Proteinová tyčinka Vegan červené plody 4 ks

239 Kč
995,83 Kč/KG

8602699

Proteinová tyčinka Vegan je určena pro sportovce na podporu růstu svalové hmoty. Balení po 4 ks.

Nechcete vyzkoušet rostlinné proteiny? Tyčinka Vegan Protein Bar obsahuje 19 g rostlinných proteinů a 100% napomáhá k budování i udržení svalové hmoty.

Příchuť:

Bobulovité ovoce

Online objednávka
Dostupné
Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 hodiny

Klíčové vlastnosti

Udržování a nabývání svalové hmoty

Tyčinka obsahuje 19 g proteinů.

Technické informace

Jaké jsou výhody proteinových tyčinek?

Často je obtížné tělu poskytnout veškeré proteiny potřebné k regeneraci či k budování a udržení svalové hmoty. Tyčinka Vegan Protein Bar obsahuje 19 g rostlinných proteinů, a je tak vhodná pro všechny sportovce vegany i ty, kteří se rozhodli nahradit mléčné bílkoviny.

Kdy je dobré konzumovat proteinové tyčinky?

Při konzumaci po tréninku napomáhá k budování i udržení svalové hmoty: skvělá alternativa k proteinovému nápoji!
Tyčinky můžete rovněž konzumovat kdykoliv během dne, když dostanete hlad. Vyhnete se tak konzumaci příliš mastných jídel s nízkým obsahem proteinů a vaše svaly vám poděkují!

Jsou tyčinky vhodné i při snaze o úbytek tělesné hmotnosti?

Tyčinka není náhradou plnohodnotného jídla. Nemá sloužit jako náhražka pestré stravy.Každá tyčinka obsahuje 20,4 sacharidů na 2,6 g cukru! Spočítejte si doporučený denní příjem, abyste si byli jisti, že do něj můžete tyčinku zařadit.

Jaká jsou doporučení?

Součástí zdravého životního stylu je vedle pravidelné fyzické aktivity také pestrá a vyvážená strava. Překročení doporučeného dávkování může mít projímavé účinky. V případě dlouhodobého užívání (více než dva měsíce) se poraďte s lékařem. Výrobek nesmějí užívat osoby s onemocněním jater, těhotné ženy a děti do 14 let.
Udržujte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Hmotnost

0.24 kg

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Složení: sladidlo: maltitol, křupavé sójové kousky (izolát sójových proteinů, rýžová mouka, výtažek z ječného sladu, sůl), vláknina: polydextróza, sojový proteinový izolát, kakaové máslo, izolát hrachových proteinů, oligofruktóza, višně (3,2 %), lyofilizované maliny (0,9%), třešně (0,9%), kousky lyofilizovaných třešní (0,9%), emulgátor: sójový lecitin, přírodní aroma, slunečnicový olej, mořská sůl. Může obsahovat mléka, arašídů, skořápkových plodů, vajec.

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Skladujte v suchu při teplotě mezi 15 °C a 22 °C.

Pokyny pro uživatele

Nevhodné pro děti, těhotné a při onemocnění ledvin či jater.

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi