Běžecká podprsenka Zip vysoké zpevnění

599 Kč

Sportovní podprsenka na běh pro ženy s košíčky až do velikosti H.

Vyztužené a prodyšné košíčky zajišťují optimální pohodlí. Každá velikost podprsenky (S, M, ...) má ještě několik velikostí košíčků (CD, EF, ...), aby přesně seděla.

Otázky a odpovědi
Barva: Černá / Břidlicově modrá
Velikost: průvodce velikostí
Naše služby:
  • Výměna a vrácení do 90 dnů zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 2500 Kč (standardní zásilky)

Klíčové vlastnosti

Zpevnění poprsí

Zpevňuje poprsí při běhu: Podprsenka snižuje otřesy o 37,8 %.*

Odvod potu

Materiál prodyšného košíčku odvádí vlhkost od těla.

Pohodlí

Košíčky jsou bezešvé. Zip je podšitý légou z hebkého materiálu.

Snadné otevírání / zavírání

Zapínání vpředu usnadňuje oblékání i nastavení podprsenky.

Možnost nastavení

Vpředu háčky ve 2 polohách k úpravě obvodu.

Volnost pohybu

Sportovní vykrojená záda odhalují lopatky a umožňují pohodlný pohyb.

Technické informace

Jak podprsenka zaručuje maximální zpevnění (stupeň 5 na stupnici 1 až 5)?

Všechny výrobky procházejí schvalovacím procesem v našich laboratořích. U podprsenek ověřujeme, nakolik prsům poskytují účinnou oporu (tj. omezují pohyb prsou při běhu). Po vyhodnocení je řadíme do tříd od 1 (slabá opora) až 5 (silná opora).
Stejně jako další modely Kalenji získala i tato podprsenka ohodnocení 5, je tak vhodná na všechny sporty vyžadující vysoký stupeň zpevnění. *Ve srovnání s klasickými podprsenkami snižuje otřesy o 36 % při sportech vyžadujících vysoký stupeň zpevnění poprsí.

Jakým způsobem byla vyrobena podprsenka?

Sportovní podprsenka byla vyvinuta, aby zajistila optimální pohodlí a zpevnění poprsí. Stejně jako u ostatních modelů Kalenji: *nepoužíváme kostice (hrozí poranění a tlak na uzliny), *v úrovni bradavek je použito minimum švů (aby nedocházelo k jejich poranění), *vybíráme materiály, které usnadňují odvod potu (výrobek je tak velmi pohodlný a zároveň nedráždí pokožku).

Jak byl vyřešen zip této sportovní podprsenky?

Tato sportovní podprsenka je vybavena zipem vpředu, který usnadňuje její oblékání: podprsenky s největšími košíčky stačí přetáhnout přes hlavu a zapnout zip. Zip nelze zcela rozepnout, aby byla zajištěna ochrana kůže mezi ňadry: tento systém při běhu brání podráždění v tomto citlivém místě.

Jaké typy košíčků naleznu u podprsenky?

Sportovní podprsenka je vybavena dvěma košíčky s pružnými výztuhami. Ty jsou ušity z prodyšného materiálu (3D síťovina), který zaručuje maximální prodyšnost. V nabídce rovněž naleznete i podprsenky a topy s prodyšnými a nevyztuženými košíčky.

Jak si správně vybrat velikost podprsenky?

Tuto sportovní podprsenku jsme vyvinuli s několika typy košíčků, aby vyhovovala každé postavě.
Každá velikost jako u klasické podprsenky (M, L, XL, ...) je doplněna o košíčky určité velikosti. Například velikost XL existuje ve variantě s košíčky C/D a E/F. Tento typ velikostí spolu s pružnými materiály vám poskytuje pohodlné zpevnění.
Pro výběr správné velikosti se řiďte návodem „jak správně vybrat velikost“.

Známka umožňující porovnat ekologickou šetrnost výrobku

Dopad výrobku na životní prostředí je stanoven pomocí nejrůznějších ukazatelů a zohledňuje celý jeho životní cyklus. Po vyhodnocení je výrobku přiřazena známka na stupnici ABCDE, která vám umožňuje porovnat ekologickou šetrnost výrobků (triček, kalhot, batohů atd.). Decathlon se dobrovolně zapojuje do této iniciativy a tím přispívá k ochraně životního prostředí.
Více informací: blog.decathlon.cz/ekologie

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Materiál na zádech 66% Polyamid, 34% Elastan Hlavní materiál 87% Polyester, 13% Elastan Vložka 100% Polyamid Elastický pás 72% Polyamid, 28% Elastan

TESTY

Opora: Opora prsou je testována a schvalována v laboratořích Decathlon ve spolupráci s ženami, díky nimž se měří pohyb prsou. Každá velikost se testuje zvlášť.
Odvod tělesné vlhkosti: každý materiál výrobku prochází laboratorními testy, aby bylo zajištěno, že materiál absorbuje a odvádí vlhkost od těla na vnější stranu látky. Praní: testujeme stálost tvaru a barev při praní a sušení.

Schváleno

Sportovní podprsenku doporučuje všech deset běžkyň podílejících se na jejím testování v praxi. Běžkyně dále testovaly výrobek po dobu 6 měsíců, aby ověřily jeho funkční vlastnosti. Podprsenka prošla také praktickými testy při jízdě na koni, zajišťuje tudíž i optimální zpevnění poprsí při jezdectví.

Pokyny k údržbě

Perte v pračce - max. 30 °C - běžný postup

Nebělte bělicími prostředky

Nesušte v bubnové sušičce

Nežehlete

Nečistěte chemicky

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi