Spací pytel Makalu III Light do -12 °C velikost L

7 499 Kč
8495193

Lehký a hřejivý péřový spací pytel do teplot mezi -12 až -20 °C je určen pro horolezce a turisty.

Tvar mumie, dokonalá ochrana hlavy, 3D provedení dokonale kopíruje tvar těla, zapínání na dvojcestný zip s vnitřní légou.

Otázky a odpovědi
Barva: Limetková / Rumělková červená
Velikost: průvodce velikostí
L
Doručení domů
Dostupné
Bezplatné vyzvednutí za 1 hodinu na prodejně
Naše služby:
  • Výměna a vrácení do 90 dnů zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 2500 Kč (standardní zásilky)

Klíčové vlastnosti

TEPLOTA POUŽITÍ

Určen do teplot: komfortní: -12 °C, limitní: -19 °C, Extrémní: -42 °C.

NÍZKÁ HMOTNOST

Hlavní materiál: 40 g/m².Plnivost = 800 cuin (evropská norma).

Skladnost

Objem transportního vaku: velikost L: 27 l.

POHODLÍ

Hebká látka; 100% polyamid; kapuce; 2cestný zip, izolační klopa, péřová výplň.

Technické informace

Výplň

90 % kachní drané, 10 % prachové peří. Hmotnost výplně: 1 100 g ve velikosti L. Filling Power (plnivost prachového peří): 800 cuin (norma CE)

Původ peří a certifikace RDS

Přesně víme, od koho peří v našich výrobcích pochází. Můžeme si proto být jistí, že splňuje naše nároky na udržitelnost i zacházení se zvířaty. Naši dodavatelé (čínští) získávají peří pouze od kachen chovaných na maso, a to až po jejich porážce. Díky tomu má peří certifikaci RDS (Responsible Down Standard), který uděluje nezávislá organizace. http://developpement-durable.decathlon.com/documents-et-rapports/documents/

Tvar

Tvar mumie: šířka v ramenou (80 ve velikosti L) a zúžení v nohou (20 cm ve vel. L) poskytuje dostatečnou volnost pohybu a zabraňuje ztrátě tepla. Anatomicky tvarovaná kapuce a šňůrka na utažení. Dvojcestný zip krytý izolační légou s péřovou výplní.

Rozměry

Velikosti: Velikost L: pro osoby o výšce do 185 cm.

Rozměry: L: 210 × 80 cm, hmotnost (g): 1 775 g. Rozměry složeného výrobku: Ø28 × 49 cm. Rozměry stlačeného výrobku: Ø28 × 44 cm.

Teploty použití

Na veškeré nabídce spacích pytlů uvádíme komfortní teplotu, jež byla testována v nezávislé laboratoři (Aitex) dle platných evropských norem EN 13537 (2016).
Komfortní teplota je hraniční teplota, při které se tělo nachází v tepelné rovnováze a nepociťujeme při ní horko ani chlad. Tato teplota je stanovena pro průměrnou ženu a standardní podmínky použití. Spací pytel vybírejte právě podle komfortní teploty.

Upozornění

Spací pytel nevydává teplo, pouze uchovává teplo produkované lidským tělem. Pokud jste promrzlí, unavení a váš spací pytel je vlhký, může vám být chladno bez ohledu na vlastnosti spacího pytle. Uvedené teploty tedy závisí i na vaší odolnosti vůči chladu (typ postavy, únava atd.), na vybavení (izolačních vlastnostech látky apod.), oblečení a na klimatických podmínkách (vlhkosti, síle větru atd.).

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Výplň 90% ŠEDÉ KACHNÍ PEŘÍ, 10% ŠEDÉ KACHNÍ PEŘÍ Vložka 100% POLYESTER Schránka 100% POLYAMID Obal 100% POLYAMID Obal na tašku 100% POLYESTER

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Spací pytel uchovávejte ve volném obalu na suchém a větraném místě. Dlouhodobým stlačením v kompresním obalu může dojít ke zhoršení vlastností výplně.

Schváleno

Horolezci z týmu Simond při mnoha expedicích: například na Nuptse (Everest) v Nepálu.

Pokyny k údržbě

Perte v pračce - max. 30 °C - velmi šetrný postup

Nebělte bělicími prostředky

Sušte v bubnové sušičce při nižší teplotě

Nežehlete

Nečistěte chemicky

VIDEO

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi