Sada 8 ložisek na skateboard BR500 modrá

379 Kč
47,38 Kč/ks
8651102

Ložiska na skateboarding.

Ocelová ložiska vysoké kvality s odnímatelným gumovým pouzdrem, které usnadňuje čištění a omezuje tření. Pro skateboardisty hledající optimální kvalitu skluzu.

Otázky a odpovědi

Barva:

Tmavě modrá

Online objednávka
Dostupné
Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 hodiny

Klíčové vlastnosti

KVALITA SKLUZU

„Micro Groove Raceway“ – vylepšený povrch pro minimální tření.

ODOLNOST

Hluboké drážky chrání kuličky před nárazy.

Snadná údržba

Díky odnímatelným pouzdrům chránícím před prachem se snadno čistí.

Technické informace

Proč jsou tato ložiska speciálně určena na skateboardy?

Všechny součásti skateboardu musí splňovat velmi vysoké nároky a ložiska jsou denně vystavena nárazům a nečistotám. Tato ložiska byla vyvinuta s ohledem na všechny tyto požadavky, a proto jsou odolnější. Na každé straně je odnímatelné pouzdro, které zajišťuje co nejdelší životnost. Ložiska mají standardní velikost a jsou vhodná pro všechny typy skateboardových a longboardových koleček.

Jak ložiska udržovat?

V případě, že jste během jízdy projeli prachem, vyjměte ložiska pomocí trucků, abyste je nepoškodili, a poté z nich opatrně sundejte pouzdro. Pouzdro přitom neohýbejte. Ložiska vložte do nádoby a přidejte čisticí kapalinu (aceton nebo rozpouštědlo tuků). Ložiska usušte na vhodném povrchu. Jakmile jsou suchá, promažte je olejem. Poté opět nasaďte pouzdra, ověřte jejich dotažení a ložiska opět namontujte.

Jak ložiska namontovat?

K montáži ložisek nepotřebujete žádné nářadí. Nasaďte ložisko na osu trucku a kolečko na něj tlačte, dokud ložisko nezapadne do kola. Na kolečko tlačte rovnoměrně, aby nedošlo ke zkroucení ložiska. Totéž proveďte s druhým ložiskem na opačné straně kolečka. Ložiska mají pouzdra po obou stranách, a proto nezáleží na tom, na jakou stranu je namontujete.

Jak uchovat dlouhou životnost ložisek?

Ložiska se skládají z kovových částí, které mohou rezavět. Nejezděte proto na mokrém povrchu. Zrezivělá ložiska je sice možné vyčistit a naolejovat, což však nezaručuje, že se jim vrátí jejich původní kvalita skluzu.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Ložiska 85% Ocel, 15% Termoplastický polyuretan

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Skladujte namontovaná na skateboardu.

Obrázky

Sada 8 ložisek na skateboard BR500 modrá
Sada 8 ložisek na skateboard BR500 modrá
Sada 8 ložisek na skateboard BR500 modrá

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi