WEDZE

Pánské lyžařské kalhoty 100 šedé

749 Kč
Buďte první, kdo napíše hodnocení
Kód : 8360202

Hřejivé a pohodlné kalhoty, které vám do začátků poskytnou ty nejlepší podmínky.

Tyto lyžařské kalhoty jsou nejenom hřejivé, jsou zároveň i lehké a poskytnou vám základní ochranu v nepříznivém počasí. Lyžování si tak budete moci užít naplno po celý den.

Barva: Antracitově šedá

L
Online objednávka

Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 h

Získejte +74 bodů za nákup tohoto produktu  

  Naše služby:

  • Výměna a vrácení do 365 dní zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 1700 Kč
   (nevztahuje se na produkty marketplace a nadrozměrné zásilky)

  Klíčové vlastnosti

  VODĚODOLNOST

  Zátěr 3000 mm.

  PRODYŠNOST

  Prodyšný materiál.

  HŘEJIVOST

  Izolace z recyklované vaty. Podšívka z česaného polyesteru.

  VODOODPUDIVOST

  Vnější materiál je vodoodpudivý – voda steče a nevsákne se.

  MOŽNOST NASTAVENÍ

  Pas lze nastavit suchými zipy.

  KAPSY

  2 kapsy na ruce na zip.

  Technické informace

  Jaké materiály zaručují hřejivost výrobku?


  Jako tepelně izolační materiál jsme zvolili recyklovanou vatu (60 g/m²). Tu tvoří syntetický materiál na bázi polyesteru, který v sobě zadržuje vzduch. Čím je vlákno silnější, tím více vzduchu v sobě dokáže zadržet, a tím lépe chrání před chladem.

  Co je to zátěr?

  Zátěr je speciální nepromokavá vrstva na vnitřní straně látky. Zabraňuje prosáknutí kapek vody na vnitřní stranu látky, ale zároveň nezabraňuje odpařování tělesné vlhkosti. Díky tomu zůstanete při sportování v suchu a pohodlí.

  Jak se měří nepromokavost oblečení?

  K měření nepromokavosti se používá metoda, která udává výšku vodního sloupce (podle normy ISO 811). Čím je hodnota vyšší, tím je tkanina vůči vodě odolnější. Materiál s hodnotou nepromokavosti 3000 mm tedy odolá tlaku 3000 mm vysokého vodního sloupce (což odpovídá zhruba dvěma hodinám deště).

  Opravdu výrobek chrání před nepříznivým počasím?

  Materiál a švy kalhot zabraňují prosakování vody dovnitř a chrání před nepříznivým počasím (deštěm, sněhem, větrem). Nepromokavost oděvu byla testována v dešťové komoře simulující reálné podmínky na svahu. Nepromokavost byla ověřena také přímo na sjezdovce, a to za nejrůznějších podmínek.

  K čemu slouží vodoodpudivost kalhot?

  Vodoodpudivost materiálu znamená, že voda po látce stéká a nevsakuje se. Kalhoty jsou vyrobeny z vodoodpudivých materiálů, které prodlužují jejich nepromokavost. Vodoodpudivost je speciální úprava na vnější straně materiálu. Během používání může materiál své vodoodpudivé vlastnosti částečně ztratit.

  Jak vodoodpudivost obnovit?

  Je třeba vědět, že vodoodpudivost je možné snadno obnovit. Kalhoty lze například vložit do sušičky a pustit program na syntetiku na asi 10–15 minut. Nebo můžete použít impregnační sprej (k dostání v našich prodejnách). Prostředek rovnoměrně nastříkejte na celou vnější stranu oblečení a nechte schnout po dobu 10–12 hodin.

  Co to znamená, když jsou kalhoty prodyšné?

  Jedná se o to, zda jsou kalhoty schopné propustit vlhkost vyprodukovanou tělem při námaze na vnější stranu látky. Prodyšnost látky se měří pomocí ukazatele RET: Resistance Evaporative Transfer (dle normy ISO 11092). Čím je hodnota RET nižší, tím je látka prodyšnější. RET kalhot 100 je 13. Nicméně Wedze používá i další funkční řešení, která zlepšují prodyšnost a zabraňují kondenzaci vlhkosti uvnitř oblečení (zipy, odvětrávání, síťovina).

  Jak se obléknout, aby vám na sjezdovce nebyla zima na nohy?

  Před zimou a vlhkostí nohy ochráníte tak, že si oblečete dvě vrstvy: lyžařské spodní oblečení, které odvede pot, a lyžařské kalhoty, které zahřejí a ochrání před nepříznivým počasím.

  Jak jsou kalhoty vybaveny proti průniku sněhu?

  Nohavice našich kalhot jsou vybaveny pružnými návleky, které lze přetáhnout přes lyžařské boty. Ty lyžaře účinně chrání před vniknutím sněhu do bot při pádu nebo v hlubokém sněhu.

  Jaký mají kalhoty 100 střih?

  Stři Regular. Uvnitř jsou dostatečně prostorné na to, aby pod ně bylo možné nosit i spodní oblečení.

  Jak kalhoty prát?

  Pro zachování funkčních vlastností a dlouhé životnosti dodržujte následující doporučení: Perte v pračce na 30 °C v programu na syntetiku. Perte naruby. Perte s minimem pracího prášku. Nepoužívejte aviváž. Ždímejte nejlépe ručně. Sušte na ramínku na teplém a větraném místě. Nečistěte chemicky. Nepokládejte na radiátor.

  Záruka

  2

  Hmotnost

  0.548 kg

  Koncepce a technologie výrobku

  Složení

  Hlavní materiál: 100.0% Polyester Hlavní podšívka: 100.0% Polyester Výplň: 100.0% Polyester

  RADY PRO SKLADOVÁNÍ

  Výrobek neskládejte. Skládáním by mohlo dojít k porušení zátěru na látce. Před uložením se ujistěte, zda je výrobek zcela suchý.

  TESTY

  Všechny výrobky Wedze jsou navrhovány a vyvíjeny v našem centru na úpatí hory Mont Blanc. Následně se testují v reálných podmínkách, se kterými se na svahu můžete setkat i vy (ve sněhu, za nízkých teplot atd.). Týmy vývojářů testováním ověřují, zda výrobky odpovídají požadavkům aktivity, pro kterou jsou určeny.

  Pokyny k údržbě

  Žehlení při maximální teplotě žehlicí plochy 200 °C.

  Nesušte v sušičce.

  Maximální teplota praní 70 °C. - Normální péče.

  Jakékoliv žehlení.

  Maximální teplota praní 30 °C. - Velmi mírná péče.

  Hodnocení zákazníků

  Otázky a odpovědi