Raketa na padel Bullpadel Hack 03
Raketa na padel Bullpadel Hack 03
Raketa na padel Bullpadel Hack 03
Raketa na padel Bullpadel Hack 03
Raketa na padel Bullpadel Hack 03
Raketa na padel Bullpadel Hack 03
Raketa na padel Bullpadel Hack 03
Raketa na padel Bullpadel Hack 03
Raketa na padel Bullpadel Hack 03
Raketa na padel Bullpadel Hack 03
BULLPADEL

Raketa na padel Bullpadel Hack 03

6 499 Kč
Kód : 8818990

Raketa ve tvaru diamantu s vyvážením do hlavy. Povrch Tricarbon (unikátní a s dobrým odskokem míčku). Jádro MultiEva (razantní odpaly). Systém Custom Weight (hmotnost 365–380 g)

Hledáte raketu s explozivní razancí, která by zároveň nabízela dobrou kontrolu? Ať už jste pokročilý nebo profesionál, s Bullpadel Hack 03 budete postrachem kurtu.

Online objednávka

Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 h

  Naše služby:

  • Výměna a vrácení do 365 dní zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 1700 Kč
   (nevztahuje se na produkty marketplace a nadrozměrné zásilky)

  Klíčové vlastnosti

  VÝKON

  Tricarbon a jádro MultiEva nabízejí maximální razanci.

  Ovladatelnost

  Optimalizovaná kontrola nad odpaly mimo střed a vyvážená hmotnost díky jádru Hack.

  TOLERANCE

  Tvar diamantu (oversize) a vyvážení do hlavy z ní dělají výkonnou „zbraň“, ale s vyššími nároky.

  Omezení vibrací

  Redukované vibrace díky VibraDrive (integrovaný v rukojeti).

  OCHRANA PROTI NÁRAZŮM

  Delší životnost a vyšší odolnost díky hliníkovému chrániči MetalShield.

  Technické informace

  Úroveň hry: zkušený / profesionál

  Raketa Bullpadel Hack 03 2023 je vysoce výkonná (optimální hmotnost, vyvážení, tvar i sweet spot) a byla navržena pro zkušené či profesionální hráče, kteří mají dobrou fyzičku a skvěle zvládnutou techniku.

  Styl hry: Razance.

  Hack 03 značky Bullpadel má menší sweet spot posunutý mírně směrem k hlavě. To vás zvýhodní při smečích nebo jiných útočných úderech, protože vytváří pákový efekt, který dokáže vyvinout vynikající razanci.

  Vyvážení: top

  Vyvážení popisuje vzdálenost těžiště od spodní hrany rukojeti rakety. Měří se v mm.
  Čím vyšší číslo (vyvážení do hlavy), tím lepší bude raketa razantnější a stabilnější a také budete mít pocit, že je raketa těžká (těžší než kolik doopravdy váží). Nicméně bude hůře ovladatelná. A naopak čím bude hodnota menší (vyvážení do ruky), tím bude raketa ovladatelnější, ale méně razantní a stabilní.

  Hlava oversize.

  Velikost hlavy má dopad na toleranci chyb a razanci rakety. Čím je plocha výpletu vyšší, tím je raketa razantnější a tolerantnější. Ale poskytuje horší pocit kontroly míče. Čím je plocha výpletu menší, tím lepší bude pocit kontroly, ale ubude razance i tolerance.

  Hmotnost 365–375 g

  Stejně jako vyvážení má i hmotnost vliv na setrvačnost rakety, a tím i její ovladatelnost, stabilitu a schopnost přenášet energii úderu do míče (neboli razanci). Čím je raketa těžší, tím lépe přenáší energii do míče, ale bude také hůře ovladatelná. A naopak, čím je raketa lehčí, tím je ovladatelnější, ale předá míčku méně energie.

  Vnější materiál: TriCarbon

  Karbonové vlákno Tri Carbon je několikavrstvý materiál propletený ve třech směrech. Díky tomu Bullpadel Hack 03 lépe přenáší energii, čímž dosahuje bezkonkurenční razance a optimálního odskoku míčku.

  Vnitřní materiál: MultiEva

  Pěna MultiEva je složená ze dvou pěn různé hustoty. Vnější vrstva je kompaktnější a umožňuje zpracovat ty nejrychlejší míče a odpálit je s maximální razancí. Vnitřní vrstva má naopak menší hustotu a umožňuje zpracovávat pomalé míče a mít nad nimi při odpalu naprostou kontrolu.

  Technologie MetalShield

  Ochranný systém z hliníku. Raketa je lehčí a je zajištěna její vynikající odolnost proti nárazu (rám je chráněn). Chránič je k rámu připevněn speciálním lepidlem (hutná konzistence), aby se zabránilo vzniku děr.

  Technologie VibraDrive

  Jedná se o konstrukční postup na úrovni rukojeti, do které se vstřikuje vysokohustotní pěna. Tato část rakety pak pohltí většinu vibrací ve hře, zejména pak těch způsobených nepřesným odpalem.

  Chránič Custom Weight

  Je umístěn v přihrádkách MetalShield, na kterém jsou umístěny až tři hliníkové desky (lepicí a každá o hmotnosti 3 g). Ty upravují hmotnost a vyvážení tak, aby bylo dosaženo většího pohodlí, razance a vyvážení dle potřeb hráčů.

  Technologie Nerve

  Kanálky na okraji rámu umožňují snížit hmotnost a zvýšit pevnost. Díky této technologii také budete mít lepší kontrolu nad odpaly z voleje.

  Technologie Carbon Tube

  Karbonová vlákna (100% karbon) v rámu rakety jsou propletena v různých směrech, aby zaručily dobrý kompromis mezi razancí a kontrolou.

  Technologie Hesacore

  Voštinová rukojeť optimalizuje úchop, zvyšuje pohodlí a snižuje únavu.

  Technologie Air React Chanel

  Speciální konstrukce, která díky přepracovanému jádru optimalizuje aerodynamiku a hmotnost rakety.

  Technologie Adaptia

  Tato technologie raketě umožňuje přizpůsobit se rychlosti míčku. To znamená, že raketa je poddajná při pomalejších míčích a tužší při rychlejších míčích.

  Hack 03 2023 od Bullpadel: Raketa Paquita Navarra

  Nová raketa Paquita Navarra pro letošní sezónu. Byla speciálně navržená pro agresivní hru, která se vyznačuje útočností a vysokou razancí úderů. Tato síla je cítit i při náběhu k síti nebo útočných úderech (smečích, volejích a viboras). Tato raketa Bullpadel Hack 03 profesionálního hráče WPT není však tvrdá příliš, což umožňuje žádoucí kontrolu a ovladatelnost.

  Obrázky

  Raketa na padel Bullpadel Hack 03
  Raketa na padel Bullpadel Hack 03
  Raketa na padel Bullpadel Hack 03

  VIDEO

  Hodnocení zákazníků

  Načítání