Sada 40 met Essential 4 barvy (žlutá, oranžová, šedá, modrá)

399 Kč
99,75 Kč/ks

8497806

Mety ve tvaru šipek jsou určeny k vyznačení hřiště na fotbalové tréninky.

Pro intuitivní tréninky! Díky tvaru šipky a výrazné barvě jsou mety snadno viditelné a tréninky účinnější.

Barva:

Zářivě oranžová / Zářivě limetková / Světle šedá

Online objednávka
Dostupné
Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 hodiny

Klíčové vlastnosti

ODOLNOST

Díky poddajnému materiálu jsou odolné.

SNADNÉ UČENÍ

Ve tvaru šipky, která označuje směr.

DOBRÁ VIDITELNOST

Díky fluorescenční barvě jsou viditelné na 25 m.

Technické informace

Představujeme vám řadu Essential

Díky pozorování průběhu tréninků a rozhovorům s trenéry jsme analyzovali rozmístění nářadí na tréninky: k vytýčení, či naopak vyhnutí se apod. Z tohoto důvodu jsme vyvinuli řadu Essential: chytré výrobky za dostupnou cenu, které jsou určeny především na tréninky (vytyčit, vytvořit cíl), které se pro hráče každého věku stanou zábavnými a účinnými. Mety Essential umožňují vymezení hřiště. Nechte se překvapit.

Fotbaloví vývojáři představují řadu Essential

Chtěli jsme vytvořit klasický, ale originální výrobek, který je starý jako fotbal sám. Cílem bylo vylepšit tento výrobek symbolizující fotbal, kterému je přesto věnována malá pozornost. Přitom není tréninku bez mety. Mety jsme vyrobili v originálním vzhledu Kipsta, jelikož i tréninková meta se vám může líbit.

Jedinečný design pro praktické tréninky

Podívejte se na několik příkladů, které usnadňují tréninky.
Konec plastových obalů! Mety jsou dodávány pouze se samolepkou. Díky pyramidovému tvaru met se o ně míč snadno odrazí. Matná šipka na metě udává směr: vstoupíte jednou stranou a vystoupíte druhou. Navíc se dají snadno odhodit na dané místo, a urychlit tak tréninky.

Odolnost a spolehlivost testovaná v terénu

Stylový design je důležitý, ale spolehlivá a bezpečná meta je ještě důležitější. Proto jsme mety Essential podrobili řadě náročných testů v terénu. Ve fotbalové akademii značky Kipsta si fotbalisté oblíbili testování met v trávě.

Pár slov o vývoji

Náš čtyřčlenný tým započal s vývojem výrobku v roce 2017 s cílem usnadnit tréninky. Výrobky Essential prošly testy v terénu a byly hodnoceny řadou trenérů.
Spolupracovali jsme s desítkou trenérů, kteří výrobky dlouhodobě testovali. Podařilo se nám tak výroky výrazně vylepšit: např. viditelnost met v závislosti na barvě a terénu, či jejich odolnost.

Ekologická koncepce

Snížení dopadu na životní prostředí bylo hlavní výzvou při vývoji kuželů. Kromě optimalizace použitého materiálu se snažíme o lokální výrobu, abychom snížili dopad transportu. Vyrábíme v Portugalsku pro Evropu a v Číně pro Asii.
Výsledek: snížení emisí CO₂ o 14 %.

Vyzkoušejte aplikaci Decathlon Coach a zintenzivněte tréninky

Aplikace Decathlon Coach byla vyvinuta pro sportovce, kteří tak mohou trénovat pomocí tréninkových programů navržených certifikovanými trenéry. Po trénincích určených na běh a chůzi vám nyní nabízí speciální tréninky, díky nimž můžete individuálně trénovat pod vedením odborníků. Stáhněte si aplikaci zdarma na: https://www.decathloncoach.com.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Konstrukce 100% Polyethylen Base 100% Ocel

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

K zajištění delší životnosti chraňte před nepřízní počasí.

Obrázky

Sada 40 met Essential 4 barvy (žlutá, oranžová, šedá, modrá)

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi