Přilba na koloběžku 500 vel. M

949 Kč
8660221

Přilba na jízdu po městě.

Tato přilba je pohodlná ve všech ročních obdobích díky odnímatelným náušníkům a odepínacímu kšiltu. Nastavitelná pomocí kolečka. Držák na světlo.

Otázky a odpovědi

Barva:

Tmavě modrá

Velikost:

průvodce velikostí
M/55–59cm
Online objednávka
Dostupné
Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 hodiny

Klíčové vlastnosti

OCHRANA PROTI NÁRAZŮM

Norma EN 1078: zorné pole, tlumení nárazů, pásek pod krkem.

SVÍTIVOST

Možnost připnout osvětlení.

SNADNÉ OBLÉKÁNÍ/NAZOUVÁNÍ/UMÍSTĚNÍ

Nastavovací kolečko a upravitelné pásky.

ODVĚTRÁVÁNÍ

12 větracích otvorů.

Technické informace

Certifikace dle normy EN 1078

V souladu s normou o cyklistických přilbách EN 1078 (2012) a A1 (2013). Evropská norma stanovující požadavky a zkušební metody pro přilby používané k ochraně hlavy při jízdě na kole ve městě, na kolečkových bruslích, koloběžkách a skateboardech. Požadavky a odpovídající zkušební metody zahrnují následující aspekty: konstrukce včetně zorného pole, schopnosti tlumení nárazů, systém držení na hlavě.

Čtyři velikosti

Pokud se rozhodujete mezi dvěma velikostmi, vyberte si tu větší. Je důležité vybrat si přilbu, která má správnou velikost a správně sedí. Dětem nikdy nekupujte příliš velkou přilbu s odůvodněním, že vyrostou. M: 55–59 cm. L: 59–62 cm.

Nastavení

Pro maximální ochranu by tato přilba měla být v těsném kontaktu s hlavou a upínací systém by měl být vždy správně nastaven, aniž by příliš svíral v úrovni čela. Při správném nastavení řemínků by se přilba neměla naklánět dopředu, dozadu ani do stran. Můžete si proto vyzkoušet několik velikostí. Doporučujeme vyzkoušet si různé velikosti, abyste zjistili, která je pro uživatele nejvhodnější.

Hmotnost

M: 440 g. L: 500 g.

Kompatibilita

Tento výrobek má otvor pro LED svítilnu VIOO CLIP, kterou lze zapnout a vypnout jediným stisknutím. Svítilna není dodávána s přilbou. S červeným nebo bílým osvětlením a v režimu stálého světla či blikání (podle volby uživatele) svítilna VIOO CLIP účinně signalizuje vaši polohu až do vzdálenosti 110 metrů. Doplňky, které nebyly schváleno výrobcem, (například sportovní kamery) mohou zhoršit funkčnost a výkon přilby.

Složení

Vnitřek EPS: expandovaný polystyren. Vnější skořepina: ABS.

Životnost

Přilbu doporučujeme vyměnit 5 let od data výroby (uvedeného na štítku uvnitř přilby). Jelikož poškození nemusí být viditelné, měla by být každá přilba, která byla vystavena nárazu, vyřazena a vyměněna. Použití rozpouštědel nebo jiných agresivních přípravků by mohlo zhoršit účinnost přilby.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Schránka 100% Akrylonitril butadien styren Hlavní podšívka 100% Popruh 100% Polyester Přezky 100% Polyoxymethylen Pěna 100% Polyuretan

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Nevystavujte vysokým teplotám (nad 50 °C, zejména za zadním sklem automobilu). Skladujte na suchém místě. Chraňte před UV zářením.

Pokyny pro uživatele

Nevhodná na motosporty, sporty ve vzduchu a horolezectví.

Schváleno

Financière Pourquery, akreditovaná Francouzskou komisí pro akreditace.

Obrázky

Přilba na koloběžku 500 vel. M
Přilba na koloběžku 500 vel. M
Přilba na koloběžku 500 vel. M

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi