Prohnuté lapy 500 se stahovacím popruhem černé

1 299 Kč
649,50 Kč/ks
8515815

Určeny na rozvoj rychlosti, výkonu a přesnosti při boxu na pokročilé úrovni. V prodeji po páru.

Chcete zapracovat na úderech pěstí při tréninku? Vyzkoušejte lapy na box a užijte si pohodlí, zpevnění i tlumení úderů z obou stran lapy.

Otázky a odpovědi

Barva:

Černá

Online objednávka
Dostupné
Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 hodiny

Klíčové vlastnosti

OCHRANA PROTI NÁRAZŮM

Lepší oboustranná ochrana díky pěně s 5 typy hustoty.

DRŽENÍ NA TĚLE

Vyzkoušejte lepší zpevnění díky popruhu na suchý zip.

ERGONOMICKÝ TVAR

Využijte lepší polohu ruky, díky širokému polštáři.

ODOLNOST VŮČI ODŘENÍ

Lepší odolnost proti opotřebení díky PU potahu v oblasti úderu.

Technické informace

Zpevňující lapa

Když jste na druhé straně lapy (tedy při držení), pocítíte praktičnost výrobku, který dobře padne do ruky, takže rozdíl okamžitě poznáte. Zejména když se tréninky násobí. Proto jsme přidali popruh na suchý zip, který lapu lépe přidrží: lépe drží na místě, a když ruku potřebujete, zůstane lapa zavěšená na zápěstí. Prsty překrývá síťovina, která chrání záprstí.

Spojení ochrany a pohodlí při častých trénincích

Nemusíte se rozhodovat, navrhli jsme výrobek, který odpovídá 2 následujícím kritériím. Odolnost je zajištěna potahem dopadové zónu z PU, navrženým tak, aby lépe snášel tření a opotřebení. Pohodlí jsme zajistili semišovým polštářem na zadní straně lapy. Pěst absorbuje údery a semiš dobře odolává potu. K propojení obou vlastností chrání jednotlivé vrstvy lepené pěny před údery a absorbují energii.

Design našich lap

K lepšímu pocitu při manipulaci s lapami jsme výrobek na zadní straně vylepšili semišem a vnitřní stranu popruhu, který je ve styku se zápěstím, doplnili pěnou. Pro zlepšení ergonomie získala lapa zakřivený tvar: údery tak pohlcuje mnohem přirozeněji. A protože se lapa používá k tréninku rychlosti a ochrany, navrhli jsme ve středu lapy terčík.

Jak jsme výrobek navrhovali?

Od začátku jsme chtěli navrhnout výrobek pro trenéry i boxery. V únoru 2018 začal tým 4 návrhářů komunikovat s dodavateli, vytvořil nové testy a nově definoval interní normy, s cílem zvýšit úroveň našich požadavků. Výsledkem byly interní testy s 20 boxery a boxerkami na klubové úrovni. Proto jsme hrdí, že vám můžeme nabídnout technický, ergonomický a dokonce hezký výrobek!

Doporučení

Trénink s lapami je nezbytný pro boxování. Trénink probíhá s druhým boxerem, který se pohybuje a přitom vám ukazuje, kam máte směřovat úder (přirozenější pohyb než s boxovacím pytlem). Cílem je osvojit si kombinace úderů, a tím i jejich rychlost a přesnost.
Kombinací je nespočet, trénink tak nikdy neomrzí.

Rozměry

Výška = 25 cm.
Šířka = 21 cm.
Tloušťka = 4,5 cm.
Hmotnost/ks = 650 g.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Pěnové jádro 45% Polyuretanová pěna, 45% Ethylenvinylacetát , 10% Bavlna Hlavní materiál 100% Polyuretan Přezky 100% Polyoxymethylen Obal 65% Polyuretan , 35% Polyamid Materiál na zádech 100% Polyester Pěnová část 100% Polyuretanová pěna

Pokyny pro uživatele

S lapami neboxujte.

Pokyny k údržbě

Neperte

Nebělte bělicími prostředky

Nesušte v bubnové sušičce

Nežehlete

Nečistěte chemicky

Obrázky

Prohnuté lapy 500 se stahovacím popruhem černé
Prohnuté lapy 500 se stahovacím popruhem černé
Prohnuté lapy 500 se stahovacím popruhem černé
Prohnuté lapy 500 se stahovacím popruhem černé

VIDEO

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi