Turistické spodní hedvábné rukavice TREK 500 černé

239 Kč

Spodní turistické rukavice vyrobené z hedvábí vám poskytnou ještě vyšší tepelný komfort a pohodlí. Jsou také dotykové.

Pokud je budete nosit pod běžnými rukavicemi, získáte až 3 °C tepla navíc (při pohybu). Hedvábí je náchylné k protržení, doporučujeme vám proto nosit tyto rukavice pouze jako spodní vrstvu.

Otázky a odpovědi
Barva: Černá
Velikost: průvodce velikostí
Naše služby:
  • Výměna a vrácení do 90 dnů zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 2500 Kč (standardní zásilky)

Klíčové vlastnosti

Hřejivost

Nošené pod rukavicemi zvýší tepelný komfort až o 3 °C.

Dotyková účinnost

Vodivý materiál na ukazováčku a palci umožňuje používání dotykové obrazovky.

Prodyšnost

Úplet z hedvábí odvádí vodní páry a udržuje tak ruce v suchu.

Zručnost

Hedvábí je přirozeně elastické a tenké, neomezuje tak v pohybu.

Technické informace

Co bylo u těchto rukavic vylepšeno?

Spodní rukavice MT 500 z hedvábí byly vylepšeny i díky vašemu hodnocení a na vylepšeních pracujeme i nadále.
Komfort používání byl tedy zlepšen díky vašim zpětným vazbám, na základě kterých byly tyto spodní rukavice vylepšeny, nyní tak při pohybu ještě lépe drží na ruce. Na základě vašich hodnocení byla také pro větší pohodlí rozšířena elastická část na zápěstí a byl pozměněn materiál dotykové části pro vyšší účinnost.

Jak chránit ruce před chladem?

Využitím principu vrstvení oblečení můžete izolaci rukou optimalizovat. Když si pod rukavice vezmete ještě spodní rukavice, vytvoříte kolem rukou další vrstvu vzduchu, která funguje jako izolační vrstva. Při výběru velikosti svrchních rukavic je také třeba myslet na to, že pod ně budete nosit ještě spodní, aby pak nebyly příliš těsné. Příliš obepnuté rukavice zpomalují cirkulaci krve a prsty pak nejsou ohřívány dostatečně.

Jak udržet ruce v teple vhodným oblečením

Tělo při pohybu produkuje teplo, které se ve vhodně zvoleném oblečení udrží. Pokud oblečení neizoluje dostatečně, vaše tělo se ochladí a sníží se cirkulace krve v končetinách (tedy i v rukou) a ty pak rychleji prochladnou. Oblečení proto hraje při udržování těla v teple klíčovou roli.

Manipulace s předměty

Manipulovatelnost u rukavic odpovídá tomu, jak snadno se v rukavicích manipuluje s předměty. Naše spodní rukavice dostaly při testování v laboratoři známky na stupnici od 1 do 5. Čím vyšší známka, tím je manipulace s předměty snazší (tím více se podobá manipulaci holýma rukama).
Za snadnost manipulace s předměty získaly rukavice známku 5/5. Zejména se testovalo, jak obtížné je ve spodních rukavicích zapnout a rozepnout bundu.

Doporučené použití

Hedvábí je přírodní vlákno, které má spoustu výhod, ale je náchylné k poškození. Právě proto vám doporučujeme nosit tyto rukavice pod jinými rukavicemi.
Abyste zamezili předčasnému opotřebení, nenoste je samostatně, zejména pak tehdy, kdy se věnujete sportům, při kterých se často používají hole jako např. při skialpinismu, běžeckém lyžování nebo aktivní chůzi.

Upozornění

Spodní rukavice nechrání před viry ani mikroby.

Hmotnost

XS : 0.026 kg
S : 0.026 kg
M : 0.026 kg
L : 0.032 kg
XL : 0.026 kg
2XL : 0.026 kg
Pár.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Hlavní materiál 100% Hedvábí Potítko 98% Polyamid, 2% Kaučuk - Elastodien Všitý díl 48% Polyetylen, 45% Polyester, 7% Elastan

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Ukládejte na suchém a čistém místě.

Pokyny pro uživatele

Běžecké lyžování, skialpinismus, nordic walking, aktivní chůze.

TESTY

Naše vývojové středisko se nachází na úpatí hory Mont Blanc ve francouzském regionu Horní Savojsko. Naši vývojáři během celého roku navrhují a vyvíjejí vzhledově zajímavé, jednoduché a funkční výrobky. Ty jsou následně podrobovány těm nejnáročnějším testům. Jsme totiž přesvědčeni, že jen díky testování v praxi můžeme výrobky neustále vylepšovat.

Pokyny k údržbě

Perte v ruce

Nebělte bělicími prostředky

Nesušte v bubnové sušičce

Nežehlete

Nečistěte chemicky

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi