Pánské lyžařské kalhoty FR100

1 999 Kč

8646039

Lyžařské kalhoty na objevování kouzla freeride. Zůstaňte při lyžování v teple a v suchu a pro regulaci pocení využijte odvětrávací zipy.

Hledáte pohodlné kalhoty, na které byste se mohli spolehnout za každého počasí? Díky nepromokavému materiálu a odvětráváním vám tyto kalhoty zajistí ty nejlepší podmínky v každé situaci.

Barva:

Béžová

Velikost:

průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

VODĚODOLNOST

Membrána (10 000 mm), nepropustné švy.

PRODYŠNOST

Prodyšný materiál (RET 12) a odvětrávání pomáhají odvádět pot.

VOLNOST POHYBU

Volnější střih a pružný materiál poskytují naprostou volnost pohybu.

HŘEJIVOST

Vatová výplň (60 g/m²) vás ochrání před chladem. Nastavitelná odvětrávání.

ODOLNOST

Odolný materiál. Výztuhy na koncích nohavic prodlužují životnost výrobku.

Kapsy

2 kapsy na ruce, kapsa na stehně. Všechny nepromokavé a na zip.

Snadná lokalizace

Systém Recco® pro snadné nalezení osob zasypaných lavinou.

MOŽNOST NASTAVENÍ

Elastický nastavitelný pásek se suchým zipem.

Technické informace

Praktické detaily

Pásek na suchý zip. Poutka na klasický pásek, pokud chcete použít ten. Vnitřní elastický návlek proti sněhu. 2 velké odvětrávací zipy. Nepromokavé zipy. 3 kapsy, z toho jedna na stehně s kapsičkou na telefon.

Vodoodpudivost

Vodoodpudivost materiálu znamená, že voda po látce stéká a nevsakuje se. Materiál tak nenasákne vodou a zůstane lehký, prodyšný a hřejivý. Vodoodpudivost je speciální úprava na vnější straně materiálu. Tuto vrstvu je třeba obnovovat po celou dobu používání výrobku (nejlépe po každém třetím praní).Všechny nepromokavé bundy Wedze jsou ošetřeny vodoodpudivou úpravou.

Prodyšnost materiálu

K měření prodyšnosti se používá hodnota RET, která udává odpor proti průniku vodních par (podle normy ISO 11092). Čím je odpor nižší, tím lépe materiál odvádí vlhkost, a tudíž je prodyšnější.
Hodnoty: RET < 9 = extrémně prodyšný materiál / 9 < RET < 12 = velmi prodyšný materiál / 12 < RET < 20 = prodyšný materiál / RET > 20 = málo prodyšný nebo neprodyšný materiál.

Nepromokavý materiál

K měření nepromokavosti se používá metoda, která udává výšku vodního sloupce (podle normy ISO 811). Čím je hodnota vyšší, tím je tkanina vůči vodě odolnější. Například materiál s hodnotou nepromokavosti 10 000 mm odolá tlaku 10 000 mm vysokého vodního sloupce.

Co je to zátěr a co membrána?

Zátěr je tenký nátěr na vnitřní straně materiálu. Díky němu je materiál nepromokavý, ale zároveň zůstává prodyšný. Zátěr je často méně nákladný než membrána. Je však třeba jej chránit podšívkou. Membrána je v podstatě velmi tenký plastový film (z polyuretanu), který zaručí nepromokavost a neomezí prodyšnost. Membrána je poddajnější, lehčí, déle vydrží a také je prodyšnější než zátěr.

Nepromokavost

Výrobek byl testován pod sprchou o průtoku 60 l vody/m²/hodinu po dobu 2 hodin. Tento test simuloval podmínky prudké přeháňky v horách.

Jak se vyrábí nepromokavé oblečení?

Nepromokavost oblečení závisí na použitých materiálech, na tom, zda má výrobek nepropustné švy, a také na tom, jaký byl zvolen postup při výrobě. Všechny naše výrobky musí projít a splnit testy pod sprchou.

Praní nepromokavého oblečení

Aby se zachovaly všechny vlastnosti nepromokavých výrobků, je třeba při praní dodržovat doporučený postup. Odkaz na video: https://youtu.be/rh4GLwALgBM . Vodoodpudivost doporučujeme obnovit po každém třetím vyprání, a to pomocí impregnačního spreje nebo jiných impregnačních prostředků.

Jak poznám, že je výrobek prodyšný?

Kromě toho, že používáme prodyšné materiály, používáme u našich výrobků také další funkční řešení (zipy odvětrávání, síťovinu...), která zlepšují celkovou schopnost odvětrávání. Tyto odvětrávací systémy tak umožňují regulovat teplotu uvnitř oblečení a také lépe odvádět vlhkost, která se uvnitř tvoří při vyšší fyzické zátěži.

Co je to systém RECCO®?

Všechny naše Freeride bundy a kalhoty jsou vybaveny systémem RECCO®. S technologií RECCO® bude snadnější vás lokalizovat v případě zavalení lavinou. Díky reflektorům RECCO® může být zavalený člověk rychle a přesně lokalizován záchranáři, kteří disponují detektorem RECCO®. Reflektory RECCO ale nenahrazují přístroje A.R.V.A. Technologie RECCO je pouze doplňková a zvyšuje šanci nalezení zavaleného včas.

Pomoc s vybíráním velkosti

Model na fotkách měří 180 cm a má na sobě vel. L. Míry: Obvod pasu: 85 cm. Obvod pasu: 100 cm.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Hlavní materiál 100% Polyester Výplň 100% Polyester Hlavní podšívka 100% Polyester Vložka 100% Polyester Hřejivá podšívka 100% Polyester Všitý díl 76% Polyamid , 24% Polyester Kapsa 76% Polyester , 24% Elastan Brzda 100% Polyuretan Materiál střední části 90.3% Polyester , 9.7% Elastan

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Před uložením se ujistěte, že je výrobek zcela suchý.

TESTY

Vývojový tým značky Wedze sídlí ve Francii v Horním Savojsku na úpatí hory Mont Blanc poblíž několika lyžařských středisek. Během celého roku navrhujeme a vyvíjíme jednoduché a funkční výrobky. Tyto výrobky se následně podrobují nejnáročnějším testům. Jsme totiž přesvědčeni, že jen díky testování v praxi můžeme výrobky neustále vylepšovat.

Pokyny k údržbě

Perte v pračce - max. 30 °C - běžný postup

Nebělte bělicími prostředky

Sušte v bubnové sušičce při nižší teplotě

Nežehlete

Nečistěte chemicky

Obrázky

Pánské lyžařské kalhoty FR100
Pánské lyžařské kalhoty FR100
Pánské lyžařské kalhoty FR100
Pánské lyžařské kalhoty FR100

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi