Pánské turistické sandály NH 150 Fresh

1 099 Kč
8588708

Turistické boty NH 150 Fresh jsou ideální na začátky s turistikou v nenáročném terénu v teplém počasí.

Abychom vám nabídli boty, které jsou pohodlné jako tenisky, ale které poskytují ochranu a protiskluzovost jako boty na turistiku. Prostě perfektní prodyšné boty do parného léta.

Otázky a odpovědi

Barva:

Cínově šedá

Velikost:

průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

POHODLÍ

Pata z měkké pěny. 5mm stélka.

Prodyšnost

Síťovinový svršek umožňuje odvětrávání spodní části chodidla.

TLUMENÍ DOŠLAPU

Mezipodešev z EVA dostatečně silná na to, aby nebyly cítit kamínky.

ODOLNOST VŮČI ODŘENÍ

Bezešvá obsázka v přední části pro odolnost vůči oděru v přírodě.

PROTISKLUZOVÉ VLASTNOSTI

Složení a tvar podrážky umožňují optimální přilnavost.

NÍZKÁ HMOTNOST

310 g/bota ve vel. 43.

Technické informace

Podrážka poskytuje skvělou přilnavost a je vhodná na přírodní stezky

Podešev byla dlouho předmětem výzkumu našich laboratoří. Je vyrobena ze speciální směsi kaučuku, který zaručuje jak vynikající protiskluzové vlastnosti, tak přilnavost. Jelikož jsou potřeby různorodé, hledáme neustále ta nejlepší řešení na turistiku po přírodních stezkách, například po lesních pěšinách.

Navrženo na chůzi po přírodních cestách

Naše turistická obuv je navržena na chůzi po přírodních stezkách. Materiály svršku i podešve důkladně testujeme, abychom si byli jistí, že jsou opravdu vhodné na turistiku po přírodních stezkách (např. po lesních cestách nebo v lesoparcích) nebo po tvrdším kamenitém podloží. Používání obuvi na zpevněných cestách a silnicích může urychlit opotřebení obuvi a způsobit nepohodlí. Obuv není vhodná na horskou turistiku.

Laboratorní testování

Jednotlivé části procházejí laboratorními testy, které ověřují: odolnost vůči vytržení oček a popruhů, kvalitu lepení, toxicitu, odolnost vůči UV záření, odírání podešve a částí svršku a rychlost opotřebení. Díky těmto testům jsme schopni zvýšit kvalitu výrobků a předcházet předčasnému opotřebení turistické obuvi.

Jak správně vybrat velikost?

Obuv zkoušejte vestoje a v ponožkách určených na turistiku. Vždy si zkuste obě boty.
V případě potřeby vyzkoušejte více modelů a velikostí. Zaměřte se zejména na to, jak bota sedí na patě a ve špičce při chůzi z kopce. Boty nesmí nikde tlačit. V obuvi se projděte po prodejně. Obuv nejprve noste na kratší a méně náročné túry, dokud se plně nepřizpůsobí tvaru vaší nohy.

Jak vybrat materiál ponožek na turistiku?

Vlhkost musí být při turistice efektivně odváděna. že se nohy při chůzi potí, to je zcela přirozené. Pokud máte prodyšnou obuv, která dobře odvádí vlhkost ven, Je však potřeba zvolit také lehké a prodyšné ponožky.Pokud ale máte nepromokavé boty, které vás mají chránit před vlhkostí z venku, ponožky vyberete jiné. V tomto případě dejte přednost ponožkám, které absorbují vlhkost a následně ji odvedou co nejdále od pokožky.

Jaké ponožky zvolit bot NH 150 Fresh?

Pohodlné boty s nebo bez ponožek. Doporučujeme vybrat ponožky z polyamidu, bez příměsi bavlny. Polyamid je materiál, který dokáže skvěle odvádět vlhkost. Proto když se nohy zpotí, ponožky z polyamidu budou schopné tuto vlhkost rychle odvést od pokožky pryč. Pak převezmou štafetu boty, které díky síťovině vlhkost rychle odvedou na vnější stranu bot. Doporučujeme tedy ponožky Newfeel WS 500 Fresh.

Záruka

Na naše turistické boty poskytujeme dvouletou záruku.
Naším cílem je nabízet výrobky s dlouhou životností, které by se pro vás staly spolehlivým společníkem na výletech do přírody. Nic nám totiž neudělá větší radost než to, když se naše výrobky stanou součástí některého z vašich nezapomenutelných dobrodružství!

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Podešev 50% Ethylenvinylacetát , 50% Butadienový kaučuk Svršek 50% Polyester , 50% Hovězí kůže - štípaná Podšívka 70% Polyester , 30% Polyuretan

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Boty doporučujeme skladovat na větraném, suchém a stinném místě.

Pokyny pro uživatele

Nevhodné na běh nebo na treking v horách.

TESTY

Na vývoji těchto bot pracoval náš čínský vývojářský tým. Následně byly tímto týmem a dalšími turisty testovány a schváleny po půldenním výletě na jihovýchodě Číny. Díky tomuto testu v praxi se nám podařilo výrobek lépe přizpůsobit letnímu počasí s vysokými teplotami.

Pokyny k údržbě

Perte v ruce

Nebělte bělicími prostředky

Nesušte v bubnové sušičce

Nežehlete

Nečistěte chemicky

Obrázky

Pánské turistické sandály NH 150 Fresh
Pánské turistické sandály NH 150 Fresh
Pánské turistické sandály NH 150 Fresh

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi