Spací pytel Makalu II Light do -9 °C velikost L

6 199 Kč

8495191

Lehký a hřejivý péřový spací pytel do teplot mezi -9 až -16 °C je určen pro horolezce a turisty.

Tvar mumie, dokonalá ochrana hlavy, 3D provedení dokonale kopíruje tvar těla, zapínání na dvojcestný zip s vnitřní légou.

Barva:

Světle šedá / Rumělková červená

Velikost:

průvodce velikostí
L
Online objednávka
Dostupné
Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 hodiny

Klíčové vlastnosti

TEPLOTA POUŽITÍ

Určen do teplot: komfortní: –9 °C, limitní: –16 °C, extrémní: –38 °C.

NÍZKÁ HMOTNOST

Hlavní materiál: 40 g/m².Plnivost = 800 cuin (evropská norma).

Skladnost

Objem transportního vaku: velikost L = 11,1 l. velikost XL = 11,7 l.

POHODLÍ

Hebká látka; 100% polyamid; kapuce; 2cestný zip, izolační klopa, péřová výplň.

Technické informace

Výplň

90 % kachní drané, 10 % prachové peří. Hmotnost výplně: 789 g ve velikosti L a 869 g ve velikosti XL. Filling Power (plnivost prachového peří): 800 cuin (norma CE).

Původ peří a certifikace RDS

Přesně víme, od koho peří v našich výrobcích pochází. Můžeme si proto být jistí, že splňuje naše nároky na udržitelnost i zacházení se zvířaty. Naši dodavatelé (čínští) získávají peří pouze od kachen chovaných na maso, a to až po jejich porážce. Díky tomu má peří certifikaci RDS (Responsible Down Standard), který uděluje nezávislá organizace. http://developpement-durable.decathlon.com/documents-et-rapports/documents/

Tvar

Tvar mumie: šířka v ramenou (80 ve velikosti L) a zúžení v nohou (20 cm ve vel. L) poskytuje dostatečnou volnost pohybu a zabraňuje ztrátě tepla. Anatomicky tvarovaná kapuce a šňůrka na utažení. Dvojcestný zip krytý izolační légou s péřovou výplní.

Rozměry

Velikosti: L // XL.
Rozměry (cm): L: 210 × 80 cm. XL: 222 × 82 cm. Hmotnost (g): L = 1 400 g. XL = 1 500 g. Rozměry složeného výrobku: L Ø21 × 38 cm. XL Ø22 × 41 cm.

Teploty použití

Na veškeré nabídce spacích pytlů uvádíme komfortní teplotu, jež byla testována v nezávislé laboratoři (Aitex) dle platných evropských norem EN 13537 (2016).
Komfortní teplota je hraniční teplota, při které se tělo nachází v tepelné rovnováze a nepociťujeme při ní horko ani chlad. Tato teplota je stanovena pro průměrnou ženu a standardní podmínky použití. Spací pytel vybírejte právě podle komfortní teploty.

Upozornění

Spací pytel nevydává teplo, pouze uchovává teplo produkované lidským tělem. Pokud jste promrzlí, unavení a váš spací pytel je vlhký, může vám být chladno bez ohledu na vlastnosti spacího pytle. Uvedené teploty tedy závisí i na vaší odolnosti vůči chladu (typ postavy, únava atd.), na vybavení (izolačních vlastnostech látky apod.), oblečení a na klimatických podmínkách (vlhkosti, síle větru atd.).

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Výplň 90% Šedé kachní prachové peří , 10% Šedé kachní drané peří

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Spací pytel uchovávejte ve volném obalu na suchém a větraném místě. Dlouhodobým stlačením v kompresním obalu může dojít ke zhoršení vlastností výplně.

Schváleno

Horolezci z týmu Simond při mnoha expedicích: například na Nuptse (Everest) v Nepálu.

Pokyny k údržbě

Perte v pračce - max. 30 °C - velmi šetrný postup

Nebělte bělicími prostředky

Sušte v bubnové sušičce při nižší teplotě

Nežehlete

Nečistěte chemicky

Návod k použití

Více informací o tomto výrobku naleznete ZDE

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi