Snookerové tágo Club 500 dvoudílné, rozdělené v 1/2

999 Kč
8389059

Náš tým pro vás připravil toto kulečníkové tágo určené zkušeným hráčům snookeru nebo anglického poolu.

Hledáte jednoduché a výkonné tágo na snooker a anglický pool? Toto tágo má jednoduchý design a je vyrobeno z jasanového dřeva. Hodí se na hraní mezi přáteli i na turnaje.

Otázky a odpovědi
Online objednávka
Dostupné
Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 hodiny

Klíčové vlastnosti

PŘESNOST

Pro přesnou hru: špice z jasanu, lepená kůže o průměru 10 mm.

SNADNÝ PŘENOS

Díky ocelovému závitu lze přenášet rozdělené v polovině na dvě části.

SNADNÁ MONTÁŽ / DEMONTÁŽ

Díky standardnímu závitu tágo složíte během několika okamžiků.

Technické informace

Hmotnost, rozměry a materiál tága na anglický pool:

Toto tágo vychází z tradičního vzhledu snookerových tág: - Váží 540 gramů (19 oz) a měří 145 cm (57 "). To jsou klasické rozměry snookerového tága.
- Kůže o průměru 10 mm je přizpůsobena velikosti snookerových koulí.
- Tágo je vyrobeno z jasanového dřeva s černým spodkem a hladkou špicí, jako klasická tága na anglický pool. - Mosazná kostice a závit.

Něco málo z historie a zeměpisu

Jasanové dřevo se vyznačuje zvláštní tvrdostí. Proto je vhodné pro výrobu tenkých špic, které se hodí k velikosti koulí na anglický pool. I v minulosti se tága na snooker vyráběla z jasanového dřeva. Jasan je navíc v Evropě poměrně rozšířený strom. Jasanové dřevo tak bylo pro tága na anglický pool jasnou volbou.

Snadný přenos, výborné herní vlastnosti a odolná patice, to vše nabízí toto tágo.

Pro snazší přenos lze tágo v polovině délky rozšroubovat na dvě části. Ocelový závit poskytuje kvalitní utažení, takže při hře téměř nemáte pocit, že hrajete s děleným tágem. Navíc díky standardnímu závitu můžete tágo sešroubovat a rozšroubovat během pár okamžiků. Patice tága (část, kterou se tágo opírá o zem) je opatřena gumovou záslepkou. Díky tomu při čekání mezi šťouchy nehrozí poškození tága ani poškrábání podlahy!

Malý tip od našeho kulečníkového týmu

V kulečníku jde především o přesnost...a tím pádem i o postavení hráče. Nespěchejte a zaujměte polohu, při níž jste současně stabilní i uvolnění. Stoly na snooker jsou dosti rozměrné! Nebojte se a pořádně se předkloňte, abyste hráli s bradou téměř nalepenou na tágo.

Praktický tip– jak se starat o kůži na tágu?

Na úplné špičce tága se nachází díl zvaný kůže.
Touto částí tágo strká do koule, takže podléhá opotřebení a je třeba ji pravidelně měnit. Pokud jste kůži právě vyměnili nebo máte nové tágo, je třeba novou kůži tzv. „zajet“. Kůži zdrsněte smirkovým papírem, tím dojde k odstranění laku, změkčení kůže a zaoblení rohů. Cílem je dosáhnout rovnoměrného povrchu pro předvídatelný kontakt tága s koulemi.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Rukojeť 100% Dřevo Špička tága 100% Dřevo Bumper 100% Kroužek 100% Mosaz Špička 100% Kůže

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Toto tágo je vyrobeno ze dřeva: aby nedošlo k jeho deformaci, doporučujeme jej skladovat ve vodorovné poloze na místě chráněném před slunečním světlem, vlhkostí a změnami teplot.

Schváleno

Corentin, Manon, Denis a Bérangère, členové týmu Geologic a šampioni ve francouzském kulečníku.

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi