Proteinové tyčinky after sport veganské lesní plody 5 × 40 g

179 Kč
895 Kč/KG

8560493

Výrobek je určen na regeneraci po intenzivním nebo dlouhém sportovním výkonu.

Tyčinka bohatá na sacharidy a proteiny rostlinného původu. Konzumujte ideálně 30 min po skončení tréninku. Zapijte nejlépe nápojem pro urychlení regenerace.

Příchuť:

Bobulovité ovoce

Online objednávka
Dostupné
Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 hodiny

Klíčové vlastnosti

ENERGETICKÁ HODNOTA

160 kcal / 18 g sacharidů na 1 tyčinku.

OBSAH BÍLKOVIN

Obsahuje 10 g rostlinných proteinů.

Složení

Bez živočišných proteinů. Obsahuje rostlinné proteiny.

Technické informace

Výrobek je určen k regeneraci

Pro zajištění účinnosti doporučujeme tyčinku konzumovat půl hodiny po tréninku. Proč jsou důležité sacharidy? Sacharidy přispívají k regeneraci svalů (k jejich stažení) po intenzivním či dlouhotrvajícím tréninku, během něhož došlo ke snížení zásob glykogenu ve svalech a k únavě svalů. Proč bílkoviny? Bílkoviny napomáhají ke znovuvybudování svalových vláken poškozených fyzickou námahou.

Čím tyčinku doplnit?

Vodu k hydrataci (v závislosti na pocení), pít je třeba průběžně; sodík je důležitý pro hydrataci a lepší absorpci sacharidů;bikarbonáty pro potlačení kyselosti. Z těchto důvodů doporučujeme vodu s vysokým podílem bikarbonátů a sodíku.

Kdy je potřeba si vzít přípravek na regeneraci?

Příliš neznamená vždy správně! Výrobek pro lepší regeneraci není potřeba, pokud byl trénink krátký a lehký, či pokud vám hodinu po sportu čeká plnohodnotné jídlo (které by mělo být bohaté na sacharidy, bílkoviny a antioxidanty).

Čím více proteinů, tím lépe; Proteiny jsou na regeneraci nejlepší. Nevěřte všemu, co se říká!

Je zbytečné konzumovat příliš bílkovin. Pokud přidáme 20 g bílkovin nedojde k lepší regeneraci a znovuvybudování svalů. Konzumace výhradně proteinů nezajistí optimální regeneraci. Proteiny je třeba doplnit o sacharidy, aby došlo k opravě svalových vláken a k doplnění zásob glykogenu.

Drobné připomenutí

Součástí zdravého životního stylu je vedle pravidelné fyzické aktivity také pestrá a vyvážená strava.Pravidelně doplňujte tekutiny.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Proteinová tyčinka s cereáliemi, dýňovými semínky a lesními plody. Složení: glukózový sirup, SÓJOVÝ extrakt 22,5 % (izolát SÓJOVÝCH bílkovin, tapiokový škrob), OVESNÉ vločky* 21%, dýňová semínka 12 %, lesní plody 10,6 % [sušená brusinka 9,3 % (cukr, brusinka, slunečnicový olej), mrazem sušené maliny 1,3 %], stabilizátor: sorbitoly, slunečnicový olej, izolát SÓJOVÝCH bílkovin, přírodní aroma, emulgátor: SÓJOVOÝ lecithin, antioxidant: výtažek bohatý na tokoferol. * Obsahuje LEPEK. Extrudované sójové boby, ovesné vločky, dýňová semínka, lesní ovoce a izolát sójových bílkovin nepocházejí ze Španělska. Může obsahovat stopy MLÉKA, SULFÁTŮ, ARAŠÍDŮ a SKOŘÁPKOVÝCH PLODŮ. ALERGENY.

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Výrobek uchovávejte na chladném a suchém místě.

Pokyny pro uživatele

Uchovávejte mimo dosah dětí.

TESTY

Výrobky jsou v každé fázi výroby testovány nejen odborníky, ale také spotřebiteli, aby zcela odpovídaly jejich potřebám.

Schváleno

Cereální tyčinky Aptonia byly schváleny naší odbornicí na výživu a prošly spotřebitelským testem.

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi