Podložka na pilates Comfort L 190 cm × 70 cm × 20 mm šedá

1 299 Kč

8678433

Pohodlná podložka o síle 20 mm je určená na cvičení v tom nejvyšším pohodlí.

20 mm silná a 190 cm dlouhá: tomu se říká pohodlná podložka. Při cvičení je přece důležité, aby vás podložka chránila před otlaky od hlavy až k patě.

Barva:

Antracitově šedá / Ocelově šedá

Online objednávka
Dostupné
Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 hodiny

Klíčové vlastnosti

POHODLÍ

Díky svým rozměrům a tloušťce poskytuje optimální pohodlí.

PROTISKLUZOVÉ VLASTNOSTI

null

Technické informace

Charakteristika produktu

190 × 70 cm × 20 mm, hmotnost: 2,4 kg.

Jakou velikost a tloušťku podložky zvolit?

Na pohodlné podložce se lépe cvičí, proto při jejím výběru vždy zohledněte její tloušťku. Pokud se věnujete nenáročné sportovní aktivitě a cvičíte bosí, zvolte podložku o síle minimálně 10 mm. Pokud se věnujete dynamickému cvičení a posilování, je ideální 7mm podložka. Délka podložky je rovněž důležitá, na pilates a posilování vždy zvolte podložku o stejné délce, jako je vaše výška, či delší.

Podložka na pilates, či na jógu: jakou zvolit?

Při pilates je důležité pohodlí, tedy síla podložky: je důležité, aby podložka izolovala od země. Při józe potřebujete podložku, která neklouže při provádění různých pozic.

Nevím, jakým způsobem posilovat, poradíte mi?

A my máme spoustu nápadů! Stačí zkopírovat následující link do vašeho prohlížeče: https://contents.mediadecathlon.com/s839592/k$6b3756111718eb4183a4ca75d9fcf52f/fiche%20pilatesmat%20a4.pdf. Jedná se o plakát zdarma ke stažení či k vytištění. Ve spolupráci s řadou kvalifikovaných instruktorů vám nabízíme desítky cviků k posílení celého těla.

Praktický tip

300 ml vody, 1 polévková lžíce bílého octa, 5 kapek esenciálního levandulového oleje: to je náš tajný recept na dezinfekci podložky. A pro ty, kteří neradi vaří, máme dezinfekční sprej i v naší nabídce (8491191), který jsme sami vyvinuli. !

A ještě několik upřesnění

Pokud po rozbalení podložky ucítíte zápach, nelekejte se. Tento zápach není škodlivý a postupně vymizí.Po každém cvičení podložku srolujte. Podložka je určená na používání v ponožkách, či ji můžete používat bosí.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Pěna 80% Pěnový nitrilbutadienový kaučuk , 20% Pěnové PVC

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Podložku vám doporučujeme uchovávat na suchém, čistém a větraném místě, daleko od zdrojů tepla (od radiátorů, vyhřívaných podlah, oken, skrz něž svítí slunce, lakovaných či natřených povrchů).

TESTY

Abychom vám zajistili co nejkvalitnější výrobek, prochází těmi nejpřísnějšími testy. Zároveň je třeba zdůraznit, že při výrobě podložky byly použity materiály bez obsahu škodlivých látek.

Schváleno

"Vynikající výrobek, který používám denně. Podložka nemá žádnou estetickou či funkční závadu. Vřele jej doporučuji!" říká jeden z našich spokojených zákazníků.

Pokyny k údržbě

Čistěte navlhčeným hadříkem.

Obrázky

Podložka na pilates Comfort L 190 cm × 70 cm × 20 mm šedá
Podložka na pilates Comfort L 190 cm × 70 cm × 20 mm šedá
Podložka na pilates Comfort L 190 cm × 70 cm × 20 mm šedá

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi