Pánské lyžařské softshellové kalhoty 500 černé

1 799 Kč

8558868

Softshellové kalhoty pro lyžaře, kteří si potrpí na pohodlné výrobky s nízkou hmotností.Díky odvětrávacím zipům lze dobře nastavit míra hřejivosti.

Lyžařské kalhoty z pružného a nepromokavého materiálu vás ochrání před chladem i před sněhem. Vyšší pas a přiléhavý střih přitom zdůrazní siluetu a podtrhne váš styl.

Barva:

Černá

Velikost:

průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

VODĚODOLNOST

Vrstvený materiál s podlepenými švy. 10 000 mm.

HŘEJIVOST

Podšívka z česaného polyesteru. Komfortní teplota 5 °C.

ODVĚTRÁVÁNÍ

Odvětrávání na zip na vnitřní straně stehen.

ANATOMICKÁ PŘIZPŮSOBIVOST

Pas lze nastavit suchými zipy.

SNADNÉ POUŽITÍ

Díky zipu se lem kalhot snadno přetahuje přes lyžařské boty.

DRŽENÍ NA TĚLE

Systém oček na připnutí šlí.

Technické informace

Šle

Pokud chcete, do oček na vnitřní straně pasu je možné připevnit šle. Šle můžete zakoupit zvlášť pod kódem: 8751391

Střih

Vysoký pas a vypasovaný střih, ideální kombinace elegance a výkonu.
Očka na vnitřní straně v úrovni pasu slouží pro uchycení šlí. Utahování na suchý zip pak umožní kalhoty v pase nastavit přesně tak, jak potřebujete.

Funkční materiál

Kalhoty jsou vyrobené z třívrstvého softshellového materiálu z recyklovaného polyesteru (gramáž 320 g/m²). Vnější strana je z recyklovaného vodoodpudivého polyesteru. Vnitřní strana je z recyklovaného česaného fleecu. Mezi nimi je hydrofilní membrána s polyesterovou vrstvou, ve které jsou polyuretanové tečky a která zaručuje nepromokavost.

Co je to membrána a k čemu slouží?

Membrána je velmi tenká vrstva na vnitřní straně látky. Je hydrofobní, nepropouští vodu směrem dovnitř, zároveň však umožňuje odpařování tělesné vlhkosti. Membrána je nezbytná pro to, aby tělo zůstalo v teple a v suchu. Nepromokavost membrány se měří dle odolnosti materiálu vůči určité výšce vodního sloupce. Čím je hodnota vyšší, tím je tkanina vůči vodě odolnější. Tento materiál má vodní sloupec 10 000 mm.

Proč používáme recyklovaný polyester?

Při výrobě našeho polyesteru používáme recyklované materiály (plastové lahve nebo polyesterové látky). Významně tím snižujeme množství nového materiálu potřebného na jeden výrobek a snižujeme spotřebu zdrojů využívajících ropu.

Co je barvení Dope Dyed?

Při barvení látek se spotřebovává obrovské množství vody, která se ale zároveň už nedá nijak dále využít. Abychom snížili tento negativní dopad na životní prostředí, rozhodli jsme se naše látky barvit postupem hromadného barvení (Dope Dye), které barví vlákno budoucí látky již při jeho výrobě.

Jak se obléknout, aby vám na sjezdovce nebyla zima?

Před zimou a vlhkostí nohy ochráníte tak, že si oblečete dvě vrstvy: lyžařské spodní oblečení, které odvede pot, a lyžařské kalhoty, které zahřejí a ochrání před nepříznivým počasím.

Jak kalhoty prát?

Pro zachování funkčních vlastností a dlouhé životnosti materiálů perte v pračce na 30 °C v programu na syntetiku. Perte naruby. Perte s minimem pracího prášku. Nepoužívejte aviváž. Ždímejte nejlépe ručně. Sušte na ramínku na teplém a větraném místě. Nečistěte chemicky. Nepokládejte na radiátor.

Jak jsou kalhoty vybaveny proti průniku sněhu?

Nohavice našich kalhot jsou vybaveny pružnými návleky, které lze přetáhnout přes lyžařské boty. Účinně chrání lyžaře před vniknutím sněhu do bot.

Jak se měří komfortní teplota?

Všechny naše výrobky se testují v laboratoři, kde se určuje i orientační komfortní teplota. U kalhot se měří bez spodních kalhot, u bund pak s termotričkem a fleecovou mikinou. Uvedená teplota odpovídá teplotě, kterou nejvíce testujících dle svého pocitu označilo jako neutrální (ani příliš teplo, ani příliš zima). Pocit optimální tělesné teploty je samozřejmě velmi individuální a odvíjí se také od náročnosti dané aktivity.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Hlavní materiál 94% Polyester , 6% Elastan Vložka 100% Polyester Membrána 70% Polyuretan , 30% Polyester Brzda 100% Polyuretan Klínek 100% Polyester

TESTY

Všechny výrobky Wedze jsou navrhovány a vyvíjeny v našem centru na úpatí hory Mont Blanc. Následně se testují v reálných podmínkách, se kterými se na svahu můžete setkat i vy (ve sněhu, za nízkých teplot atd.). Týmy vývojářů testováním ověřují, zda výrobky odpovídají požadavkům aktivity, pro kterou jsou určeny.

Pokyny k údržbě

Perte v pračce - max. 30 °C - velmi šetrný postup

Nebělte bělicími prostředky

Sušte v bubnové sušičce při nižší teplotě

Nežehlete

Nečistěte chemicky

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi