Pánské turistické ultra lehké legíny s kraťasy FH 900 modré

999 Kč

8668029

Legíny s kraťasy na fast hiking.

Hledáte praktický a lehký výrobek na turistiku? Tyto lehké (237 g) legíny s kraťasy jsou na fast hiking v horách ideální!

Barva:

Černopetrolejová

Velikost:

průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

NÍZKÁ HMOTNOST

Pohodlnější a lehčí než turistické kalhoty: jen 237 g ve velikosti M.

PRODYŠNOST

Syntetický materiál a síťovina zezadu na kolenou zajišťují odvod potu.

ODOLNOST VŮČI ODŘENÍ

V kraťasech si můžete sednout kamkoliv a nemusíte se obávat, že by se poškodily.

Kapsy

Kapsa na zip na zadní straně v úrovni pásku.

RYCHLÉ SCHNUTÍ

Když se zapotíte, syntetický materiál rychle uschne.

ANATOMICKÁ PŘIZPŮSOBIVOST

Šňůrka v pase umožňuje přesné utažení.

Technické informace

VÝVOJ VÝROBKŮ: NAŠE KNOW-HOW

Vývojové centrum značky Quechua se nachází ve francouzském městě Passy na úbočí masivu Mont-Blanc.
Díky této jedinečné poloze se zde mohou členové našich vývojových týmů (designéři, produktoví manažeři, inženýři...) setkávat přímo s milovníky outdoorových sportů. Je to skvělý způsob, jak s využitím veškerého našeho know-how navrhovat výrobky na turistiku, které budou maximálně funkční.

Jak jsou legíny s kraťasy uzpůsobeny na turistiku?

Zesílený materiál na hýždích zajišťuje těmto legínám s kraťasy větší odolnost než legíny klasické. Vybraný materiál je odolný vůči opotřebení a všité díly vás chrání před vlhkostí, když se posadíte na kámen, nebo procházíte vyšší mokrou trávou.Oproti běžeckým legínám nemají ve spodní části nohavice zip. Jsou tak pohodlnější, zejména pokud na sobě máte vysoké boty.

Ekologická výroba

Protože víme, že je třeba se chovat zodpovědně, abychom naši přírodu ochránili. Quechua podniká kroky na snížení dopadu výroby produktů na životní prostředí. Dnes tento výrobek ještě není vyroben ekologicky šetrným způsobem, ale každý den pracujeme na tom, aby stále více výrobků takovým způsobem vyrobených bylo. Chceme, aby byly ekologicky vyrobené, opravitelné a odolné. To jsou hlavní vlastnosti, které od nových výrobků chceme.

Rychlé schnutí

Rychleschnoucí výrobek je vyroben z materiálu, který i při velké námaze velmi rychle schne.

Známka šetrnosti k životnímu prostředí

Dopad výrobku na životní prostředí je stanoven pomocí nejrůznějších ukazatelů a zohledňuje celý jeho životní cyklus. Na základě těchto údajů je výrobku udělena známka ABCDE, která vám napomáhá zorientovat se v tom, který výrobek je nejšetrnější k životnímu prostředí (trička, kalhoty, batohy atd.). Decathlon se dobrovolně zapojuje do této iniciativy a tím přispívá k ochraně životního prostředí.Web: sustainability.decathlon.com.https://youtu.be/8t63KkRwn_8.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Vrchní část – hlavní materiál 92% Polyester , 8% Elastan Spodní část – hlavní materiál 77% Polyester , 23% Elastan Všitý díl 84% Polyester , 16% Elastan

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Ukládejte na suchém a čistém místě.

TESTY

Naše vývojové středisko se nachází na úpatí hory Mont Blanc ve francouzském Horním Savojsku. Naši vývojáři během celého roku navrhují a vyvíjejí vzhledově zajímavé, jednoduché a funkční výrobky. Ty jsou následně podrobovány těm nejnáročnějším testům. Jsme totiž přesvědčeni, že jen díky testování v praxi můžeme výrobky neustále vylepšovat.

Pokyny k údržbě

Perte v pračce - max. 30 °C - běžný postup

Nebělte bělicími prostředky

Nesušte v bubnové sušičce

Nežehlete

Nečistěte chemicky

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi