Raketa na padel PR530 modro-zelená

1 399 Kč

Raketa na padel pro pokročilé hráče.

Ideální pro pokročilé hráče padelu, kteří hledají pálku s dobrou ovladatelností a kontrolou míčku.

Otázky a odpovědi
Barva: Inkoustová modrá / Jasně zelená
Doručení domů
Dostupné
Bezplatné vyzvednutí na prodejně

Klíčové vlastnosti

Tolerance

Tolerance

Díky technologii Full EVA poskytuje velkou toleranci chyb při odpalu.

Ovladatelnost

Ovladatelnost

Díky nízké hmotnosti (342 g) má velmi dobrou reaktivitu.

Technické informace

Parametry

Hmotnost: 340 g. Tvar: Kapka. Vyvážení: na střed (265 mm). Síla: 38 mm.Vnější materiál: 3 vrstvy skelného vlákna (Glass Fiber).
Vnitřní materiál: Soft EVA. Pěna Soft EVA: nabízí optimální výkon, střední rychlost a vysokou toleranci vůči nevycentrovaným odpalům.Skelné vlákno: zaručuje pohodlí a dobrou rychlost míčku při středně silných odpalech.

Technologie

High Modulus Carbon: výztuhy z vysokohustotního karbonu zlepšují odolnost pálky. Full EVA Concept: jeden díl z pěny EVA, který přispívá k většímu sweetspotu a toleranci chyb.

Určení

Použití: Středně pokročilý. Určení: ≥ 12 let.
Strana kurtu: nezáleží.
Potřeba zvládnutí techniky: nezáleží.
Rychlost pohybu po kurtu: nízká.
Styl hry: Hráč s defenzivním stylem hry, který příliš nezakončuje.

Co je to technologie Full EVA?

Jedná se o inovativní koncept značky Kuikma vyvinutý speciálně pro padel. pálka je vyrobena z jediného dílu z EVA s potahem z kompozitových vláken. Tato konstrukce bez rámu umožňuje zvětšit plochu EVA pěny a tím i sweetspotu pálky. pálka tak nabízí optimální toleranci chyb a zlepšuje kontrolu míče.

Jak naše výrobky vznikají?

Značku Kuikma tvoří tým milovníků padelu. Tým návrhářů výrobků pro padel sídlí ve Španělsku. Má na starost design a funkčnost výrobků.Snaží se přesně identifikovat potřeby hráčů. Všechny informace následně předávají našemu vývojovému centru ve Francii, Po testech, které vedl Horacio Alvarez Clementi, jsme následně provedli laboratorní testy odolnosti.
Díky tomuto postupu jsme si jistí, že naše koncové výrobky, které nabízíme zákazníkům, jsou opravdu kvalitní.

Hmotnost

0.342 kg
335–349 g.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Rám 40% Skelné vlákno, 35% Karbonové vlákno, 25% EVA (etylenvinylacetát) Rukojeť 50% Polyamid 6.6, 50% Polyuretan Konec rukojeti 100% Polypropylen Krček rakety 100% Termoplastický polyuretan

TESTY

Tým návrhářů výrobků pro padel sídlí ve Španělsku. Má na starost design a funkčnost výrobků.Snaží se přesně identifikovat potřeby hráčů. Všechny informace následně předávají našemu vývojovému centru ve Francii, kde se vyrábí prototypy, které se testují v praxi hráči padelu různé úrovně. Životnost výrobků je pak testována v laboratoři ve vývojovém centru. Díky tomuto postupu jsme si jistí, že naše koncové výrobky, které nabízíme zákazníkům, jsou opravdu kvalitní.

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi