Plavecké brýle Bfit se zrcadlovými skly růžovo-bílé

399 Kč

8732249

Plavecké brýle pro pokročilé plavce, kteří chtějí vylepšit svůj plavecký styl i fyzickou kondici.

Nechcete, aby vám do brýlí tekla voda? Štíhlé brýle Bfit se dvěma pásky a třemi nosními spojkami lze upravit a dotáhnout dle vašich potřeb.

Barva:

Bílá / Písková růže

Velikost:

průvodce velikostí
JEDNOTNÁ VELIKOST
Online objednávka
Dostupné
Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 hodiny

Klíčové vlastnosti

OCHRANA PROTI ZAMLŽOVÁNÍ

Brýle jsou vybaveny úpravou proti zamlžování.

DRŽENÍ NA OBLIČEJI

Štíhlé brýle Bfit perfektně sedí na obličeji.

MOŽNOST NASTAVENÍ

Brýle lze díky tříbodové nosní spojce a dvojitému pásku uzpůsobit dle potřeby.

ZORNÉ POLE

Brýle poskytují zorné pole do 100°, jsou ideální do jasných vod.

VODĚODOLNOST

Pružné lícnice zabraňují pronikání vody.

Technické informace

Zamlžování

Zamlžení skel způsobuje několik faktorů, mezi které patří rozdíl teplot bazénu a pokožky plavce, míra vlhkosti atd. Jednou z hlavních příčin je poškození způsobené třením skel. Pokud dojde k zamlžení, opláchněte skla ve vodě, tím se znovu utvoří ochranný film. Časem dojde k opotřebení výrobku a funkčnost úpravy proti zamlžování se zhorší. Doporučujeme vám proto použít přípravek, který prodlouží funkčnost úpravy proti zamlžování, a tím i životnost brýlí.

Výběr správné velikosti

Vodotěsnost plaveckých brýlí zajišťuje správné přilnutí lícnic na tvář plavce. Před zakoupením se ujistěte, že vám brýle sedí. Poznáte to tak, že lehkým přitlačením dojde k jejich „přisátí“ na obličej i bez použití pásku. Pokud brýle na obličeji drží, bude výrobek vodotěsný i při plavání. Tímto testem také zjistíte, zdali vás brýle někde netlačí. Univerzální velikost se 3 vyměnitelnými nosními spojkami.

Jak brýle nastavit

Brýle, které se přizpůsobí obličeji, již nepotřebují příliš utahovat. Příliš utažené brýle mohou být nepohodlné, mohou zanechávat otlaky nebo dokonce propustit vodu. Není třeba na skla tlačit rukou, jemné přisátí na obličej stačí k tomu, aby se pod brýle nedostala voda. Pásek prochází ideálně 2 až 3 cm nad ušima. V této pozici budou brýle pohodlné a zároveň budou dobře držet.

Rady pro údržbu

Doporučujeme vám: brýle omývejte (je-li to nutné) pouhým ponořením do vody, vnitřní stranu brýlí neumývejte pod silným proudem vody, chraňte skla před poškozením (úpravu proti zamlžování na vnitřní straně, vnější stranu před poškrábáním) a po každém použití je vložte zpět do ochranného obalu, brýle nevystavujte teplotám vyšším než 60 °C. Nedotýkejte se / neutírejte vnitřní stranu skel.

Zabarvení skel

Barva skel by měla odpovídat intenzitě světla a umístění bazénu. Pokud plavete ve venkovním bazénu či v krytém bazénu s intenzivním světlem, zvolte brýle s kouřovými či zrcadlovými skly. Pokud však plavete za šera či s velmi mírným osvětlením, například během zimních večerů, zvolte mírně zabarvená skla. Brýle BFit jsou v prodeji s různým barevným provedením skel.

UV ochrana

Všechny plavecké brýle Nabaiji chrání před škodlivými paprsky UVA a UVB. Přímé pozorování slunce je velmi nebezpečné a může způsobit nenávratné poruchy zraku.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Čočky 100% Polykarbonát Spoj 100% Styren ethylen butadien styren Popruh 100% Silikon Přezky 100% Polykarbonát

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Po použití uložte do pouzdra či jiného ochranného obalu. Upozornění: nedotýkejte se vnitřní strany skel, mohlo by dojít k poškození úpravy proti zamlžování.

TESTY

Plavecké brýle Nabaiji splňují nařízení Rady o osobních ochranných prostředcích 2016/425. Výrobky jsou testovány a schvalovány v nezávislé laboratoři. Brýle jsou určené k plavání na hladině.

Schváleno

Označení CE: Potvrzuje, že ochranné brýle splňují zásadní požadavky evropské směrnice, která se na ně vztahuje, a splňují příslušné certifikační postupy.

Pokyny k údržbě

Po použití opláchněte čistou vodou.. Sušte na suchém a odvětraném místě.

Návod k použití

Více informací o tomto výrobku naleznete ZDE

Obrázky

Plavecké brýle Bfit se zrcadlovými skly růžovo-bílé
Plavecké brýle Bfit se zrcadlovými skly růžovo-bílé
Plavecké brýle Bfit se zrcadlovými skly růžovo-bílé
Plavecké brýle Bfit se zrcadlovými skly růžovo-bílé

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi