Pánské tričko na kruhový trénink Slim černé

349 Kč

8755942

Testováno a schváleno Arthurem, Edouardem, Guillaumem, Gregem, Hafidem, Jean-Claudem, Jean-Baptistem, Louis-Paulem, Nathanaelem, Thomasem a Sullyvanem z FWA Cross Fit.

Dejte do vašeho tréninku všechno! Toto tričko je pohodlné díky pružnému, prodyšnému, měkkému a lehkému materiálu. Navíc je ekologické!

Barva:

Černá

Velikost:

průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

ODVOD POTU

Prodyšný a rychleschnoucí materiál.

NÍZKÁ HMOTNOST

Gramáž: 145 g/m².

HEBKOST

Měkký materiál je velmi příjemný na nošení.

PRUŽNOST

Materiál a střih poskytují velkou volnost pohybu.

SNADNÁ ÚDRŽBA

Materiál rychle schne a není třeba jej žehlit.

Technické informace

Made for fitness

Při fitness je každý sám za sebe. To, co nás spojuje, je pohyb! A naší prioritou je? Vyvíjet takové výrobky, které vám budou vyhovovat: volností pohybu, funkčností, pohodlím, stylem,... Vše je přesně navržené, nic není ponecháno náhodě. Náš tým vývojářů, od produktového manažera, přes stylisty až po inženýry, intenzivně pracuje na tom, aby vám nabídl špičkové oblečení na fitness.

Testujete výrobky před jejich uvedením do prodeje?

Samozřejmě! 100 % našich výrobků prochází přísnými testy. Nejdříve velmi náročnými testy v laboratoři, Tam se testuje jeho odolnost vůči praní, trvanlivost barev…a tím to nekončí! A pak? Výrobky testují sportovci jako vy v reálných podmínkách! My testy sledujeme, analyzujeme, výrobky upravujeme tak, aby přesně splnily vaše očekávání. Tak a teď už znáte celou cestu výrobku až k vám domů.

Známka pro srovnání dopadů na životní prostředí

Dopad výrobku na životní prostředí je stanoven pomocí nejrůznějších ukazatelů a zohledňuje celý jeho životní cyklus. Po vyhodnocení je výrobku přiřazena známka na stupnici ABCDE, která vám umožňuje porovnat ekologickou šetrnost výrobků (triček, kalhot, batohů atd). Decathlon se dobrovolně zapojuje do této iniciativy a tím přispívá k ochraně životního prostředí.
Více informací naleznete na http://sustainability.decathlon.com/

A pokud s výrobkem nejsem spokojen?

Tak za to se velmi omlouváme! Pokud nejste s výrobkem spokojeni, stačí jej zanést zpět na prodejnu! Vyměníme ho, či vám vrátíme peníze.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Hlavní materiál 70% Polyester , 30% Polyamid Obojek 94% Viskóza , 6% Elastan

TESTY

Výrobek před uvedením do prodeje úspěšně prošel řadou testů (testem opakovaného praní, sušení apod). Tyto testy probíhal pod taktovkou našich vývojářů ve spolupráci s externí laboratoří. A cílem bylo? Nabídnout vám výrobek, který trvale vyhoví vašim představám!

Pokyny k údržbě

Perte v pračce - max. 40 °C - velmi šetrný postup

Nebělte bělicími prostředky

Nesušte v bubnové sušičce

Žehlete při maximální teplotě 110 °C - nenapařujte

Nečistěte chemicky

VIDEO

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi