zajištěno hustotou textilních vláken, což zaručuje dlouhodobou ochranu i po vyprání. Vlákna elastanu obsažená v materiálu nejsou odolná vůči chlóru.

Tričko na celou řadu vodních sportů

Tričko s UV ochranou vyhoví i těm nejnáročnějším surfařům. Při vývoji jsme dbali na to, aby bylo možné trička používat i na další sporty (kitesurf, windsurfing, wakeboard, vodní lyže, aktivní chůzi či SUP).

Chování na slunci

Výrobek účinně chrání před sluncem, přesto je důležité nepodceňovat odražené paprsky (od vody, písku), teplotu vzduchu a intenzitu slunečního záření. Proto používejte také sluneční brýle, pokrývku hlavy. Používejte vhodné opalovací krémy a dodržujte pravidelný pitný režim.

Ochrana před sluncem při surfování

https://www.olaian.fr/conseils/la-protection-solaire-en-surf-tp_3890

QUIKSILVER

Australskou značku Quicksilver založili surfaři Alan Green a John Law v roce 1969. Právě oni přišli s prvními kraťasy určenými přímo na surfování. Značka se nyní specializuje na vodní sporty a vyrábí funkční výrobky z kvalitních materiálů.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Hlavní část 86% POLYESTER, 14% ELASTAN

Pokyny k údržbě

Perte v pračce - max. 30 °C - velmi šetrný postup

Nebělte bělicími prostředky

Nesušte v bubnové sušičce

Nežehlete

Nečistěte chemicky

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání