Sada regulátor tlaku + automatika + tlakoměr + brašna Helix DIN 300 bar

9 999 Kč

Regulátor tlaku od značky Aqualung s vyváženým druhým stupněm umožňuje pohodlí při ponoru.

Skladný a výkonný regulátor tlaku vám bude společníkem při rybolovu po řadu let.

Barva: Černá / Modrá
Doručení domů
Dostupné
Bezplatné vyzvednutí za 1 hodinu na prodejně
Naše služby:
  • Výměna a vrácení do 90 dnů zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 2500 Kč (standardní zásilky)

Klíčové vlastnosti

Usnadnění dýchání

Vyvážený první a druhý stupeň umožňují přirozené dýchání.

POHODLÍ V ÚSTECH

Poddajný a odolný náustek Comfo-Bite snižuje únavu čelisti.

Nízká hmotnost

Hmotnost sady bez brašny: 1,485 kg.

Technické informace

První stupeň

DIN (max. 4 350 PSI / 300 bar). Vyvážený membránový mechanismus do T (stálý výkon bez ohledu na hloubku a zbytkový tlak v láhvi). Nerezové vyjímatelné sedlo.Průtok při 200 bar: 1 500 l/min.Konstrukce do T je vybavena dvěma HP porty (7/16") ) a čtyřmi LP porty (3/8"), které umožňují správné umístění hadic.Tělo z tlakově lité mosazi s vícevrstvým chromováním.Hmotnost: 525 g.

Druhý stupeň

Pneumatický vyvažovací mechanismus pro plynulé a snadné dýchání.Vybavený páčkou Venturiho efektu (ergonomický tvar usnadňující ovládání i v rukavicích).Hmotnost: 186 g. Délka hadice: 730 mm. Průměrná dechová práce (WOB) 0,85 joule/litr. Poddajný a odolný náustek Comfo-Bite snižuje únavu čelisti.

Automatika

Pneumatický vyvažovací mechanismus pro plynulé a snadné dýchání.Vybavený páčkou Venturiho efektu (ergonomický tvar usnadňující ovládání i v rukavicích).Tepelný výměník zajišťuje odolnost vůči námraze. Hmotnost: 186 g. Délka hadice (žlutá): 1 000 mm. Průměrné dechové úsilí: 0,85 joulu/litr. Poddajný a odolný náustek Comfo-Bite snižuje únavu čelisti. Žlutý fluorescenční kryt zajišťuje lepší viditelnost.

Tlakoměr

Snadno čitelná stupnice až do 360 bar.Svítící podklad usnadňující čtení. Odolný mechanismus otevřené bourdonové trubice.Délka hadice: 80 cm.

Brašna

Snadný přenos: prázdnou brašnu lze snadno přenášet. Prošívané ucho na přenos.Zipy odolné vůči rezivění s prodlouženými poutky. Ochranné polstrování a vyztužená podšívka chrání vaše vybavení.Rozměry: 33 × 30 × 10 cm. Hmotnost: 0,4 kg.

Údržba

Ujistěte se, že je řádně nasazená krytka proti znečištění.Regulátor namočte do nádoby s čistou vodou.Pozor: pokud používáte zahradní hadici, druhý stupeň nečistěte vysokotlakým proudem vody. Tlak vody by mohl poškodit membránu a/nebo vnitřní ventil. Před uskladněním ventil osušte.Regulátor dlouhodobě nevystavujte slunečnímu záření.

Skladování

Výrobek skladujte na čistém, suchém a tmavém místě při pokojové teplotě.Neskladujte jej v blízkosti zdroje tepla nebo v místnosti, která může obsahovat chemické výpary, jako je chlór nebo ozón (například technická místnost bazénu).Regulátor nikdy neskladujte našroubovaný na láhvi. Upozornění: K čištění nebo mazání regulátoru nikdy nepoužívejte čisticí prostředky na bázi uhlovodíků. Nikdy nepoužívejte nádobu s aerosolem.

Kontrola

Každé dva roky Aqualung doporučuje provést kontrolu regulátoru tlaku a jednou za rok kontrolu vizuální. Tyto dvě kontroly by měly probíhat v autorizovaném servisu Aqualung. Regulátor kontrolujte pravidelněji při vyšší četnosti ponorů a horších podmínkách používání.

Hmotnost

0.711 kg

Koncepce a technologie výrobku

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Uchovávejte mimo dosah zdrojů ozonu. Skladujte na suchém místě mimo dosah zdrojů tepla a přímého slunečního záření.

Pokyny pro uživatele

Používání regulátoru tlaku na potápění vyžaduje

Pokyny k údržbě

Po použití opláchněte čistou vodou.. Sušte na suchém a odvětraném místě.

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání