Plavecké brýle Spirit velikost L se zrcadlovými skly černo-bílo-béžové

399 Kč

8797170

Plavecké brýle pro pokročilé plavce, kteří chtějí vylepšit svůj plavecký styl i fyzickou kondici.

Již nechcete mít otlaky okolo očí? Díky pružné konstrukci, širokému zornému poli a vysokému zpevnění se plavecké brýle velmi pohodlně používají a jsou spolehlivé.

Barva:

Černá / Bílá / Zlatě béžová

Velikost:

průvodce velikostí
L
Online objednávka
Dostupné
Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 hodiny

Klíčové vlastnosti

OCHRANA PROTI ZAMLŽOVÁNÍ

Dobrá viditelnost pod vodou díky systému proti zamlžování.

ZORNÉ POLE

Díky zornému poli od 140° do 160° je pod vodou skvěle vidět.

DRŽENÍ NA OBLIČEJI

Pružná konstrukce brýlí zajišťuje skvělé zpevnění.

MOŽNOST NASTAVENÍ

Brýle lze díky postrannímu utažení a dvojitému pásku uzpůsobit dle potřeby.

VODĚODOLNOST

Pružné lícnice zajišťují nepropustnost brýlí.

Technické informace

Jak zabránit zamlžování

Brýle se zamlžují z několika důvodů: rozdíl teplot mezi lidským tělem a vodou, vlhkost apod. Jedním z hlavních důvodů je opotřebení přílišným třením. Pokud dojde k zamlžení, opláchněte skla ve vodě, tím se znovu utvoří ochranný film. Časem dojde k opotřebení výrobku a funkčnost úpravy proti zamlžování se zhorší. Doporučujeme vám proto použít přípravek, který prodlouží funkčnost úpravy proti zamlžování, a tím i životnost brýlí.

Výběr správné velikosti

Vodotěsnost plaveckých brýlí zajišťuje správné přilnutí lícnic na tvář plavce. Před zakoupením se ujistěte, že vám brýle sedí. Poznáte to tak, že lehkým přitlačením dojde k jejich „přisátí“ na obličej i bez použití pásku. Pokud po jemném přitlačení brýle na obličeji drží, bude výrobek vodotěsný i při plavání. Tímto testem také zjistíte, jestli vás brýle někde netlačí. V prodeji ve velikostech S (úzké obličeje) a L.

Nastavení plaveckých brýlí

Brýle, které se přizpůsobí obličeji, již nepotřebují příliš utahovat. Příliš utažené brýle mohou být nepohodlné, mohou zanechávat otlaky nebo dokonce propustit vodu. Není třeba na skla tlačit rukou, jemné přisátí na obličej stačí k tomu, aby se pod brýle nedostala voda. Pásky je v optimálním případě třeba mít 2 až 3 cm nad ušima, brýle tak dobře a pohodlně sedí.

Údržba plaveckých brýlí

Doporučujeme vám: brýle oplachovat jen v nutném případě ponořením do vody, vnitřní stranu skel nemýt proudem vody. Brýle skladovat v transportním obalu, aby nedocházelo k poškození skel (ochrana úpravy proti zamlžování na vnitřní straně a zabránění poškrábání na vnější straně), brýle nevystavovat teplotám nad 60 °C, nedotýkat se vnitřku skel.

Zabarvení skel

Barva skel by měla odpovídat intenzitě světla a umístění bazénu. Pokud plavete ve venkovním bazénu či v krytém bazénu s intenzivním světlem, zvolte brýle s kouřovými či zrcadlovými skly. Pokud však plavete za šera či s velmi mírným osvětlením, například během zimních večerů, zvolte mírně zabarvená skla. Brýle Spirit jsou v prodeji s různým barevným provedením skel (zrcadlové, kouřové, světlé).

UV ochrana

Všechny plavecké brýle Nabaiji chrání před škodlivými paprsky UVA a UVB. Přímé pozorování slunce je velmi nebezpečné a může způsobit nenávratné poruchy zraku.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Čočky 100% Polykarbonát Rám 50% Polykarbonát , 50% Termoplastický polyethylen Spoj 100% Termoplastický polyethylen Popruh 100% Silikon

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Po použití uložte do pouzdra či jiného ochranného obalu. Upozornění: nedotýkejte se vnitřní strany skel, mohlo by dojít k poškození úpravy proti zamlžování.

TESTY

Plavecké brýle Nabaiji splňují nařízení Rady o osobních ochranných prostředcích 2016/425. Výrobky jsou testovány a schvalovány v nezávislé laboratoři. Brýle jsou určené k plavání na hladině.

Schváleno

Označení CE: Potvrzuje, že ochranné brýle splňují zásadní požadavky evropské směrnice, která se na ně vztahuje, a splňují příslušné certifikační postupy.

Pokyny k údržbě

Před prvním použitím umyjte/vyperte. Nečistěte chemicky.

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi