Pánské fitness tílko s kulatým výstřihem modré

239 Kč

8785353

Cvičení v tělocvičně, venku nebo doma? Funkční, splývavé a prodyšné tílko je pro každou legraci!

Funkční a pohodlné tílko poskytuje volnost pohybu a navíc má prodyšný zádový díl a rychleschnoucí materiál. A jeho další výhoda? Pochází z ekologické výroby.

Barva:

Modrá

Velikost:

průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

ODVOD POTU

Zůstaňte v suchu! Díky prodyšnému a rychleschnoucímu materiálu.

Technické informace

Made for fitness

Při fitness je každý sám za sebe. To, co nás spojuje, je pohyb! A naší prioritou je? Vyvíjet takové výrobky, které vám budou vyhovovat: volností pohybu, funkčností, pohodlím, stylem,... Vše je přesně navržené, nic není ponecháno náhodě. Náš tým vývojářů, od produktového manažera, přes stylisty až po inženýry, intenzivně pracují na tom, aby vám nabídli špičkové oblečení na fitness.

Testujete výrobky před jejich uvedením do prodeje?

Ale samozřejmě! 100 % našich výrobků prochází přísnými testy. Nejdříve velmi náročnými testy v laboratoři. Tam se testuje jejich odolnost vůči praní, trvanlivost barev…a tím to nekončí! A pak? Výrobky testují sportovci jako vy v reálných podmínkách! My testy sledujeme, analyzujeme, výrobky upravujeme tak, aby přesně splnily vaše očekávání. Tak a teď už znáte celou cestu výrobku až k vám domů.

A pokud s výrobkem nejsem spokojen?

Tak za to se velmi omlouváme! Pokud nejste s výrobkem spokojeni, stačí jej zanést zpět na prodejnu! Vyměníme ho, či vám vrátíme peníze.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Hlavní materiál 83% Polyester , 17% Elastan Všitý díl 84% Polyester , 16% Elastan

TESTY

Výrobek před uvedením do prodeje úspěšně prošel řadou testů (testem opakovaného praní, sušení apod). Tyto testy probíhaly pod taktovkou našich vývojářů ve spolupráci s externí laboratoří. A cílem bylo? Nabídnout vám výrobek, který trvale vyhoví vašim představám!

Pokyny k údržbě

Perte v pračce - max. 40 °C - běžný postup

Nebělte bělicími prostředky

Nesušte v bubnové sušičce

Žehlete při maximální teplotě 110 °C - nenapařujte

Nečistěte chemicky

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi