LYŽAŘSKÉ LCD BRÝLE G 940 E BÍLÉ

2 999 Kč −33%
1 999 Kč
*Od 28. 9. 2021 až do vyčerpání zásob

Tyto brýle jsou vybaveny nejlepší technologií pro změnu zabarvení zorníku brýlí: LCD.

Brýle G 940 E mají LCD zorník, který mění zabarvení skel okamžitě, a to manuálně nebo automaticky, jak vám bude lépe vyhovovat. Zabarvení se změní okamžitě, jsou proto vhodné do každého počasí.

Otázky a odpovědi
Barva: Bílá / Černá
Doručení domů
Dostupné
Bezplatné vyzvednutí za 1 hodinu na prodejně
Naše služby:
  • Výměna a vrácení do 90 dnů zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 2500 Kč (standardní zásilky)

Klíčové vlastnosti

OCHRANA PŘED SLUNCEM

100% UV ochrana, zorník LCD mění zatmavení okamžitě, do každého počasí.

OCHRANA PROTI ZAMLŽOVÁNÍ

Protizamlžovací úprava Performant, dvojitý zorník a odvětrávání v obrubě.

Zorné pole

Cylindrický zorník. Široké horizontální zorné pole.

Pohodlí

Ergonomická pěna a pohodlná textilie.

Držení na těle

40mm pásek se dvěma protiskluzovými silikonovými proužky.

MOŽNOST NASTAVENÍ

2 přezky pro rychlé nastavení délky pásku.

KOMPATIBILITA

Tvar přizpůsoben přilbám Wedze.

Technické informace

100% UV filtr

UV záření je pro oči nebezpečné, a proto všechny naše lyžařské brýle poskytují 100% UV ochranu dle normy EN 174. Lyžařské brýle jsou nejlepší variantou pro ochranu očí na sněhu. Dokonale přilehnou na obličej a nepropustí žádné UV záření, ať už přímé nebo odražené.

Protizamlžovací úprava

Úprava PERFORMANT spočívá ve dvojitém zorníku napojeném na odvětrávání v obrubě brýlí, které podporuje proudění vzduchu. Při používání brýlí se proto vyhněte zakrývání odvětrávacích otvorů (např. nákrčníkem). Vnitřní stranu zorníku čistěte velice opatrně, prodloužíte tak životnost protizamlžovací úpravy.

Odvětraný dvojitý zorník

Dvojitý zorník brání zamlžování brýlí, Vzduch mezi dvěma vrstvami zorníku slouží jako termoizolant. Díky tomu není rozdíl vnější teploty a teploty uvnitř brýlí tak velký, což efektivně zpomaluje zamlžování brýlí. Vnitřní zorník je také ošetřen úpravou proti zamlžování a vybaven odvětrávacími otvory podporujícími proudění vzduchu.

Cylindrický zorník

Dvojitý zorník cylindrického tvaru. Vnější sklo ze vstřikovaného polykarbonátu, který je odolný vůči nárazům. Vnitřní sklo z polykarbonátu se systémem ETINT LCD.

Kompatibilita s lyžařskými přilbami.

Všechny lyžařské brýle Wed'ze jsou plně kompatibilní s lyžařskými přilbami Wed'ze.

Kompatibilita s dioptrickými brýlemi

Tyto lyžařské brýle umožňují nošení dioptrických brýlí širokých až 130 mm. Pěnové polstrování a boční části lícnice jsou speciálně vykrojené pro stranice dioptrických brýlí.

Pásek

40 mm široký pásek z polyamidu, polyesteru a gumy. Protiskluzové silikonové proužky.

Pouzdro z mikrovlákna

Pokud brýle nepoužíváte, uchovávejte je v pouzdru z mikrovlákna Wedze, které je ochrání před poškrábáním. Obal slouží rovněž k čištění zorníku, je vyroben ze šetrného materiálu, který brýle nepoškrábe. Pouzdro je ideální na uskladnění brýlí a na jejich ochranu před poškozením např. uvnitř batohu.

Technologie ETINT

Inovativní technologie Etint je elektronický fotochromatický LCD zorník, který se dokáže přizpůsobit počasí a umožňuje přejít ze světlého zabarvení do tmavého. Míru ztmavení lze ovládat manuálně zmáčknutím tlačítka nebo lze zapnout automatický režim. Zaručuje tak vynikající viditelnost za každého počasí. Brýle se nabíjí přes USB kabel po dobu 1 hodiny, výdrž 16 hodin. Pro aktivaci automatického režimu přidržte tlačítko po dobu 3 vteřin.

Norma EN 174

Norma EN 174 stanovuje požadavky pro sjezdové brýle a další sjezdové aktivity, jako je snowboard.

Brání zamlžování

Vlhkost podporuje tvorbu páry. Vyhněte se proto tomu, aby pěnové polstrování nasáklo vodou a nikdy si brýle nedávejte na mokrou přilbu. Brýle se mohou zamlžovat i po pádu obličejem do sněhu. Brýle proto vždy nechte přes noc uschnout, aby se vlhkost odpařila a vy jste měli na druhý den zcela suché vybavení.

2 velikosti

Velikost L odpovídá obvodu hlavy 56 cm.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Gumička 36% SYNTETICKÝ KAUČUK, 33% POLYAMID, 31% POLYESTER Čočky 100% POLYKARBONÁT Rám 100% TERMOPLASTICKÝ POLYURETAN Pěna 100% POLYURETAN

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Po použití uložte brýle do pouzdra.

TESTY

Všechny výrobky Wedze se testují v reálných podmínkách při aktivitě, pro kterou jsou určeny. Ve sněhu, v mrazu, zkrátka za všech podmínek, s nimiž se lze při lyžování setkat. Týmy vývojářů, produktoví manažeři a návrháři se starají o to, aby výrobky odpovídaly skutečným potřebám sportovců.

Obrázky

LYŽAŘSKÉ LCD BRÝLE G 940 E BÍLÉ

VIDEO

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi