Pánské turistické kotníkové boty NH 100

499 Kč

8734586

Kotníkové boty NH 100 ideální na nenáročné kratší výlety za suchého počasí.

Co bylo při vývoji naším cílem? Nabídnout vám lehkou a pohodlnou kotníkovou obuv s dobrou přilnavostí na nenáročnou turistiku s minimálním převýšením. Spolehlivé obutí za příznivou cenu.

Barva:

Černošedá / Černá / Černošedá

Velikost:

průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

TLUMENÍ DOŠLAPU

6mm vložka z EVA v patě pro optimální tlumení při chůzi po přírodních stezkách.

PROTISKLUZOVÉ VLASTNOSTI

Podrážka z TPR s 3,5mm vzorkem ideální na přírodní stezky.

DRŽENÍ NA NOZE

Poddajný vyšší svršek. Šněrování na 6 oček pro lepší zpevnění.

ANATOMICKÁ PŘIZPŮSOBIVOST

Vložky lze vyjmout a nahradit je ortopedickými.

ODOLNOST VŮČI ODŘENÍ

Syntetický všitý díl v přední části odolný vůči oděru v přírodě.

PŘILNAVOST

Materiál podešve a 3,5 mm vzorek usnadňují chůzi po blátě.

NÍZKÁ HMOTNOST

381 g/bota ve vel. 43.

SNADNÉ POUŽITÍ

Svršek ke kotníku brání pronikání štěrku a větviček dovnitř boty.

Technické informace

Přilnavý podešev

Podešev byla dlouho předmětem výzkumu našich laboratoří. Je vyrobena ze speciální směsi kaučuku, který zaručuje jak vynikající protiskluzové vlastnosti, tak přilnavost. Systematicky se snažíme najít kompromis mezi vlastnostmi podešve potřebnými na měkkém (v lese) a na kamenitém povrchu (na pobřeží). Používání obuvi na zpevněných cestách a silnicích může urychlit opotřebení obuvi a způsobit nepohodlí. Obuv není vhodná na horskou turistiku.

Testována optimální odolnost a dlouhá životnost

Jednotlivé části procházejí laboratorními testy, které ověřují odolnost vůči vytržení oček a popruhů, kvalitu lepení, toxicitu, odolnost vůči UV záření, odírání podešve a částí svršku a rychlost opotřebení. Díky těmto testům jsme schopni zvýšit kvalitu výrobků a předcházet předčasnému opotřebení turistické obuvi.

Jaké ponožky jsou do polovysokých bot NH 100 vhodné?

Tato obuv je lehce prodyšná, ale ne dostatečně na to, aby odvedla veškerou vlhkost. Doporučujeme vám polovysoké ponožky Hike 50: obsahují bavlnu, která absorbuje vlhkost. Silnější části poté udrží vlhkost dále od pokožky. Zároveň jsou dostatečně vysoké, aby chránily kotník před oděrem o okraj obuvi. Tato kombinace je tak ideální prevencí tvorby puchýřů.

Naše vize životního prostředí

Protože víme, že je třeba se chovat zodpovědně, abychom naši přírodu ochránili, Quechua podniká kroky na snížení dopadu výroby produktů na životní prostředí. Dnes tento výrobek ještě není vyroben ekologicky šetrným způsobem, ale každý den pracujeme na tom, aby stále více výrobků takovým způsobem vyrobených bylo. Chceme, aby byly ekologicky vyrobené, opravitelné a odolné. To jsou hlavní vlastnosti, které od nových výrobků chceme.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Podešev 100% Styren butadien styren Svršek 57.1% Polyester , 42.9% Polyuretan Podšívka 50% Ethylenvinylacetát , 50% Polyester

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Boty doporučujeme skladovat na větraném, suchém, stinném místě a dostatečně daleko od zdrojů tepla.

Pokyny pro uživatele

Nedoporučujeme na horskou turistiku a chůzi po asfaltu.

TESTY

Vývojové centrum značky Quechua se nachází ve francouzském městě Passy na úbočí masivu Mont-Blanc.
Díky této jedinečné poloze se zde mohou členové našich vývojových týmů (designéři, produktoví manažeři, inženýři...) setkávat přímo s milovníky outdoorových sportů.
Je to skvělý způsob, jak s využitím veškerého našeho know-how a navrhovat výrobky na turistiku, které budou maximálně funkční.

Schváleno

Aby výrobky Quechua odpovídaly vašim požadavkům, jsou testovány v terénu, tedy v podmínkách, které na túrách můžete zažít i vy.
Naše týmy a skupina uživatelů (našich partnerů, ambasadorů a zákazníků) je zkoušeli po celou dobu jejich vývoje až do zahájení prodeje.

Pokyny k údržbě

Čistěte navlhčeným hadříkem.

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi