Kolečkové brusle FIT100 černo-stříbrné

1 399 Kč

8614734

Brusle jsou ideální pro začátečníky či na krátké vyjížďky. Naučte se pohodlně a bezpečně jezdit, zatáčet i brzdit.

Pohodlná a zpevňující botička a kolečka vhodná pro začátečníky.

Barva:

Černá

Velikost:

průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

POHODLÍ

Pohodlné a zpevňující: poloměkká vnitřní botička s 3D síťovinou a polstrování.

KVALITA SKLUZU

Ložiska ABEC 5, kolečka o průměru 76 mm s tvrdostí 80A pro dobrý skluz.

DRŽENÍ NA NOZE

Tuhý a vysoký skelet, tkaničky, mikrometrická přezka a suchý zip na nártu.

KOMBINOVATELNOST

Plastový rám je kompatibilní s 80mm kolečky. Vyměnitelný brzdový špalík.

Technické informace

Pro koho je výrobek vhodný?

S jízdou na bruslích teprve začínáte nebo se jí věnujete příležitostně? Hledáte pohodlné a bezpečné brusle za výhodnou cenu? Pak jsme brusle Fit 100 vytvořili právě pro vás!

Pohodlí a zpevnění

Poloměkká botička s 3D síťovinou poskytuje dobré pohodlí a omezuje kondenzaci páry uvnitř brusle. Nové pěnové polstrování a tlumení na úrovni paty zajišťuje pohodlí při bruslení. Skořepina (horní část brusle) je pevná a dobře zpevňuje kotník. V kombinaci se třemi způsoby utažení (tkaničky, mikrometrická přezka a utahovací pásek) tento systém zaručuje, že se kotník v brusli nebude pohybovat.

Je nutné vybírat mezi kvalitou jízdy a pohodlí při jízdě?

S bruslemi Oxelo nikoliv. In-line brusle FIT 100 poskytují díky 76mm kolečkům a ložiskům ABEC5 dobrou kvalitu skluzu přizpůsobenou začátečníkům.
Kombinace plastového rámu a poměrně měkkých gumových koleček (80A) poskytuje dobrý kompromis mezi toleranci a absorpcí vibrací.
Do rámu se rovněž vejdou kolečka o průměru 80 mm.

Jak brusle udržovat a opravovat?

Náhradní součástky k in-line bruslím lze zakoupit v prodejnách nebo v servisu Decathlon. Součástky, jež lze vyměnit: kolečka o průměru 76 mm nebo 80 mm, ložiska ABEC 5 (nebo vyšší, pokud chcete lepší kvalitu skluzu). Brzdové špalíky vhodné na pravou i levou brusli.

Jak prodloužit životnost bruslí?

Je běžné měnit pozici koleček bruslí vzhledem k tomu, že jejich opotřebení není stejnoměrné. Důvod? Při bruslení (kroku, zatáčení a ještě výrazněji při rozjezdu) jsou často brusle nakloněny směrem dovnitř. Pro nižší opotřebení gum pravidelně měňte umístění koleček (ideálně po párech).

Jaká je nosnost těchto bruslí?

Brusle jsou v souladu s normou EN 13843, třída A (norma pro in-line brusle). Tato norma se vztahuje na kolečková sportovní zařízení – in-line brusle s nosností mezi 20 a 100 kg (tělesné hmotnosti). Tato evropská norma stanovuje bezpečnostní požadavky, metody testování, označení bruslí a veškeré informace, jež je výrobce povinen sdělit zákazníkovi, aby při standardním používání výrobku nedošlo ke zranění uživatele či jiných osob.

Kolik brusle váží?

2,5 kg pár ve velikosti 43.

Jak probíhá testování našich výrobků?

Všechny naše in-line brusle byly laboratorně testovány. Pomocí těchto testů ověřujeme, že výrobky splňují evropské normy pro používání in-line bruslí. Ale provádíme i testy opotřebení. Laboratorní testy jsou doplněny testy v praxi. U některých z nich se provádí měření, jiné se opírají o pocit hodnotitelů. Výsledek: výrobek je otestován a schválen pro prodej.

Záruka

2 roky. Nevztahuje se na součástky podléhající opotřebení (brzda, kolečka a ložiska).

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Boty ILS 100% Polypropylen Manžeta ILS 100% Polypropylen Svršek 95% Polyester , 5% Polyuretan Kolečka ILS 50% Polyuretan , 50% Polypropylen Podšívka 100% Polyester Podešev 100% Termoplastický polyuretan Přezky 50% Polyamid , 40% Termoplastický polyuretan , 10% Nerezová ocel

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Skladujte na suchém místě. Nesušte v blízkosti ohně. Zamezte přímému kontaktu se zdrojem tepla.

Pokyny pro uživatele

Nevhodné na in-line hokej a agresivní jízdu.

Obrázky

Kolečkové brusle FIT100 černo-stříbrné
Kolečkové brusle FIT100 černo-stříbrné
Kolečkové brusle FIT100 černo-stříbrné
Kolečkové brusle FIT100 černo-stříbrné
Kolečkové brusle FIT100 černo-stříbrné

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi