PROTEINOVÁ TYČINKA ČOKO 4 KS

179 Kč
813,64 Kč/KG
8518835

Proteinové tyčinky (22 g) s příchutí čokolády a karamelu na tréninky i na konzumaci během dne. Balení 4 tyčinek.

Co kdybyste si místo proteinového nápoje dali po tréninku proteinovou tyčinku a napomohli vytvoření či udržení svalové hmoty? Ochutnejte lahodnou proteinovou tyčinku s 22 g proteinů!

Otázky a odpovědi

Příchuť:

Karamel

Online objednávka
Dostupné
Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 hodiny

Klíčové vlastnosti

Udržování a nabývání svalové hmoty

22 g proteinů na tyčinku.

Technické informace

Jaké jsou výhody proteinových tyčinek?

Vyhýbejte se klasickým svačinám, které jsou často bohaté na tuky, ale proteinů obsahují velmi málo!
Aby dosáhl svého cíle, musí sportovec dodržovat zdravý životní styl i způsob stravování. Proteinové tyčinky obsahují 22 g proteinů, které napomáhají k nabytí a uchování svalové hmoty.
Tyčinky jsou navíc skvělým zdrojem energie, jelikož obsahují 25,3 g cukrů.

Kdy je dobré konzumovat proteinové tyčinky?

Tyčinky si můžete s sebou vzít na tréninky a nahradit jimi proteinový nápoj po tréninku. I když se proteinový nápoj velmi rychle vstřebává, proteinové tyčinky mají tu výhodu, že napomáhají k nabytí a udržení svalové hmoty.Tyčinky můžete rovněž konzumovat kdykoliv během dne, když dostanete hlad. Vyhnete se tak konzumaci příliš mastných jídel s nízkým obsahem proteinů a vaše svaly vám poděkují!

Jsou tyčinky vhodné i při snaze o úbytek tělesné hmotnosti?

Tyčinka není náhradou plnohodnotného jídla. Nemá sloužit jako náhražka pestré stravy.
Je chutnou svačinkou kdykoliv během kde, kdy napomáhá přísunu proteinů a budování svalové hmoty.
Pokud se však snažíte shodit několik kilogramů, nezapomínejte, že tyto proteinové tyčinky obsahují vysoké množství sacharidů.

Doporučení

Součástí zdravého životního stylu je vedle pravidelné fyzické aktivity také pestrá a vyvážená strava. V případě dlouhodobého užívání (více než dva měsíce) se poraďte s lékařem. Výrobek nesmějí užívat osoby s onemocněním jater, těhotné ženy a děti do 14 let. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.Pravidelně doplňujte tekutiny.

Hmotnost

0.282 kg

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Složení: Mléčné bílkoviny (26 %), poleva z mléčné čokolády (18 %) (cukr, kakaové máslo, plnotučné sušené mléko, kakaová hmota, sušená syrovátka, emulgátor: sójový lecitin, přírodní vanilkové aroma), fruktózový sirup, glukózo-fruktózový sirup, zvlhčující látky (glycerol, sorbitol), sójové bílkoviny (7,6 %), hydrolyzovaná želatina (5 %), stabilizátor: maltitolový sirup, hydrolyzované pšeničné proteiny (lepek) (4,2 %), řepkový olej, aromata, karamelové kousky (2 %), (cukr, glukózový sirup, voda, máslo, smetana, sůl, kypřící prášek: hydrogenuhličitan sodný), škrob, kakaový prášek (0,3 %), lískové ořechy (0,3 %), cukr, sůl.

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Skladujte v suchu při teplotě mezi 16 °C a 18 °C.

Pokyny pro uživatele

Nevhodné pro děti, těhotné a při onemocnění ledvin či jater.

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi