Pánské turistické sandály NH110

699 Kč

8357753

Sandály NH110 na příležitostné procházky po přírodních stezkách za teplého a suchého počasí.

Co bylo při vývoji naším cílem? Nabídnout vám pohodlné a přilnavé sandály, které si budete moci vzít na turistiku po přírodních cestách a ve kterých budete moci případně překonat potok.

Barva:

Černošedá

Velikost:

průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

TLUMENÍ DOŠLAPU

Dvojitá podešev z EVA. Dobré tlumení.

PROTISKLUZOVÉ VLASTNOSTI

Složení a vzor podešve zlepšuje přilnavost bot na stezkách.

DRŽENÍ NA NOZE

3 pásky (2 na suchý zip a 1 přezka) pro přesné nastavení a dobré zpevnění.

VODĚODOLNOST

V obuvi lze příležitostně chodit vodou.

NÍZKÁ HMOTNOST

270 g/bota ve vel. 43.

Technické informace

Přilnavá podešev

Turistické sandály byly navrženy pro pohyb po přírodních, nezpevněných cestách. Materiál podešve i svršku naší obuvi vybíráme tak, aby jeho vlastnosti co nejlépe odpovídaly potřebám při chůzi po měkkém (les, hlína) i kamenitém podloží (stezky podél skalnatého pobřeží). Používání obuvi na zpevněných cestách (asfaltu, betonu) může urychlit opotřebení obuvi a způsobit nepohodlí. Obuv není vhodná na horskou turistiku.

Ecodesign

Protože víme, že je třeba se chovat zodpovědně, abychom naši přírodu ochránili, Quechua podniká kroky na snížení dopadu výroby produktů na životní prostředí. Dnes tento výrobek ještě není vyroben ekologicky šetrným způsobem, ale každý den pracujeme na tom, aby stále více výrobků takovým způsobem vyrobených bylo. Chceme, aby byly ekologicky vyrobené, opravitelné a odolné. To jsou hlavní vlastnosti, které od nových výrobků chceme. Pracujeme na tom, aby byl výrobek zcela ekologický do 2 let.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Podešev 70% Syntetický kaučuk , 30% Ethylenvinylacetát Svršek 70% Polyuretan , 30% Ethylenvinylacetát Podšívka 100% Polyester

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Boty doporučujeme skladovat na větraném, suchém, stinném místě a dostatečně daleko od zdrojů tepla.

Pokyny pro uživatele

Nevhodné na horskou turistiku, chůzi po asfaltu a do slané vody.

TESTY

Náš tým vyvíjí a navrhuje výrobky Quechua na úpatí hory Mont Blanc ve Francii.
Výrobky poté testujeme v terénu s ostatními milovníky turistiky, abychom si ověřili, že jsou dostatečně odolné a pohodlné. Testování probíhá např. v lesíku Forêt de Fontainebleau nebo v Bretani... Snažíme se výrobky testovat v co možná nejrozmanitějším prostředí, za opravdu každého počasí. Při testování o výrobcích živě diskutujeme. Získáváme tak cennou zpětnou vazbu, díky které můžeme výrobky dále vylepšovat.

Obrázky

Pánské turistické sandály NH110
Pánské turistické sandály NH110

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi