Skateboardová deska z javoru DK120 T. Knuts 7,75"

949 Kč −21%
749 Kč
*Od 6. 10. 2021 až do vyčerpání zásob

Skateboardová deska pro zkušené skateboardisty.

Skateboardová deska ze 100% kanadského javoru, velikost 7,75". Střední prohnutí, široký nose a tail, které usnadňují provádění triků. Univerzální deska s dobrým popem. Design od Tommyho Knutse.

Otázky a odpovědi

Barva:

Zářivě zelená

Velikost:

průvodce velikostí
7,75
Online objednávka
Dostupné
Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 hodiny

Klíčové vlastnosti

ODRAZ

Deska ze 7 vrstev dřeva, 100% kanadský javor pro dobrý pop.

Ovladatelnost

Úzká deska poskytuje vysokou ovladatelnost a usnadňuje provádění triků.

UNIVERZÁLNÍ VYUŽITÍ

Tvar „Popsicle“ je ideální na street a triky (na rampu nebo bowl).

Technické informace

Grafický návrh od Tommyho Knutse (@tommy_knnnnuts)

Všichni jsme viděli videa, na kterých skateboardisté skáčou flipy přes 15 schodů anebo pohodově brázdí po městě s větrem ve vlasech a úsměvem na rtech. Ale na skatu to není vždycky jen pohoda. Touto kolekcí Skateboarding Rules jsem chtěl vzdát čest chvílím, o kterých se sice nemluví, ale zažili jsme je všichni. Chtěl jsem zdůraznit tu dřinu a nečekané chvíle, které jsou součástí života každého skateboardisty. Říkám si, jestli náhodou nejsme trochu masochisti.

Jakou velikost desky zvolit?

Skateboardovou desku obvykle vybíráme podle šířky. Čím je užší, tím je ovladatelnější (ideální pro začátečníky a uživatele s drobnější postavou). Naopak širší desky jsou stabilnější a bezpečnější při provádění triků; také jsou vhodné pro jízdu na rampě nebo uživatele se zavalitější postavou. Rozměry se uvádějí v palcích. 1 palec = 2,54 cm. Na ovladatelnost a stabilitu desky má také vliv její délka a rozvor koleček.

Rozměry desky

Délka: 31,4" (79,7 cm). Šířka: 7,75" (19,7 cm). Rozvor: 13,97" (35,5 cm). Šířka nosu: 170 mm. Šířka tailu: 165 mm. Typ prohnutí: střední.

Kolik váží skateboardová deska DECK 120?

Přibližně 1,1 kg ve velikosti 7,75". Desky se brousí ručně a jednotlivé vrstvy dřeva mohou mít rozdílnou hustotu, proto se celková hmotnost desek může lišit. Ale deska je pouze jedním z prvků, které mají vliv na celkovou hmotnost skateboardu. Výrazný dopad má také velikost koleček a trucků.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Hlavní část 100% Dřevo

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Skladujte na suchém a chladném místě. Chraňte před kontaktem s vodou. Neskladujte na vlhkém místě, jako např. v kufru auta v zimě.

Pokyny pro uživatele

Chraňte před vlhkostí.

TESTY

Všechny naše desky byly laboratorně testovány. Pomocí těchto testů ověřujeme, že výrobky splňují evropské normy pro používání skateboardových desek. Ale provádíme i testy opotřebení. Laboratorní testy jsou doplněny testy v praxi. U některých z nich se provádí měření, jiné se opírají o pocit hodnotitelů. V tomto případě se opíráme o komunitu milovníků tohoto sportu, kteří pracují pro Decathlon po celém světě.

Schváleno

Testováno a schváleno naší komunitou ambasadorů a technických partnerů. Všichni jsou skateboardisté, kteří pracují pro Decathlon po celém světě a sdílejí stejnou vášeň pro tento sport.

Obrázky

Skateboardová deska z javoru DK120 T. Knuts 7,75"
Skateboardová deska z javoru DK120 T. Knuts 7,75"
Skateboardová deska z javoru DK120 T. Knuts 7,75"
Skateboardová deska z javoru DK120 T. Knuts 7,75"
Skateboardová deska z javoru DK120 T. Knuts 7,75"
Skateboardová deska z javoru DK120 T. Knuts 7,75"

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi