Skateboardové boty Vulca 500 II bílo-černé

949 Kč −26%
699 Kč
*Od 19. 1. 2023 až do vyčerpání zásob

8664369

Boty na jízdu na skateboardu.

Vulkanizovaný materiál nabízí při kontaktu s deskou vysokou přilnavost a zároveň i pružnost (boardfeel). Vnitřní vložka z polyuretanu zajišťuje vysokou úroveň pohodlí a tlumení došlapů.

Barva:

Bílá

Velikost:

průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

TLUMENÍ DOŠLAPU

Nová polyuretanový vložka pro účinné a dlouhotrvající tlumení.

PŘILNAVOST

Podešev: přírodní pryž. Hustota přispívá k vyšší přilnavosti.

PRUŽNOST PŘI POHYBU

Vulkanizovaná podrážka poskytuje pružnost a přesnost došlapu.

ODOLNOST VŮČI ODŘENÍ

Gumové výztuhy pod vrstvou kůže (Hidden Rubber Toecap).

ODOLNOST

Podrážka je o 11 % silnější (5 mm) než u předchozího modelu bot Vulca 500.

DRŽENÍ NA NOZE

Přiléhavý tvar bot zpevňuje nohy a poskytuje kontrolu.

Prodyšnost

Perforovaný jazyk odvádí pot z nártu nohy.

Technické informace

Vložka z polyuretanu pro vyšší pohodlí a tlumení došlapů

Vnitřní vložka z polyuretanu tlumí došlapy a nezhoršuje pocit kontraktu s deskou tzv. boardfeel. Díky síle 9 mm v patě a 5 mm ve špičce vám poskytne vynikající pohodlí. Polyuretan se příliš nedeformuje, a proto si podrážka dlouho zachová svůj původní tvar i technické vlastnosti.

Jsou nové boty VULCA 500 odolné?

Hidden Rubber Toecap (HRT): gumová výztuha pod vrstvou kůže. Tyto výztuhy jsou odolné a pouhým okem neviditelné. Brání roztržení stran bot při výrazném namáhání. Podrážka bot je navíc o 11 % silnější, a proto ještě lépe odolá opotřebení, aniž by zhoršovala boardfeel či přilnavost.

Střih speciálně vybraný na skateboarding

Skateboardové boty tvoří přechodovou plochu mezi tělem skateboardisty a jeho prknem. Proto je důležité, aby boty byly přilnavé a poskytovaly tak přesnost a kontrolu skateboardu. Zohlednili jsme názory zákazníků a rozhodli, že navrhneme nový tvar bot, který bude tenčí a užší. Tento nový, přiléhavější tvar přispívá k lepšímu kontaktu s deskou, přesnějšímu provádění triků a vyšší kontrole ve všech situacích.

Snižování dopadu na životní prostředí

Neustále usilujeme o snížení své ekologické stopy. Proto materiály na výrobu našich produktů vybíráme velmi pečlivě. Podšívka bot VULCA 500 II byla barvena pomocí procesu Dope dyed, při němž se vyprodukuje o 30 % méně emisí CO2. Barva se dostane přímo dovnitř vlákna. Svrchní materiál je navíc vyroben ze 100% recyklovaného polyesteru, a proto je dopad těchto bot o 56 % nižší než u předchozího provedení.

Co je to vulkanizovaná podešev?

Vulkanizovaná je taková podrážka, která je vyrobena z gumy, která se ke zbytku bot lepí zatepla. Při vulkanizaci se pomocí pryžové pásky spojuje textilní svršek s podešví. Výhod této technologie je mnoho: poddajnost a přilnavost. Díky tomu máte skvělý kontakt se skateboardem, díky čemuž získáte na kontrole při provádění triků.

Jak vybrat správnou velikost skateboardové obuvi?

Nová vulkanizovaná obuv bývá při prvním použití příliš malá, ale po několika hodinách se chodidlům přizpůsobí (dojde k deformaci vulkanizované pásky). Ideální je tedy nosit obuv, která přesně padne. Pokud máte úzká chodidla, zvolte svoji běžnou velikost. U širších chodidel však sáhněte po botách s o číslo větší velikostí, než kterou běžně nosíte.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Svršek 60% Hovězí kůže - štípaná , 40% Bavlna Podšívka 100% Polyester Podešev 100% Přírodní kaučukový latex

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Skladujte na suchém a chladném místě.

TESTY

Všechny naše výrobky byly laboratorně testovány. Během testů ověřujeme různé vlastnosti výrobků a provádíme testy opotřebení. Laboratorní testy jsou doplněny testy v praxi. U některých z nich se provádí měření, jiné se opírají o pocit hodnotitelů. V tomto případě se opíráme o komunitu milovníků tohoto sportu, kteří pracují pro Decathlon po celém světě.

Schváleno

Testováno a schváleno naší komunitou ambasadorů a technických partnerů. Všichni jsou skateboardisté, kteří pracují pro Decathlon po celém světě a sdílejí stejnou vášeň pro tento sport.

Obrázky

Skateboardové boty Vulca 500 II bílo-černé
Skateboardové boty Vulca 500 II bílo-černé
Skateboardové boty Vulca 500 II bílo-černé
Skateboardové boty Vulca 500 II bílo-černé
Skateboardové boty Vulca 500 II bílo-černé
Skateboardové boty Vulca 500 II bílo-černé
Skateboardové boty Vulca 500 II bílo-černé

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi