Strouhavky 500 pro koně černé 2 ks

349 Kč

Univerzální odolné strouhavky 500 JUMP chrání končetiny koně a nenarušují jeho pohodlí.

Univerzální zadní kamaše na tréninky, závody i volný čas. Přizpůsobí se tělesné stavbě každého koně, poskytují optimální ochranu a zaručují vynikající pohodlí.

Otázky a odpovědi
Barva: Černá
Velikost: průvodce velikostí
Naše služby:
  • Výměna a vrácení do 90 dnů zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 2500 Kč (standardní zásilky)

Klíčové vlastnosti

Ochrana proti nárazům

Odolná vylepšená skořepina podložená pěnou, která chrání šlachu.

Pohodlí

Pohodlí zajišťuje pěna uvnitř skořepiny kamaší.

SNADNÉ POUŽITÍ

Široké nastavitelné pásky na suchý zip pro snadné nasazování a utažení.

Univerzální využití

Maximálně univerzální: hodí se na tréninky, závody i volnočasové vyjížďky.

Snadná údržba

Stačí přejet kartáčem nebo vlhkou houbičkou a jsou zase jako nové!

Technické informace

Pohodlná ochrana

Naším cílem je nabízet vám výrobky, které spojují funkčnost a pohodlí a současně nijak neomezují koně v pohybu. Takové jsou i tyto univerzální strouhavky, které se přizpůsobí končetinám každého koně. Mají vylepšenou skořepinu odlitou z pružného a odolného plastu, která je podložena 6 mm silnou pěnou. Díky tomu chrání šlachy a spěnkové klouby před odřením a nárazy.

Komplementární s uzavřenými šlachovkami 500

Pro optimální ochranu končetin svého koně můžete zkombinovat tyto strouhavky s uzavřenými šlachovkami 500. Jsou vyrobeny ze stejných materiálů a poskytují stejnou záruku ochrany, pohodlí a tělesné přizpůsobivosti. Spojení obojího je navíc vyžadováno předpisy pro závodní parkurové skákání. Pak už vám zbývá jen projet trasu bez chyby!

Vhodné na všechny disciplíny

Strouhavky 500 JUMP se díky zapínání na suchý zip snadno a rychle nasazují. Hodí se na všechny jezdecké disciplíny. Využijete je při práci na jízdárně, parkurovém skákání i na vyjížďce do lesa. Navíc splňují požadavky na vybavení při závodním parkurovém skákání, takže je můžete použít i na závodech.

Pro každou stavbu těla

Každý kůň je jiný. Strouhavky 500 JUMP jsme proto navrhli tak, aby se přizpůsobily téměř každému a vy jste mohli svému koni dopřát dobře padnoucí, účinné a pohodlné ochranné vybavení. Kamaše se utahují pomocí suchých zipů a uvnitř mají syntetickou pěnu, díky níž na končetinu netlačí, ale přesto ji pevně obepínají. Vnější skořepinu jsme testovali na mnoha koních, aby se optimálně přizpůsobila i tomu vašemu!

Ochrana končetin koně

I když nás koně často ohromují svým majestátním vzrůstem, neznamená to, že nemají křehká místa! Zvláště jejich šlachy a spěnkové klouby musejí být dobře chráněny. Při trénincích, na vyjížďkách i na závodech proto dbejte na ochranu končetin svého koně pomocí bandáží nebo vhodných chráničů. Kdykoli může dojít k odření nebo kopnutí jedné končetiny do druhé, což může vést k nepříjemnému poranění. Strouhavky 500 JUMP se snadno nasazují a poskytují optimální ochranu.

Snadná údržba

Funkční a univerzální strouhavky 500 JUMP mají ještě jednu výhodu - snadno se udržují. Projeli jste se v blátě? Nejprve nechte strouhavky uschnout a potom je očistěte kartáčem. Zejména pečlivě vyčistěte vnitřní část, která je v kontaktu s končetinami vašeho koně. Pokud je potřeba, ještě je otřete navlhčenou houbičkou. Můžete je také celé opláchnout vodou. A strouhavky jsou znovu připravené k použití!

Rozměry

S = PS.

M = CS:
Délka27,6 cm. Výška: 14,5 cm.
L = FS: Délka30 cm. Výška: 15,5 cm.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Klika 100% TERMOPLASTICKÝ POLYURETAN Overall 100% POLYESTER Ráhno 100% PĚNOVÝ NITRILBUTADIENOVÝ KAUČUK

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Po použití nechte uschnout a uložte na suchém a větraném místě.

Pokyny k údržbě

Perte v pračce - max. 30 °C - velmi šetrný postup

Nebělte bělicími prostředky

Nesušte v bubnové sušičce

Nežehlete

Nečistěte chemicky

Obrázky

Strouhavky 500 pro koně černé 2 ks
Strouhavky 500 pro koně černé 2 ks

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi