Kompletní skateboard 500 Bruce 8"

1 999 Kč −25%
1 490 Kč
*Od 24. 1. 2022 až do vyčerpání zásob

8601571

Skateboard z javorového dřeva, ideální na zlepšování techniky a začátky se streetem nebo jízdou na rampě.

Deska ze 100% kanadského javoru poskytuje vynikající kvalitu a dlouhotrvající pop. Široký nose i tail jsou mírně prohnuté. Střední prohnutí. Ideální na street a rampy. Trucky Fury, kolečka 52 mm 101A.

Barva:

Bílá / Žlutá

Online objednávka
Dostupné
Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 hodiny

Klíčové vlastnosti

ODRAZ

Deska ze 7 vrstev dřeva, 100% kanadský javor pro dobrý pop.

PŘESNOST

Střední prohnutí pro univerzální použití (na street i rampu).

KVALITA SKLUZU

Ložiska ABEC7 a kolečka 101A, ideální do skateparku.

Ovladatelnost

Deska s trucky FURY EVO 2 (měkké gumy – 88A). Kolečka z PU SHR o průměru 52 mm.

Technické informace

Deska skateboardu Complete 500

Rozměry: 8,25" × 31,9" v provedení Paranoid. 8" × 31,9" v provedení BRUCE.
Střední prohnutí, nose (předek) a tail (konec) desky jsou široké a mírně prohnuté, čímž usnadňují provádění triků. Deska z kanadského javoru je velmi odolná vůči opotřebení. Kanadský javor je vhodný materiál na výrobu skateboardu: tvrdý a pevný.

Kolečka a ložiska

Kolečka: 100% polyuretan Super High Rebound. Ideální na street a do skateparku (beton) a na slidy. Vysoce odolné flatspoty. Rozměry: 52 mm.Tvrdost: 101A. Ložiska ABEC 7.

Trucky (drží kolečka)

Deska je vybaveny hliníkovými trucky Fury EVO 2 s kovanou hliníkovou základní destičkou, silentblocky z polyuretanu s tvrdostí 88A. Trucky poskytují velmi dobrou kontrolu nad deskou i při vyšší rychlosti, snadno zatáčejí a poskytují vynikající kvalitu skluzu při grindech.

Kolik skateboard Complete 500 váží?

2,3 kg ve velikosti 8,25".

Jak probíhá testování našich výrobků?

Všechny naše desky byly laboratorně testovány. Pomocí těchto testů ověřujeme, že výrobky splňují evropské normy pro používání skateboardových desek. Ale provádíme i testy opotřebení. Laboratorní testy jsou doplněny testy v praxi. U některých z nich se provádí měření, jiné se opírají o pocit hodnotitelů. Výsledek: výrobek je otestován a schválen pro prodej.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Deska 100% Dřevo Trucky 100% Hliník Kolečka na skateboard 100% Polyuretan Ložiska 100% Železo Grip na skateboard 90% Polyvinylchlorid , 10% Epoxidová pryskyřice Šrouby 100% Ocel

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Skladujte na suchém a chladném místě. Chraňte před kontaktem s vodou. Neskladujte na vlhkém místě, jako např. v kufru auta v zimě.

Pokyny pro uživatele

Není určen na delší projížďky po městě.

TESTY

Všechny naše desky byly laboratorně testovány. Pomocí těchto testů ověřujeme, že výrobky splňují evropské normy pro používání skateboardových desek. Ale provádíme i testy opotřebení. Laboratorní testy jsou doplněny testy v praxi. U některých z nich se provádí měření, jiné se opírají o pocit hodnotitelů. V tomto případě se opíráme o komunitu milovníků tohoto sportu, kteří pracují pro Decathlon po celém světě.

Schváleno

Testováno a schváleno naší komunitou ambasadorů a technických partnerů. Všichni jsou skateboardisté, kteří pracují pro Decathlon po celém světě a sdílejí stejnou vášeň pro tento sport.

Obrázky

Kompletní skateboard 500 Bruce 8"
Kompletní skateboard 500 Bruce 8"
Kompletní skateboard 500 Bruce 8"
Kompletní skateboard 500 Bruce 8"
Kompletní skateboard 500 Bruce 8"

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi