Sonar Deeper Pro Plus WiFi + držák na smartphone

5 499 Kč

Skladný a univerzální echolot Deeper Pro + je určený na rybolov. Vyzkoušejte a nebudete chtít jiný. Včetně držáku na smartphone.

Připojení Wi-Fi umožňuje používat Deeper Pro + až do 100 metrů. Ideální na použití ze břehu i z lodi. Včetně držáku na smartphone.

Doručení domů
Dostupné
Bezplatné vyzvednutí na prodejně

Klíčové vlastnosti

Univerzální využití

Univerzální využití

Bezdrátový sonar je vhodný na použití ze břehu i z lodi.

Konektivita

Konektivita

Připojení Wi-Fi umožňuje používat Deeper Pro + až do 100 metrů.

Obrázky

Sonar Deeper Pro Plus WiFi + držák na smartphone

Technické informace

Popis

Připojení Wi-Fi: připojení na Wi-Fi až do 100 m, integrovaný GPS modul, dvojitý paprsek, vhodný do moře i sladkých vod, ultra lehký a přenosný, dobíjecí baterie, výdrž 5,5 h na jedno nabití při nepřetržitém používání, doba kompletního dobití: 2 hodiny.

Deeper Pro +

Verze Deeper Smart Sonar Pro+ využívá pro spojení technologii Wi-Fi, která poskytuje dosah na 100 m do hloubky až 80 m. Díky inovativním funkcím umožňuje sonar Deeper Smart Sonar Pro+ přenášet rychle co nejpřesnější údaje. Nastavení citlivosti a barevného zobrazení ve vysokém rozlišení umožňuje rychlý a přesný rybolov.

Technologie Wi-Fi

Deeper Smart Sonar Pro + využívá pro spojení technologii Wi-Fi. Není tedy zapotřebí mít signál ve smartphonu, či si zapínat data. Připojení Wi-Fi poskytuje dosah na 100 m do hloubky až 80 m.

Kompatibilita aplikace

Aplikace Deeper je kompatibilní s více než 9 800 přístroji se systémy iOS či Android. Sonar je vybaven on-line i offline režimem a poskytuje: sluneční a lunární kalendář, podrobné poznámky o podobě dna, mapy k dispozici i v offline režimu, předpověď počasí, fotoaparát, sdílení na sociálních sítích atd. Aplikaci Deeper je možné nastavit v různých jazycích. (BG, CZ, ZH, NL, FI, FR, DE, HU, IT, JP, KR, LT, MY, NO, PL, PT, RO, RU, SK, ES, TR, UA).

Rybolov s nejlepšími technologiemi

Deeper Smart Sonar Pro+ má univerzální použití. Sonar plave na hladině a vysílá detailní informaci o podobě dna a o vodním sloupci (hloubka, struktura dna, teplota, vegetace, zaměření ryb atd.). Deeper Smart Sonar Pro+ lze velmi snadno připojit, lze jej tak používat ze břehu, mola, lodi, kajaku či float-tube člunu. A navíc je naprostou jedničkou mezi sonary.

Režim GPS

Deeper Smart Sonar Pro+ má integrovaný velmi přesný GPS snímač, který umožňuje mapovat polohu ryb i podobu dna. Tato technologie nabízí možnost zmapovat a uložit si hloubkové mapy i při použití ze břehu. Hloubkové mapy si můžete uložit, a mít tak k nim kdykoliv přístup.

Hodnocení zákazníků

Načítání

Podobné produkty