Snídaňové bezlepkové tyčinky čokoládové 6 kusů

179 Kč
745,83 Kč/KG
966156

Energetická tyčinka je vhodná jako snídaně před dlouhou vytrvalostní sportovní aktivitou.

Nemáte čas si před sportem připravit snídani? Tak vyzkoušejte tuto tyčinku a snězte ji 1,5 h před sportovní aktivitou.

Otázky a odpovědi
Online objednávka
Dostupné
Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 hodiny

Klíčové vlastnosti

ENERGETICKÁ HODNOTA

Energetická tyčinka s obsahem 150 kcal.

SNADNÉ POUŽITÍ

Praktická tyčinka do kapsy.

SNADNÝ PŘENOS

Díky svému balení se vejde do kapsy.

EFEKTIVNÍ VYUŽITÍ ENERGIE

Vitamín B1 má příznivý vliv na energetický metabolismus.

Zdroj vitamínů a minerálů

Vitamíny B1, B6, B12 a C a hořčík.

Technické informace

Kdy tyčinku konzumovat?

Tyčinka je náhradou snídaně a je vhodné ji sníst 1,5 h před vytrvalostním sportem (během, trailovým během, cyklistikou apod.). Pokud chcete sportovat odpoledne, můžete tyčinku mít jako chutnou svačinku.

Složení vyvinuté nutričním poradcem

Receptura byla vyvinuta s odborníkem na výživu, aby vyhovovala potřebám sportovců a sportovkyň.Výsledek: 2 tyčinky obsahují vše potřebné, abyste se necítili unaveni při vytrvalostní sportovní činnosti. A navíc: kromě účinnosti jsme vsadili i na přirozenost. Tyčinka tak má málo přísad, ale je velmi účinná.

Snadno stravitelná snídaňová tyčinka

Správné trávení přispívá k pohodlí během vytrvalostní aktivity. Textura naší tyčinky je hutná a usnadňuje trávení. Hned uvidíte proč. Při kousání dochází ke slinění. Sliny napomáhají ke zmenšení objemu potravin a obsahují také enzymy napomáhající trávení. Tyčinka obsahuje lyofilizovaný ananas, který taktéž obsahuje tyto enzymy.

Pokud jde o přísady

Tyčinka byla vyrobena ve Španělsku. Pokud jde o suroviny, vybrali jsme dodavatele, kteří se nám v závislostech na místě výroby zdáli nejlogičtějšími a nejudržitelnějšími.

K čemu slouží jednotlivé přísady?

Energii dodává med, bezlepkové ovesné vločky a rýžový sirup.
Bílkoviny dodává hrachový protein.
Kakau a kouskům čokolády tyčinky vděčí za vynikající chuť.
Lyofilizovaný ananas usnadňuje trávení. Vitamíny B12 a B6 napomáhají ke snížení únavy.Vitamín C je antioxidační činidlo a vitamín B1 zajišťuje normální fungování organismu. Mořská sůl dodává delikátní chuť.

I žvýkání a kousání při sportu pomůže

Přiznejme si, že jídlo ráno před závodem je kvůli stresu spíše povinností než skutečným potěšením. Snídaňová tyčinka sice není tak měkká jako ovocná tyčinka, ale velmi snadno se kouše. Hráškový protein (který křupe mírně mezi zuby) nejenom nastartuje vaši chuť k jídlu, ale také vede ke žvýkání, které zase aktivuje vaše trávicí enzymy a trávicí proces, který s tím souvisí.

Snídaňová tyčinka: výzva

Nebudeme před vámi nic skrývat: cesta k dokonalé tyčince byla trnité a pokusů nebylo málo. Řada technických překážek vedla k volbě 40g balení, a nikoliv 80g balení, proto je třeba snídat dvě tyčinky.
Ano, tato tyčinka pro nás byla opravdovou výzvou. A podařilo se nám to? To nám musíte říct vy!

Hmotnost

0.24 kg

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Bezlepková čokoládová ovesná tyčinka, zdroj vitamínů C, B1, B6, B12 a hořčíku. Energetická tyčinka ke snídani. Složení: Pšeničný sirup (bezlepkový), ovesné vločky (bezlepkové) 24 %, extrudovaný hrachový protein 20 % (hrachový protein, rýžová mouka), med 11 %, odtučněný kakaový prášek 5 %, čokoládové lupínky tmavé 4 % (kakaová hmota, cukr, kakao máslo, emulgátor: slunečnicový lecitin), kakaové máslo, lyofilizovaný ananas, minerální látky: uhličitan hořečnatý, vitamíny (kyselina L-askorbová (C), thiaminmononitrát (B1), nikotinamid (B3), pyridoxin hydrochlorid (B6)), mořská sůl. Může obsahovat stopy MLÉKA, VAJEC A SKOŘÁPKOVÝCH PLODŮ.

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Uchovávejte na suchém, chladném a tmavém místě.

TESTY

Tyčinku testovalo 65 sportovců za reálných podmínek před vytrvalostní sportovní činností. Každý ji snědl dle svých potřeb, tedy 1,5 hodiny až 2 hodiny před sportem.

Schváleno

Tyčinku si oblíbilo všech 65 testujících, které tvořili: cyklisté, triatlonisté, běžci, trailoví běžci a další.

Obrázky

Snídaňové bezlepkové tyčinky čokoládové 6 kusů

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi