Podložka na fitness Tonemat M 170 cm × 62 cm × 8 mm růžová

699 Kč

8573750

Podložka o síle 8 mm poskytuje vynikající přilnavost, takže při cvičení nebude klouzat.

Zamilujete si: - Přilnavost díky technologii používané při výrobě basketbalových míčů. - Příjemný povrch - Ideální rozměry: 170 x 62 cm x 8 mm. Oblíbíte si: středovou čáru pro správné provádění cviků

Barva:

Tmavě růžová / Fialová

Online objednávka
Dostupné
Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 hodiny

Klíčové vlastnosti

POHODLÍ

Díky své tloušťce (8 mm) a rozměrům (170 cm × 62 cm) je velmi pohodlná.

PROTISKLUZOVÉ VLASTNOSTI

Díky technologii basketbalových míčů je podložka skvěle přilnavá.

Technické informace

Rozměry

170 × 62 cm × 8 mm. hmotnost 0,6 kg.

Jak mohu na podložce cvičit?

Nevíte, kterými cviky začít, nebo si nejste jistí správnou pozicí?
Začněte s cviky podle manuálu:
https://contents.mediadecathlon.com/p1843909/k$4e24458b2780a818d381dd43f22ea280/DOMYOS%20TONEMAT%20S.jpg

(zkopírujte URL adresu do vaše vyhledávače).
Těchto deset cviků pro vás připravil náš tým designérů spolu s kvalifikovanými sportovními trenéry! Můžete si je stáhnout zdarma do svého telefonu, nebo si stránku vytisknout.

Jakou velikost a tloušťku podložky zvolit?

Na pohodlné podložce se lépe cvičí, proto při jejím výběru vždy zohledněte její tloušťku. Pokud se věnujete nenáročné sportovní aktivitě a cvičíte bosí, zvolte podložku o síle minimálně 10 mm. Pokud se věnujete dynamickému cvičení a posilování, je ideální 7mm podložka. Délka podložky je rovněž důležitá, na pilates a posilování vždy zvolte podložku o stejné délce, jako je vaše výška, či delší.

Nevím, jakým způsobem posilovat, poradíte mi?

A my máme spoustu nápadů! Stačí zkopírovat následující link do vašeho prohlížeče: https://contents.mediadecathlon.com/p1843909/k$4e24458b2780a818d381dd43f22ea280/DOMYOS%20TONEMAT%20S.jpg

Jedná se o plakát zdarma ke stažení či k vytištění. Ve spolupráci s řadou kvalifikovaných instruktorů vám nabízíme desítky cviků k posílení celého těla.

Jaká strana podložky směřuje vzhůru?

Šedá část má směřovat směrem k vám, na ní cvičíte. Nachází se na ní nakreslená linka, díky níž víte, jak správně zaujmout pozici při cvičení na podložce. Materiál této strany jsme si vypůjčili od basketbalistů, kteří nám ochotně svěřili toto tajemství. Díky této přilnavé technologii si naplno užijete cvičení: po podložce vám již nikdy nepodklouznou ruce.

Výhody výrobku

300 ml vody, 1 polévková lžíce bílého octa, 5 kapek esenciálního levandulového oleje: to je náš tajný recept na dezinfekci podložky. A pro ty, kteří neradi vaří, máme dezinfekční sprej i v naší nabídce (8491191), který jsme sami vyvinuli. A další výhoda: na této podložce se nachází středová linka, díky níž zaujmete správnou pozici při cvičení!

A ještě několik upřesnění

Pokud po rozbalení podložky ucítíte zápach, nelekejte se. Tento zápach není škodlivý a postupně vymizí.Po každém cvičení podložku srolujte, ale dejte pozor, ať příliš neutáhnete utahovací popruhy.

Hmotnost

0.7 kg

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Pěna 100% Pěnový polyetylen Vrstva 80% Polyuretan , 20% Polyester

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Podložku vám doporučujeme uchovávat na suchém, čistém a větraném místě, daleko od zdrojů tepla (od radiátorů, vyhřívaných podlah, oken, skrz něž svítí slunce, lakovaných či natřených povrchů).

TESTY

Abychom vám zajistili co nejkvalitnější výrobek, prochází těmi nejpřísnějšími testy. Zároveň je třeba zdůraznit, že při výrobě podložky byly použity materiály bez obsahu škodlivých látek.

Schváleno

Velice si vážíme vaší zpětné vazby a snah nám pomoci, abychom vám mohli nabídnout ty nejlepší výrobky. Rozhodli jsme se tudíž na základě vašich postřehů tento model podložky vylepšit. Doufáme, že se vám tento nový model bude líbit. Budeme rádi za jakoukoli vaši zpětnou vazbu!

Pokyny k údržbě

Čistěte navlhčeným hadříkem.

Obrázky

Podložka na fitness Tonemat M 170 cm × 62 cm × 8 mm růžová
Podložka na fitness Tonemat M 170 cm × 62 cm × 8 mm růžová
Podložka na fitness Tonemat M 170 cm × 62 cm × 8 mm růžová

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi