Spací pytel 2v1 Sleepin Bed MH500 15 °C XL

2 299 Kč

8558813

Rozložte, spěte! Jednoduché maximálně skladné řešení spaní na cestách 2v1. Špičkové pohodlí v rekordním čase.

Ušetřete místo v batohu díky struktuře karimatky a řešení 2v1. Karimatku i spací pytel lze spojit. Ideální na víkend ve dvou. Připraveni na pětihvězdičkovou noc pod hvězdami?

Barva:

Tmavě petrolejová / Šedomodrá

Online objednávka
Dostupné
Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 hodiny

Klíčové vlastnosti

Skladnost

Rozměry: 36 cm, Ø 28 cm. Objem 22 l. Hmotnost: 2,7 kg.

SNADNÉ POUŽITÍ

2v1: spací pytel s integrovanou karimatkou. Pumpa není třeba.

TEPLOTA POUŽITÍ

Komfortní teplota 15 °C, limitní teplota 12 °C.

KVALITA SPÁNKU

60 × 195 × 3,5 cm. Voštinová karimatka spojující pohodlí se skladností.

KOMPATIBILITA

Všechny Sleepin Bed lze sepnout k sobě, nezáleží na straně ani na teplotě.

Opravy

Náhradní díly jsou k dostání na e-shopu nebo v servisech Decathlon.

Technické informace

Návod k použití – nafukování

Sleepin Bed doporučujeme vybalit a rozložit hned po příchodu do kempu. Rozepněte zipy, které drží výrobek přeložený napůl a rozložte jej. Otevřete ventilek „IN“ a počkejte asi 10 minut, aby se karimatka sama „přednafoukla“ co nejvíce. Poté je třeba karimatku dofouknout ústy. Že je karimatka správně nafouknutá poznáte tak, že když se na ni posadíte, cítíte jen lehký dotyk se zemí. Jakmile je karimatka nafouknutá, půjde se zipy spacího pytle snadno manipulovat.

Návod k použití – vyfouknutí

Otevřete ventilek na „OUT“ a rozepněte oba zipy až na doraz. Přeložte spací pytel napůl (spací pytel schovaný uvnitř) a zapněte zipy, tentokrát ty, které drží výrobek přeložený.
Začněte karimatku rolovat od hlavy k nohám a od začátku ji stlačujte, aby se z ní vytlačil všechen vzduch. Tip: abyste z karimatky vytlačili co nejvíce vzduchu, je dobré pomoci si při rolování koleny.

Komfortní teplota

Na všech modelech našich spacích pytlů uvádíme komfortní teploty stanovené nezávislou laboratoří (AITEX) podle evropské normy EN ISO 23537 – 2017. Komfortní teplota představuje spodní hranici, při které je ležící uživatel v tepelné rovnováze a nepociťuje ani chlad, ani horko (stanoveno podle zdravé ženy v běžných uživatelských podmínkách).
Spací pytel vybírejte podle těchto údajů.

Co znamená limitní teplota?

Limitní teplota je spodní hranice tepelného pohodlí, při níž je tělo ve skrčené poloze v tepelné rovnováze (tj. člověku není ani zima, ani příliš teplo). Tato teplota je vypočtena pro standardního muže a standardní podmínky použití.

Co je třeba vědět o spacích pytlích

Spací pytel teplo neprodukuje, ale „uchovává“ teplo vyvíjené lidským tělem. Pokud jste vyčerpaní, prochladlí a vlezete si do studeného a vlhkého spacího pytle, riskujete, že vám bude chladno bez ohledu na vlastnosti spacího pytle. Doporučení: oblékejte se jednoduše (stačí 1 vrstva oblečení).
Zahřejte si ruce, nohy a hlavu: oblečte si čepici, rukavice, ponožky, hřejivé návleky atp. Optimálního tepelného komfortu můžete docílit i použitím vložky do spacího pytle.

Ecodesign

Víme, že je třeba se chovat zodpovědně, abychom naši přírodu ochránili. U tohoto výrobku jsme zvolili techniku barvení Bi-ton, při které se barví jen každé druhé vlákno. Barvení s sebou nese velkou zátěž pro životní prostředí (spotřeba vody, její znečišťování). K dokonale šetrné výrobě nám ještě malý krůček zbývá, ale na tom, aby byla zcela udržitelná co nejdříve, vytrvale pracujeme.

Servis/záruka

Jakožto vývojářům, ale zároveň i milovníkům přírody, nám velice záleží na dlouhé životnosti námi navržených výrobků. Proto je navrhujeme tak, aby šly opravit. V případě závady nechte výrobek zkontrolovat v nejbližší prodejně Decathlon.

Záruka

5 let.
Opravitelnost: náhradní karimatka a obal jsou dostupné na decathlon.cz.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Pěna 100% Polyuretan 100% Polyester Podlážka 50% Termoplastický polyuretan , 50% Polyester Vnitřní materiál 100% Polyester Obal 100% Polyester

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Skladujte rozložené na suchém místě.

Pokyny pro uživatele

Karimatku před praním vyndejte.

TESTY

Náš tým vyvíjí a navrhuje výrobky Quechua na úpatí hory Mont Blanc ve Francii.

Ve spolupráci s milovníky kempování je testujeme v praxi, abychom tak zajistili, že jsou výrobky pohodlné a odolné. Bretaň, Korsika… Vydáváme se do všemožných míst a za jakéhokoliv počasí. Při těchto výpravách si s účastníky vyměňujeme názory a živě o výrobcích a skutečných potřebách uživatelů diskutujeme. Získané poznatky pak využíváme pro vylepšení finální verze výrobků.

Pokyny k údržbě

Perte v pračce - max. 30 °C - běžný postup

Nebělte bělicími prostředky

Sušte v bubnové sušičce při nižší teplotě

Nežehlete

Nečistěte chemicky

Obrázky

Spací pytel 2v1 Sleepin Bed MH500 15 °C XL
Spací pytel 2v1 Sleepin Bed MH500 15 °C XL
Spací pytel 2v1 Sleepin Bed MH500 15 °C XL
Spací pytel 2v1 Sleepin Bed MH500 15 °C XL

VIDEO

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi