Sada hlásičů na kaprařinu C-Series (4 hlásiče, 1 příposlech, 1 světlo)

3 499 Kč

8754086

Sada obsahuje 4 hlásiče Prologic C-Series Alarm (červený, zelený, žlutý a modrý), příposlech (s dosahem 100 m) a světlo do bivaku.

Sada obsahuje 4 hlásiče Prologic C-Series Alarm (červený, zelený, žlutý a modrý), příposlech (s dosahem 100 m dle terénu) a dobíjecí světlo do bivaku.

Online objednávka
Dostupné
Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 hodiny

Klíčové vlastnosti

Dosah

V závislosti na terénu má příposlech dosah až 100 m.

MOŽNOST DOBÍJENÍ

Světlo do bivaku lze dobíjet.

Technické informace

Popis

Hlásiče nabízejí 6 úrovní hlasitosti, citlivosti a tónu. Barvy hlásičů: červený, zelený, žlutý a modrý. Hlásiče pracují na 9V baterii (není součástí balení). Příposlech pracuje na tři 1,5V AAA baterie (nejsou součástí balení). Světlo do bivaku je nabíjecí pomocí USB. 2,5mm zdířka pro svítící indikátory. Příposlech signalizuje pomocí světla, zvuku a vibrací (možnost nastavení). Odolné vůči povětrnostním vlivům. Dosah příposlechu: 100 m (dle terénu).

Kompletní sada

Kompletní sada na kaprařinu s hlásiči:
4 hlásiče (červený, zelený, žlutý a modrý),
příposlech (dosah 100 m),
světlo do bivaku. Když hlásič detekuje záběr, rozsvítí se obě barevné LED diody a následně jedna z nich bude blikat ještě 20 sekund po záběru. Hlásiče disponují také nočním světlem, které se aktivuje speciálním tlačítkem.

Praktické světlo

Bezdrátové světlo do bivaku pracuje ve spojení s hlásiči, rozsvítí se v případě záběru a zůstane svítit po dobu 5, 10 nebo 20 sekund. Světlo je možné zavěsit pomocí kovového háčku nebo čtyř vnitřních magnetů a kovového disku.

VIDEO

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání