Skateboard Complete 100 Galaxy červený

1 499 Kč −20%
1 199 Kč
*Od 5. 7. 2022 až do vyčerpání zásob

8311140

Skateboard z javorového dřeva, ideální na zlepšování techniky a začátky se streetem nebo jízdou na rampě.

Skateboard Complete 100, ze 100% kanadského javoru. Je ideální pro osoby, které chtějí začínat se streetem nebo jízdou na rampě.

Barva:

Bílá / Černá / Červená

Online objednávka
Dostupné
Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 hodiny

Klíčové vlastnosti

ODRAZ

Deska ze 7 vrstev dřeva, 100% kanadský javor pro dobrý pop.

PŘESNOST

Deska 8" × 31,6". Střední prohnutí pro dobrou ovladatelnost.

KVALITA SKLUZU

Skateboard na jízdu na různých druzích povrchu (palubovce, betonu, asfaltu).

Ovladatelnost

Hliníkové trucky, tvrdá guma 92A. Kolečka z PU High Rebound 52, 99A.

Technické informace

Deska skateboardu Complete 100

Rozměry: Rozměry: 8 × 31,6". Střední prohnutí, nose a tail desky jsou prohnuté, čímž usnadňují provádění triků. Deska z kanadského javoru je velmi odolná vůči opotřebení. Kanadský javor je vhodný materiál na výrobu skateboardu: tvrdý a pevný.

Kolečka a ložiska

100% polyuretan, 52 mm, tvrdost 99A. Kolečka jsou vhodná na jízdu ve skateparku nebo na ulici. Jsou dostatečně tvrdá na slidování, ale zároveň dost měkká na to, abyste při přejezdu přes nerovnosti nepociťovali přílišné vibrace. Deska Complete 100 je vybavena ložisky ABEC7. Ložiska se musejí nejprve zajet, po několika použitích budou mít optimální vlastnosti.
Skateboard je určen pro začátečníky, v porovnání s modelem Complete 500 pomaleji nabírá rychlost.

Trucky (drží kolečka)

Hliníkové trucky. Silentblocky z polyuretanu (tvrdost 88A). Trucky jsou ideální na grindování.
Pokud máte grindování v oblibě, doporučujeme trucky Fury Evo 2. Ty jsou dodávány s modelem Complete 500 a jsou ideální na intenzivní použití. Poskytují lepší pocity při grindování.

Kolik skateboard TEAM100 váží?

2,3 kg.

Jak probíhá testování našich výrobků?

Před uvedením výrobku na trh se ujišťujeme o jeho kvalitě a odolnosti. Využíváme k tomu laboratorní testy, ale také zkoušky při praktickém použití. Na nich se podílejí ambasadoři Decathlonu po celém světě. Ambasadoři naše výrobky vystavují náročným zkouškám, díky kterým si můžeme být jistí, že odpovídají potřebám skutečných uživatelů. Tato úzká spolupráci s našimi ambasadory při vývoji výrobků je skutečným puncem kvality.

Hmotnost

2.3 kg

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Deska 100% Dřevo Trucky 100% Hliník Kolečka na skateboard 100% Polyuretan Ložiska 100% Železo

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Skladujte na suchém a chladném místě. Chraňte před kontaktem s vodou. Neskladujte na vlhkém místě, jako např. v kufru auta v zimě.

TESTY

Všechny naše desky byly laboratorně testovány. Pomocí těchto testů ověřujeme, že výrobky splňují evropské normy pro používání skateboardových desek. Ale provádíme i testy opotřebení. Laboratorní testy jsou doplněny testy v praxi. U některých z nich se provádí měření, jiné se opírají o pocit hodnotitelů. V tomto případě se opíráme o komunitu milovníků tohoto sportu, kteří pracují pro Decathlon po celém světě.

Schváleno

Testováno a schváleno naší komunitou ambasadorů a technických partnerů. Všichni jsou skateboardisté, kteří pracují u Decathlonu po celém světě a sdílejí stejnou vášeň pro tento sport.

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi