Samorozkládací stan 2 Seconds XL F&B | 3 osoby

3 999 Kč

8492484

Spontánní víkendový výlet? Pořiďte si náš ikonický stan pro tři, který postavíte během pár minut. Navíc ho můžete už postavený přenášet.

Velkorysý obytný prostor, snadné sestavení, předsíň pro uložení věcí. Rychle se staví a návodný systém vám pomůže s balením.

Barva:

Bílá / Tmavě tyrkysová

Online objednávka
Dostupné
Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 hodiny

Klíčové vlastnosti

SNADNÁ MONTÁŽ / DEMONTÁŽ

Samonosná konstrukce. Systém rozložení 2 Seconds. Návod na sbalení.

Prostor

Ložnice 210 × 210 cm. Max. užitná výška: 115 cm. 1 úložný prostor.

SNADNÝ PŘENOS

Rozměry obalu: Ø 85 × 9 cm. 51 l. Hmotnost: 5,3 kg.

SNÍŽENÍ TEPLOTY

Tropiko, mechanické odvětrávání a materiál Fresh&Black pro dobrý spánek.

ZASTÍNĚNÍ

Patentovaný vnější materiál Fresh&Black: 99% tma i za bílého dne.

VĚTRUODOLNOST

Odolnost proti větru o rychlosti 50 km/h (stupeň 6): testován ve větrné komoře.

VODĚODOLNOST

Nepromokavost: tropiko > 2 000 mm, podlážka > 2400 mm.

Opravy

Náhradní díly jsou k dostání na e-shopu nebo v servisech Decathlon.

Technické informace

Technologie Fresh&Black: chladnější vzduch a větší tma

Chladnější vzduch a větší tma pro kvalitnější spánek! Fresh&Black je Decathlonem patentovaná technologie, která díky speciálním materiálům odráží sluneční paprsky a nepropouští tolik světla.
Tím pádem je ve stanu chladněji a zároveň je v něm i větší tma. Abyste technologii využili na maximum, nezapomeňte večer stan vyvětrat!

Stavění a balení stanu

Rychlé postavení. Stan je samonosný. Po sestavení jej můžete přenášet a najít tak to nejlepší místo. Pokud je bezvětří, není ani nutné použít kolíky. Jednoduchý systém sbalení.

Kompatibilita s karimatkami a matracemi

Do ložnice doporučujeme samonafukovací nebo běžné karimatky o max. šířce 70 cm.

V tomto stanu nedoporučujeme používat nafukovací matrace vyšší než 8 cm. Výrazně by zmenšily obyvatelný prostor a zvýšily pravděpodobnost kondenzace.

Odvětrávání stanu

Aby mezi ložnicí a tropikem neustále proudil vzduch a omezila se tak přirozená kondenzace na vnitřní straně, je stan vybaven odvětráváním na stropě a 2 postranními panely, které lze připnout k bočním lankům (otevírají se zevnitř).

Nepromokavost stanu

Všechny naše stany jsou testovány v laboratoři i v terénu, aby byla jejich nepromokavost ověřena.
Při testování jsou stany postaveny pod sprchu, kterou proteče 200 l vody za hodinu. Test trvá 3 hodiny. Tropiko z polyesteru se zátěrem z PU (2000 mm), polyethylenová podlážka s gramáží 120 g/m², všechny švy jsou nepropustné a tepelně zatavené.

Odolnost vůči větru

Všechny naše stany jsou testovány ve větrném tunelu na otočné desce, abychom otestovali všechny strany stejně. Správně postavený stan s napjatými lanky musí zůstat obyvatelný i ve větru o síle 50 km/h u země (stupeň 6).

Co najdu v balení?

1 ložnice, 1 nepromokavé tropiko, 9 kolíků, 5 výztužných lanek, 1 obal.

Ecodesign

Protože víme, že je třeba se chovat zodpovědně, abychom naši přírodu ochránili, Quechua podniká kroky na snížení dopadu výroby produktů na životní prostředí. Tropiko stanu je nebarvené, látka nebyla nijak barevně upravována. Takovým látkám je ponechána jejich přirozená barva. Barvení totiž představuje extrémní ekologickou zátěž. K dokonale šetrné výrobě nám ještě malý krůček zbývá, ale usilovně pracujeme na tom, aby byl výrobek vyroben ekologicky ze 100 % do roku 2026.

Záruka

Kempingový stan je určen ke krátkodobému outdoorovému použití (4 týdny za rok) při vašich výletech do kempů nebo volné přírody. Dlouhodobé několikatýdenní vystavení UV paprskům může poškodit textilní části stanu. Stany nespadají do kategorie „zahradní nábytek“ a nejsou určeny k permanentnímu stání v exteriéru. Pro optimální garanci životnosti stanu je třeba jej složit, když jej nepoužíváte.
Záruka 3 roky. Více informací o záruce na stan: https://support.decathlon.cz/zaruka-stanu-decathlon.

Nevyhazujme, opravujme!

Naše výrobky vám dělají společnost při kempování.
Postupem času stárnou a některé části se opotřebují, rozbijí nebo se mohou ztratit.
Abychom vám usnadnili případnou opravu, nabízíme náhradní díly (pruty, tropiko, ložnice...) a jejich výměnu se snažíme udělat co nejjednodušší. Nevyhazujme, opravujme!

Vývoj výrobků: naše know-how

Vývojové centrum značky Quechua se nachází ve francouzském městě Passy na úbočí masivu Mont Blanc v Horním Savojsku. Díky této jedinečné poloze se zde mohou členové našich vývojových týmů (designéři, produktoví manažeři, inženýři...) setkávat přímo s milovníky kempování. Je to skvělý způsob, jak s využitím veškerého našeho know-how navrhovat výrobky, které budou maximálně funkční.

Kde se stany vyrábí?

Vznikají v našem mezinárodním centru na úbočí hory Mont Blanc ve Francii. Výroba poté probíhá u našich dodavatelů v Číně, Vietnamu a Bangladéši. Ti mají pro výrobu stanů veškeré potřebné know-how a my s nimi úzce spolupracujeme.
A je to právě vztah s našimi obchodními partnery založený na vzájemné důvěře, který umožňuje výrobu funkčních výrobků vysoké kvality.

Pracovní podmínky u našich dodavatelů

Požadujeme, aby dodavatelé dodržovali náš kodex chování. Dodavatelé často sídlí v rozvojových zemích, kde naše zakázky pomáhají vytvářet pracovní místa. Prostřednictvím auditů a vlastních týmů na pracovišti dohlížíme na to, aby měli zaměstnanci pracovní prostředí založené na respektu, osobním rozvoji a ochraně životního prostředí.

Záruka

3 roky. Opravitelnost: všechny naše stany si lze nechat opravit v servisech Decathlon.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Vnější plášť 100% Polyester Vnitřní materiál 100% Polyester Podlážka 100% Polyethylen Prut 100% Skelné vlákno Obal 100% Polyester

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Uložení: po použití či čištění vždy nechte řádně vyschnout, zabráníte vzniku plísní a nepříjemného zápachu.

Pokyny pro uživatele

Šířka prostoru na spaní: max. 70 cm na osobu.

TESTY

Na vývoji a inovaci stanů Quechua se podílí naše partnerské laboratoře a také naše vlastní laboratoře. Analýzy a testování v extrémních podmínkách nám umožňuje zaručit úroveň funkčnosti stanu (odolnost vůči větru, nepromokavost, dlouhá životnost).

Schváleno

Aby stany Quechua přesně odpovídaly vašim potřebám, jsou testované v podmínkách, které v kempu nebo ve volné přírodě můžete potkat i vy.
Naše týmy a skupina uživatelů (našich partnerů, ambasadorů a zákazníků) výrobky testovaly po celou dobu jejich vývoje až do zahájení prodeje.Díky tomu vám můžeme zaručit jejich kvalitu.

Pokyny k údržbě

Neperte

Nebělte bělicími prostředky

Nesušte v bubnové sušičce

Nežehlete

Nečistěte chemicky

Obrázky

Samorozkládací stan 2 Seconds XL F&B | 3 osoby
Samorozkládací stan 2 Seconds XL F&B | 3 osoby
Samorozkládací stan 2 Seconds XL F&B | 3 osoby
Samorozkládací stan 2 Seconds XL F&B | 3 osoby
Samorozkládací stan 2 Seconds XL F&B | 3 osoby

VIDEO

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi