Skleněná láhev na jógu 500 ml

249 Kč
8600768

Láhev je určená na hydrataci při józe, před cvičením i po něm. Skleněná láhev minimalistického designu se snadno udržuje.

500ml láhev je určená na hydrataci při józe, před cvičením i po něm. Skleněná láhev minimalistického designu se snadno udržuje.

Otázky a odpovědi
Doručení domů
Dostupné
Bezplatné vyzvednutí za 1 hodinu na prodejně

Klíčové vlastnosti

SNADNÉ POUŽITÍ

V prodeji s plstěným obalem, díky němuž lze z láhve pít studené i horké nápoje.

Snadná údržba

Široký otvor usnadňuje údržbu, lze mýt v myčce.

Technické informace

Láhev na jógu

Láhev má praktickou velikost (22 cm) a nízkou hmotnost (325 g), můžete ji tak mít vždy u sebe! Láhev jsme vyrobili ze skla, aby v ní byly vidět listy čajů či bylin, navíc má široký otvor, díky němuž se snadno myje, ať již v ruce, či v myčce. Zátka je vyrobena z bambusu a vybavena poutkem. Není izotermická a díky sklu nenačichne.

Jak navrhujeme naše výrobky?

Od úplných začátečníků po profesionální lektory jógy, všichni sdílíme vášeň pro jógu. Společně hledáme rovnováhu ve všech druzích jógy, od relaxační až po dynamickou. Ve spolupráci s naší sítí ambasadorů-jogínů navrhujeme ekologické výrobky, které budou souznít s vaší duší a splní vaše očekávání. Snažíme se docílit toho, aby bylo cvičení jógy pro všechny pozitivním zážitkem, to vše s ohledem na šetrnost k životnímu prostředí.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Hlavní materiál 100% Minerální sklo Víko 42% Dřevo, 35% Akrylonitril butadien styren , 18% , 5% Silikon Ochranná pokrývka 100%

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Pokyny k údržbě: po každém použití umyjte saponátem a vodou. Po odstranění zátky lze mýt v myčce.

Pokyny pro uživatele

Láhev není izotermická- používejte ji s vhodným obalem.

Pokyny k údržbě

Usušte po každém použití.

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi