Přepravní box na 1 psa skládací hliníkový 900

8 999 Kč

8494132

Hliníkový skládací box Solognac 900 na bezpečnou přepravu psa. Odolný a skladný, hmotnost 12,4 kg.

Box odolný proti vlhkosti. Dvířka namontovaná na zvedáku. Harmonikové závěsy na bocích zajistí rozložení a složení během 15 vteřin. Popruhy, kapsy, podložka, zámek a plachta.

Barva:

Černé olivy / Tmavě zelená

Velikost:

průvodce velikostí
L
Online objednávka
Dostupné
Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 hodiny

Klíčové vlastnosti

ODOLNOST

Hliník je pevný materiál, takže box je odolný proti nárazům.

Skladnost

Rozložený box měří na šířku 90 cm, je 62 cm hluboký a 67,5 cm vysoký.

NÍZKÁ HMOTNOST

Hliníkový box váží pouhých 12,4 kg. Snadná manipulace jednou rukou.

ODOLNOST VŮČI KOROZI

Odolný proti vlhkosti / krátké přeháňce. Pružina závěsu z galvanizované oceli.

ODVĚTRÁVÁNÍ

Box není zcela uzavřený: čelními dvířky proudí vzduch.

PROTISKLUZOVÉ VLASTNOSTI

4 gumové podložky na nohou brání sklouznutí.

UNIVERZÁLNÍ VYUŽITÍ

2 odnímatelné kapsy, podložka 100 a černá PVC plachta.

Technické informace

Nechte se příjemně překvapit velikostí a hmotností hliníkového boxu pro psa

Model navržený s cílem splnit dvojí záměr: garantovat skladnost a nabídnout bezpečný a odolný skládací box. Proto je vyrobený z hliníku, který je pevný a přitom lehčí než ocel. Váží pouhých 12,4 kg (bez příslušenství). Vnější rozměry po rozložení: šířka 90 cm, u dna hloubka 62 cm a na horní straně 44,5 cm, výška 67,5 cm. Složený je vysoký pouhých 27 cm.

Pro jakého psa/psy je skládací box vhodný?

Box, na kterém návrháři pracovali 3 roky, je zhotovený ručně: každý díl je svařovaný jeden po druhém. V současnosti je model dostupný v rozmezí velikostí boxu L a XL pro 2 psy. Hodí se pro plemena jako špringršpaněl, kokršpaněl, pointer. Vejde se do něj 25kg setr. Všechno záleží na typu a kohoutku zvířete. Přesto mějte na paměti, že je vhodný pro 1 psa.

Složení a rozložení: proč jde tak rychle?

Hliníkový box 900 je opatřený dvířky nasazenými na zvedáku, takže se pohodlněji otevírá. Po stranách jsou samobrzdící závěsy s polohovou pamětí. Usnadňuje to rozložení a složení boxu. A nezapomeňte: dveře mají dvě křídla, což je mnohem praktičtější s ohledem na zavazadlový prostoru vozu. Box se vejde do automobilů značky Duster, Partner, 2008, ale také do Clia (které patří spíš k menším vozům).

A příslušenství?

Uvnitř boxu je podložka 100 velikosti L (součást balení), která zajistí pohodlí psa uvnitř. Můžete do něj umístit i naši podložku 500 stejné velikosti. Ve 2 velkých odnímatelných kapsách (dají se připnout na horní stranu nebo na boky) můžete převážet nejrůznější vybavení. V jedné například doplňky vhodné při lovu: obojek, zvonek, vodítko, píšťalku. Ve druhé pomůcky typu pinzeta na klíšťata, kartáč, hřeben, šampon.

Jak hliníkový box pro jednoho psa složíte a rozložíte?

Přestože návod k použití, který v boxu naleznete, obsahuje podrobnosti k montáži a demontáži, uvádíme zde fáze, jak správně s příslušenstvím manipulovat. Za prvé: zvednete první oranžovou západku na horní straně boxu (spustí se přední mříž). Za druhé: zvednete druhou západku na horní straně (uvolní se dno). Za třetí: box složíte/rozložíte po stranách díky harmonikovým závěsům. Za čtvrté: všechno zajistíte dvěma klipy po stranách.

Další výhoda skládacího boxu

Myslíme na všechno. Skládací hliníkový box pro psa je opatřený černou plachtou z PVC (umístěnou pod podložkou), která chrání spodní stranu boxu, takže pes při vyskakování a naskakování do boxu umístěného ve voze auto nepoškrábe. Díky plachtě pes může do auta i s mokrými tlapami a neuklouzne. Plachta se připevní dvěma suchými zipy na nohy boxu.

Speciální dno boxu: ano, ale proč?

Dno boxu není odnímatelné. Je z tepelně tvarovaného plastu a má drážky na odvádění kapalin. Pro psa totiž není nic nepříjemnějšího než naskočit do auta z mokrého terénu, kdy je sám celý mokrý. Díky drážkám je voda odváděna pod podložku. Kapalina odtéká do rekuperačního žlábku, takže pes je v suchu. V případě potřeby dno vyčistíte vodou a mýdlem.

Jakými testy model prošel?

Na boxu se prováděly 48hodinové testy slanou mlhou v prostoru nasyceném vysoce korozivní solí. Nezapomeňte, že nýty jsou z galvanizované oceli. Box umístěný několik dní venku snese i krátké přeháňky. Na rozdíl od železa se vlastnosti materiálu nemění. Testovaný je také zvedák: na otevření a zavření víc jak 1 000krát. Testuje se i pád boxu z různých výšek v několika cyklech, aby byla zaručena jeho pevnost.

Pevný: adjektivum, které velmi dobře charakterizuje hliníkový skládací box

Z hlediska bezpečnosti je box vysoce odolný v případě pádu nebo nárazu. Bezpečnost při jízdě s boxem v zavazadlovém prostoru zajišťují zejména 2 doplňky. Dvěma popruhy box připevníte ke dvěma háčkům na horní nebo dolní straně, pokud je jimi vozidlo vybaveno. Box se psem uvnitř se tak při přepravě nebude hýbat a v případě nárazu se ani nepřeklopí. Navíc je tu visací zámek (součást balení).

Box neklouže, takže je pro zvíře bezpečný

Na nohou má box 4 gumové podložky, takže dobře přilne i ke kluzkému dnu/povrchu. Na přední straně je bezpečná mříž, aby se zvíře neporanilo. Vzdálenost mezi tyčemi psovi neumožňuje vystrkovat čumák, takže mříže nemůže hryzat.

Může pes v boxu cestovat letecky?

Skládací hliníkový box Solognac neodpovídá normám IATA (nelze ho používat k letecké přepravě). Naproti tomu jsme se snažili nabídnout co nejvšestrannější velikost, která by vyhovovala co nejvyššímu počtu psích plemen.

Úspora místa: vlastnost, kterou nelze opomenout

Silnou stránkou modelu je jeho stavebnicový princip. Pokud je box umístěný v zavazadlovém prostoru auta, ale pes s vámi necestuje, například při nákupech, box jednoduše složíte. Z kufru nemusíte pokaždé nic vyndávat a zase to tam vracet, i když jsou na boxu 2 madla, která mají manipulaci a přepravu boxu usnadnit.

Pár doporučení

Pokud je velké horko, zkontrolujte před umístěním psa do boxu jeho stěny. A samozřejmě psa nikdy nenechávejte v boxu v autě na přímém slunci.

Výhody použití hliníkového skládacího boxu pro psa

S hlediska předpisů je třeba mít na paměti, že podle článku R412-6 dopravních předpisů zvíře nesmí při řízení ohrožovat řidiče. Umístění psa do boxu tak zajistí bezpečnost nejen vaši, ale i vašeho psa, protože nebude volně pobíhat po autě. Vlastnictví podobného boxu znamená i vyhnout se zašpinění vozu od psa a nemít všude chlupy.

Poslední informace se týká vnitřních rozměrů boxu

Mimo vnějších rozměrů je také důležité mít v hlavě vnitřní rozměry boxu, a zajistit psovi pohodlí. Šířka 86 cm, výška 56 cm a hloubka 54,5 cm.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Konstrukce 85% Hliník , 10% Akrylonitril butadien styren , 5% Polypropylen

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Ukládejte na suchém a větraném místě.

Pokyny pro uživatele

Box nikdy nenechávejte na přímém slunci se psem uvnitř.

Pokyny k údržbě

Perte v ruce

Nebělte bělicími prostředky

Nesušte v bubnové sušičce

Nežehlete

Nečistěte chemicky

Obrázky

Přepravní box na 1 psa skládací hliníkový 900
Přepravní box na 1 psa skládací hliníkový 900
Přepravní box na 1 psa skládací hliníkový 900
Přepravní box na 1 psa skládací hliníkový 900

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi