Skateboardová deska z javoru DK120 T. Knuts 8"

949 Kč −21%
749 Kč
*Od 6. 10. 2021 až do vyčerpání zásob
8652987

Skateboardová deska pro zkušené skateboardisty.

Skateboardová deska ze 100% kanadského javoru, velikost 8". Střední prohnutí, široký tail a nose usnadňují triky. Univerzální deska s dobrým popem. Design od Tommyho Knutse.

Otázky a odpovědi
Barva: Zářivě žlutá
Velikost: průvodce velikostí
8"
Doručení domů
Dostupné
Bezplatné vyzvednutí za 1 hodinu na prodejně
Naše služby:
  • Výměna a vrácení do 90 dnů zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 2500 Kč (standardní zásilky)

Klíčové vlastnosti

ODRAZ

Deska ze 7 vrstev dřeva, 100% kanadský javor pro dobrý pop.

UNIVERZÁLNÍ VYUŽITÍ

Tvar „Popsicle“ je ideální na street a triky (na rampu nebo bowl).

Ovladatelnost

Velikost 8" (20,32 cm) zlepšuje ovladatelnost desky a usnadňuje triky.

Technické informace

Grafický návrh od Tommyho Knutse (@tommy_knnnnuts)

Všichni jsme viděli videa, na kterých skateboardisté skáčou flipy přes 15 schodů anebo pohodově brázdí po městě s větrem ve vlasech a úsměvem na rtech. Ale na skatu to není vždycky jen pohoda. Touto kolekcí Skateboarding Rules jsem chtěl vzdát čest chvílím, o kterých se sice nemluví, ale zažili jsme je všichni. Chtěl jsem zdůraznit tu dřinu a nečekané chvíle, které jsou součástí života každého skateboardisty. Říkám si, jestli náhodou nejsme trochu masochisti.

Jakou velikost desky zvolit?

Skateboardovou desku obvykle vybíráme podle šířky. Čím je užší, tím je ovladatelnější (ideální pro začátečníky a uživatele s drobnější postavou). Naopak širší desky jsou stabilnější a bezpečnější při provádění triků; také jsou vhodné pro jízdu na rampě nebo uživatele se zavalitější postavou. Rozměry se uvádějí v palcích. 1 palec = 2,54 cm. Na ovladatelnost a stabilitu desky má také vliv její délka a rozvor koleček.

Kolik váží skateboardová deska DECK 120?

Přibližně 1,150 kg ve velikosti 8". Desky se brousí ručně a jednotlivé vrstvy dřeva mohou mít rozdílnou hustotu, proto se celková hmotnost desek může lišit. Ale deska je pouze jedním z prvků, které mají vliv na celkovou hmotnost skateboardu. Výrazný dopad má také velikost koleček a trucků.

Rozměry desky

Délka: 31,6" (80,4 cm). Šířka: 8" (20,32 cm). Rozvor: 14,17" (36 cm). Šířka nosu: 173 mm. Šířka tailu: 165 mm. Typ prohnutí: střední.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Hlavní část 100% DŘEVO

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Skladujte na suchém a chladném místě. Chraňte před kontaktem s vodou. Neskladujte na vlhkém místě, jako např. v kufru auta v zimě.

Pokyny pro uživatele

Chraňte před vlhkostí.

TESTY

Všechny naše desky byly laboratorně testovány. Pomocí těchto testů ověřujeme, že výrobky splňují evropské normy pro používání skateboardových desek. Ale provádíme i testy opotřebení. Laboratorní testy jsou doplněny testy v praxi. U některých z nich se provádí měření, jiné se opírají o pocit hodnotitelů. V tomto případě se opíráme o komunitu milovníků tohoto sportu, kteří pracují pro Decathlon po celém světě.

Schváleno

Testováno a schváleno naší komunitou ambasadorů a technických partnerů. Všichni jsou skateboardisté, kteří pracují pro Decathlon po celém světě a sdílejí stejnou vášeň pro tento sport.

Obrázky

Skateboardová deska z javoru DK120 T. Knuts 8"
Skateboardová deska z javoru DK120 T. Knuts 8"
Skateboardová deska z javoru DK120 T. Knuts 8"
Skateboardová deska z javoru DK120 T. Knuts 8"
Skateboardová deska z javoru DK120 T. Knuts 8"
Skateboardová deska z javoru DK120 T. Knuts 8"

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi