Spací pytel Makalu III Light do -12 °C velikost L

7 499 Kč

Lehký a hřejivý péřový spací pytel do teplot mezi -12 až -20 °C je určen pro horolezce a turisty.

Tvar mumie, dokonalá ochrana hlavy, 3D provedení dokonale kopíruje tvar těla, zapínání na dvojcestný zip s vnitřní légou.

Otázky a odpovědi
Barva: Limetková / Rumělková červená
Velikost: průvodce velikostí
L
Doručení domů
Dostupné
Bezplatné vyzvednutí za 1 hodinu na prodejně
Naše služby:
  • Výměna a vrácení do 90 dnů zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 2500 Kč (standardní zásilky)

Klíčové vlastnosti

Teplota použití

Určen do teplot: komfortní: -12 °C, limitní: -19 °C, Extrémní: -42 °C.

Nízká hmotnost

Hlavní materiál: 40 g/m².Plnivost = 800 cuin (evropská norma).

Skladnost

Objem transportního vaku: velikost L: 27 l.

Pohodlí

Hebká látka; 100% polyamid; kapuce; 2cestný zip, izolační klopa, péřová výplň.

Technické informace

Výplň

90 % kachní drané, 10 % prachové peří. Hmotnost výplně: 1 100 g ve velikosti L. Filling Power (plnivost prachového peří): 800 cuin (norma CE)

Původ peří a certifikace RDS

Přesně víme, od koho peří v našich výrobcích pochází. Můžeme si proto být jistí, že splňuje naše nároky na udržitelnost i zacházení se zvířaty. Naši dodavatelé (čínští) získávají peří pouze od kachen chovaných na maso, a to až po jejich porážce. Díky tomu má peří certifikaci RDS (Responsible Down Standard), který uděluje nezávislá organizace. http://developpement-durable.decathlon.com/documents-et-rapports/documents/

Tvar

Tvar mumie: šířka v ramenou (80 ve velikosti L) a zúžení v nohou (20 cm ve vel. L) poskytuje dostatečnou volnost pohybu a zabraňuje ztrátě tepla. Anatomicky tvarovaná kapuce a šňůrka na utažení. Dvojcestný zip krytý izolační légou s péřovou výplní.

Rozměry

Velikosti: Velikost L: pro osoby o výšce do 185 cm.

Rozměry: L: 210 × 80 cm, hmotnost (g): 1 775 g. Rozměry složeného výrobku: Ø28 × 49 cm. Rozměry stlačeného výrobku: Ø28 × 44 cm.

Teploty použití

Na veškeré nabídce spacích pytlů uvádíme komfortní teplotu, jež byla testována v nezávislé laboratoři (Aitex) dle platných evropských norem EN 13537 (2016).
Komfortní teplota je hraniční teplota, při které se tělo nachází v tepelné rovnováze a nepociťujeme při ní horko ani chlad. Tato teplota je stanovena pro průměrnou ženu a standardní podmínky použití. Spací pytel vybírejte právě podle komfortní teploty.

Upozornění

Spací pytel nevydává teplo, pouze uchovává teplo produkované lidským tělem. Pokud jste promrzlí, unavení a váš spací pytel je vlhký, může vám být chladno bez ohledu na vlastnosti spacího pytle. Uvedené teploty tedy závisí i na vaší odolnosti vůči chladu (typ postavy, únava atd.), na vybavení (izolačních vlastnostech látky apod.), oblečení a na klimatických podmínkách (vlhkosti, síle větru atd.).

Známka pro srovnání dopadů výrobků na životní prostředí

Dopad výrobku na životní prostředí je stanoven pomocí nejrůznějších ukazatelů a zohledňuje celý jeho životní cyklus. Po vyhodnocení je výrobku přiřazena známka na stupnici ABCDE, která vám umožňuje porovnat ekologickou šetrnost výrobků (triček, kalhot, batohů atd). Decathlon se dobrovolně zapojuje do této iniciativy a tím přispívá k ochraně životního prostředí. Více informací naleznete na blog.decathlon.cz/ekologie

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Výplň 90% Šedé kachní prachové peří, 10% Šedé kachní peří Vložka 100% Polyester Schránka 100% Polyamid Obal 100% Polyamid Obal na tašku 100% Polyester

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Spací pytel uchovávejte ve volném obalu na suchém a větraném místě. Dlouhodobým stlačením v kompresním obalu může dojít ke zhoršení vlastností výplně.

Schváleno

Horolezci z týmu Simond při mnoha expedicích: například na Nuptse (Everest) v Nepálu.

Pokyny k údržbě

Perte v pračce - max. 30 °C - velmi šetrný postup

Nebělte bělicími prostředky

Sušte v bubnové sušičce při nižší teplotě

Nežehlete

Nečistěte chemicky

VIDEO

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi