Podložka na pilates Confort M 180 × 60 cm × 15 mm vínová

749 Kč
8645166

Podložka o síle 15 mm byla vyvinuta tak,aby byla maximálně pohodlná: ještě větší motivace jít cvičit!

Není nic příjemnějšího než podložka chránící od hlavy až k patě, proto tato měří 180 cm. Navíc je díky 15mm tloušťce velmi pohodlná.

Otázky a odpovědi

Barva:

Fialová / Světle růžová

Online objednávka
Dostupné
Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 hodiny

Klíčové vlastnosti

POHODLÍ

Díky své 15mm tloušťce a rozměrům (180 cm × 60 cm) je velmi pohodlná.

PROTISKLUZOVÉ VLASTNOSTI

Rozlučte se s klouzavými podložkami: díky své hmotnosti drží jako přibitá.

Technické informace

Nebojte se, když podložka postupně změní barvu

Vystavování podložky UV záření může změnit její barvu a zesvětlit ji, protože podložka je vyrobena ekologicky šetrným způsobem a neprošla řádným barvením. Její barva tak není pevně zafixována. Po dvou týdnech působení UV záření, získá podložka svou konečnou barvu (surová šedo-béžová barva: 8645165).

Proč využíváme ekologickou výrobu?

Znáte šedo-béžovou barvu? Ta je důkazem, že podložka není barvená, takže šedo-béžová je její původní barva, překvapivé, že?

Jakou velikost a tloušťku podložky zvolit?

Na pohodlné podložce se lépe cvičí, proto při jejím výběru vždy zohledněte její tloušťku. Pokud se věnujete nenáročné sportovní aktivitě a cvičíte bosí, zvolte podložku o síle minimálně 10 mm. Pokud se věnujete dynamickému cvičení a posilování, je ideální 7mm podložka. Délka podložky je rovněž důležitá, na pilates a posilování vždy zvolte podložku o stejné délce, jako je vaše výška, či delší.

Podložka na pilates, či na jógu: jakou zvolit?

Při pilates je důležité pohodlí, tedy síla podložky: je důležité, aby podložka izolovala od země. Při józe potřebujete podložku, která neklouže při provádění různých pozic.

Nevím, jakým způsobem posilovat, poradíte mi?

A my máme spoustu nápadů! Stačí zkopírovat následující link do vašeho prohlížeče: https://contents.mediadecathlon.com/s839592/k$6b3756111718eb4183a4ca75d9fcf52f/fiche%20pilatesmat%20a4.pdf. Jedná se o plakát zdarma ke stažení či k vytištění. Ve spolupráci s řadou kvalifikovaných instruktorů vám nabízíme desítky cviků k posílení celého těla.

Praktický tip

300 ml vody, 1 polévková lžíce bílého octa, 5 kapek esenciálního levandulového oleje: to je náš tajný recept na dezinfekci podložky. A pro ty, kteří neradi vaří, máme dezinfekční sprej i v naší nabídce (8491191), který jsme sami vyvinuli.

A ještě několik upřesnění

Pokud po rozbalení podložky ucítíte zápach, nelekejte se. Tento zápach není škodlivý a postupně vymizí.Po každém cvičení podložku srolujte. Podložka je určená na používání v ponožkách, či ji můžete používat bosí.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Pěna 80% Pěnový nitrilbutadienový kaučuk , 20% Pěnové PVC

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Podložku vám doporučujeme uchovávat na suchém, čistém a větraném místě, daleko od zdrojů tepla (od radiátorů, vyhřívaných podlah, oken, skrz něž svítí slunce, lakovaných či natřených povrchů).

TESTY

Abychom vám zajistili co nejkvalitnější výrobek, prochází těmi nejpřísnějšími testy. Zároveň je třeba zdůraznit, že při výrobě podložky byly použity materiály bez obsahu škodlivých látek.

Schváleno

Vynikající výrobek, který používám denně. Podložka nemá žádnou estetickou či funkční závadu. Vřele jej doporučuji!" říká jeden z našich spokojených zákazníků.

Pokyny k údržbě

Čistěte navlhčeným hadříkem.

Obrázky

Podložka na pilates Confort M 180 × 60 cm × 15 mm vínová
Podložka na pilates Confort M 180 × 60 cm × 15 mm vínová
Podložka na pilates Confort M 180 × 60 cm × 15 mm vínová

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi