Plážový slunečník 125 UPF50+ ekologický 1,5místný modrý

349 Kč

8734503

Slunečník ideální na ochranu před sluníčkem na pláži. Odolá větru silnému až 20 km/h. Pro 1 dospělého a 1 dítě.Chrání také vybavení (např. bodyboard).

Slunečník s UPF 50+ na ochranu před sluncem na pláži. Před UV zářením a horkem ochrání 1 dospělého a 1 dítě a zároveň i vybavení (např. bodyboard, surf).

Barva:

Tmavě petrolejová

Online objednávka
Dostupné
Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 hodiny

Klíčové vlastnosti

Ochrana před sluncem

Materiál s UPF50+. Pro 1 dospělého a 1 dítě.

VĚTRUODOLNOST

Upevněný v písku odolá větru o max. síle 20 km/h. Stojan je v prodeji zvlášť.

Technické informace

Rozměry a hmotnost

Hmotnost: 1 kg.
Diagonála: 178 cm. Plocha: 1,56 m². Výška: 160 cm (2dílná tyč). 4 kostice. Čtverec: 125 × 125 cm. Průměr stojanu slunečníku (spodní část): 2,5 cm. Slunečník Paruv 125 lze složit do obalu, který je součástí výrobku. Rozměry obalu: 103 × 13 cm. Pro 1 dospělého a 1 dítě.

Ochrana před sluncem a nový vnitřní zátěr

Materiál UPF50+ pohlcuje minimálně 98 % UVB a 95 % UVA záření. Změnili jsme vnitřní zátěr. Nyní je bílý, a poskytuje tak optimální ochranu u všech barevných provedení. Zároveň je při výrobě indukce použito menší množství elektrické energie.

Chování na slunci

Výrobek účinně chrání před sluncem, přesto je důležité nepodceňovat odrazy paprsků (od vody, písku), teplotu vzduchu a intenzitu slunečních paprsků. Výrobek proto doplňte o další sluneční ochranu: noste sluneční brýle, pokrývku hlavy, tričko s UV ochranou (širokou nabídku oděvů s UV ochranou poskytuje značka Olaian). Pravidelně se mažte opalovacím krémem a dodržujte pitný režim.

Ekologická výroba

Barvení materiálu velmi často spotřebovává mnoho vody a také produkuje spoustu odpadní vody. Proto jsme zvolili šetrný způsob barvení ve hmotě, při němž je barvena nit při výrobě. https://www.youtube.com/watch?v=qyuhHlA8Y38&list=PLpb5q4vOvjwqUXITSNe184WS-nmdEtYBE&index=3.

Stabilita ve větru

S nohou zapuštěnou 25 cm do písku odolá slunečník Paruv 125 větru až 20 km/h. Nákupem samostatné nohy s oranžovým šroubem zvýšíte odolnost vůči větru o 10 km/h.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Hlavní materiál 100% Polyester Brzda 100% Polyuretan

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Po uschnutí skladujte v obalu.

Pokyny pro uživatele

Nevhodný do větru > 20 km/h (bez použití doplňkového držáku).

TESTY

Vyvinuto a testováno našimi týmy v Hendaye (Francie). Výzkumný a vývojový tým u tohoto výrobku testoval schopnost materiálu pohlcovat UV záření.

Schváleno

Materiál zachycující UV záření byl testován našimi odborníky v laboratoři.

Pokyny k údržbě

Neperte

Nebělte bělicími prostředky

Nesušte v bubnové sušičce

Nežehlete

Nečistěte chemicky

Obrázky

Plážový slunečník 125 UPF50+ ekologický 1,5místný modrý

VIDEO

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi