Pánské spodní vlněné lyžařské tričko 980

1 299 Kč

8550563

Vlněné spodní tričko pro lyžaře, kteří hledají lehkou a hřejivou první vrstvu na namáhavou jízdu v chladném počasí, u které se člověk opravdu hodně zapotí.

Jste zimomřiví a hledáte ideální spodní oblečení na lyžování? Díky kombinaci vláken High Tech Dry Yarn a přírodních vláken vlny merino vás tričko zaručeně udrží v teple i v suchu.

Barva:

Šedá / Bílá

Velikost:

průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

ODVOD POTU

Vynikající: Inteligentní bodymapping z Dry Yarn urychluje odvod potu a schnutí.

HŘEJIVOST

Vynikající: Bodymapping z 3D inteligentního úpletu utkaného z vlny merino. 155 g/m2

NIŽŠÍ PODRÁŽDĚNÍ POKOŽKY

Bezešvá technologie: Menší počet švů snižuje riziko podráždění pokožky.

OMEZENÍ VZNIKU ZÁPACHU

Materiál zamezuje vzniku zápachu. Laboratorní testy dle ISO 17299-3.

Technické informace

Jaký má spodní oblečení střih?

Bezešvé spodní oblečení 980 je ve střihu slim. Jedná se o „druhou kůži“, střih je velmi přiléhavý, aby se předešlo nepříjemnému tření, a lépe se odváděl pot.

Proč kombinace vlny merino a vlákna Dry Yarn?

Vlna merino nabízí vynikající regulaci teploty ať už je teplo, nebo zima. Je to hydrofilní materiál schopný absorbovat množství vody rovné 30 % jeho vlastní váhy, aniž by vypadal mokrý.
Ale nechává vstřebanou vlhkost odpařovat jen velmi pomalu. Proto jsme vytvořili hybridní vlákno s příměsí vláken Dry Yarn, což je silně hydrofilní materiál, který schnutí a odvod vlhkosti velmi urychlí.

Struktura materiálu

Díky inteligentnímu 3D úpletu z vlny merino se v látce tvoří komory Deep Insulation. Jsou to izolační komory, které zadržují vzduch zahřátý od těla, díky čemuž pak vzniká tepelná bariéra vůči chladu.

Původ vlny a zacházení se zvířaty

Vlna v našem oblečení pochází z Jihoafrické republiky.Vybrali jsme ji jednak pro její špičkovou kvalitu, ale také protože při jejím získávání jsou plně respektována samotná zvířata a při získávání vlny se nepoužívá technika mulesing.

Jak se správně obléci, aby nám na svahu nebyla zima?

Aby vám na sjezdovce nebyla zima, stačí dodržovat pravidlo 3 vrstev funkčního oblečení. 1. vrstva neboli „druhá kůže“ udržuje tělo v suchu. 2. vrstva je izolační a zadržuje teplo. 3. vrstva je ochranná, chrání tělo v nepříznivém počasí.

Známka dopadu na životní prostředí

Dopad výrobku na životní prostředí je stanoven pomocí nejrůznějších ukazatelů a zohledňuje celý jeho životní cyklus. Po vyhodnocení je výrobku přiřazena známka na stupnici ABCDE, která vám umožňuje porovnat ekologickou šetrnost výrobků (triček, kalhot, batohů atd). Decathlon se dobrovolně zapojuje do této iniciativy a tím přispívá k ochraně životního prostředí.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Hlavní materiál 54% Vlna , 24% Polyester , 15% Polyamid , 5% Polypropylen , 2% Elastan

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Před uložením nechte zcela uschnout.

TESTY

Všechny výrobky Wedze jsou navrhovány a vyvíjeny v našem centru na úpatí hory Mont Blanc. Následně se testují v reálných podmínkách, za kterých je budete používat i vy (ve sněhu, za nízkých teplot atd.). Týmy vývojářů, produktoví manažeři a návrháři se starají o to, aby výrobky odpovídaly skutečným potřebám sportovců.

Pokyny k údržbě

Perte v pračce - max. 30 °C - velmi šetrný postup

Nebělte bělicími prostředky

Nesušte v bubnové sušičce

Nežehlete

Nečistěte chemicky

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi