Sportovní Bluetooth sluchátka Amazfit Powerbuds černá

2 299 Kč

Bezdrátová sluchátka Amazfit PowerBuds sledují vaší tepovou frekvenci při sportu, a zároveň umožňují poslech hudby.

Hudbu nemusíte jen poslouchat, můžete ji žít! Sluchátka dodají rytmu vašim dnům a doprovodí vaše sportovní výkony!

Doručení domů
Dostupné
Bezplatné vyzvednutí za 1 hodinu na prodejně
Naše služby:
  • Výměna a vrácení do 90 dnů zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 2500 Kč (standardní zásilky)

Klíčové vlastnosti

Výdrž

Výdrž. Integrovaný snímač PPG měří vaši tepovou frekvenci.

Nízká hmotnost

6 g na sluchátko (69 g včetně dobíjecího pouzdra).

Dosah

Až do hloubky 10 m.

Držení na těle

Pevné a pohodlné háky kolem uší s magnetem.

VODĚODOLNOST

Jsou odolná vůči potu, prachu a vodě (IP55).

Technické informace

Upozornění na tepovou frekvenci

Upozornění v reálném čase na vaši tepovou frekvenci, tempo a délku tréninku. V aplikaci si můžete nastavit hodnoty upozornění na tepovou frekvenci a tempo, abyste měli úplný přehled o svém výkonu.

Audio systém pro profesionální sportovce

Sluchátka Amazfit Powerbuds mají jedinečný zvukový systém určený pro profesionální sportovce, zajišťují tak jedinečný zvuk a dynamizují váš trénink. Vysoce citlivý magnet nejvyšší řady s kompozitovou membránou poskytuje čistý a velmi výkonný zvuk.

Skutečná bezdrátová sluchátka

Po nastavení se sluchátka Amazfit Powerbuds automaticky připojí, jakmile je vyndáte z dobíjecího pouzdra. Díky integrovaným snímačům v uších se hudba spustí po nasazení, při vyjmutí z uší se pozastaví. Obě sluchátka lze nastavit pomocí dotykové funkce dvojího poklepání či trojího poklepání k nastavení funkcí.

Jsou odolná vůči potu a vodě (IP55)

Sluchátka mají vynikající odolnost vůči vodě a prachu. Veškeré díly Amazfit Powerbuds jsou účinně chráněny před poškozením vzniklým vodou, potem či prachem, vy se tak můžete bezstarostně věnovat sportu.

Magnetické úchyty kolem uší

Jedinečná technologie magnetických úchytů kolem uší , které lze odepnout, zlepšuje stabilitu sluchátek, která tak při sportování nevypadnou. Při každodenním použití lze úchyty uložit do dobíjecího pouzdra.

Prohloubení basů při tréninku

V režimu Motion Beat prohloubíte basy, a tak získáte čistší a výkonnější zvuk. Můžete tak snáze kontrolovat intenzitu cvičení, které tak bude pohodlnější a více dynamické.

Snížení hluku s dvojím mikrofonem

Ve sluchátkách Amazfit Powerbuds slyšíte jasný zvuk, jelikož potlačují rušivé okolní zvuky, a tak zvyšují kvalitu vašich hovorů.

Vnímejte, co se kolem děje

Dotykem sluchátek aktivujete režim Thru. V tomto režimu dochází k úpravě objemu okolního ruchu, který prochází sluchátky, což oceníte při cvičení venku. Sluchátka tak zvyšují vaši bezpečnost při cvičení.

Magnetické dobíjecí pouzdro

Po jediném dobití mají sluchátka výdrž 8 h poslechu hudby. Pokud využijete magnetické dobíjecí pouzdro, získáte navíc dalších 16 hodin, dohromady si tak můžete užít až 24 h poslechu hudby.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Hmotnost: sluchátka 6 g × 2, celkem (sluchátka + dobíjecí pouzdro + klipy za uši) 69 g. Vodotěsnost a odolnost vůči prachu IP55 (sluchátka). Potřebné nastavení: Android 5,0 či iOS 10,0 a novější verze. Bezdrátové připojení: čipy Bluetooth dual core, BT5.0, BLE.

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání