Pánské házenkářské boty H900 Stronger černé

1 499 Kč

Házenkářské boty pro zkušené hráče na pravidelné tréninky a zápasy o vysoké intenzitě.

Házenkářské boty H900 Stronger jsou velmi odolné a vybavené tlumením Kalensole. V těchto botách bude každý váš krok maximálně stabilní!

Otázky a odpovědi
Barva: Černá / Červená
Velikost: průvodce velikostí
Naše služby:
  • Výměna a vrácení do 90 dnů zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 2500 Kč (standardní zásilky)

Klíčové vlastnosti

TLUMENÍ DOŠLAPU

Technologie Kalensole pro lepší tlumení.

PROTISKLUZOVÉ VLASTNOSTI

Přilnavost je o 53 % vyšší, než je vaše očekávání.

DRŽENÍ NA NOZE

Dvě výztuhy zlepšují zpevnění nohy.

ODOLNOST

Bota celovyztužená odolnými materiály.

Technické informace

Lepší odraz i doskok díky technologii Kalensole

Naši inženýři vyvinuli technologii Kalensole. Tato technologie je používána i na běžecké boty Kalensole, které si tak po 1 000 km zachovají stejnou schopnost tlumení. V těchto botách se nachází v mezipodešvi v patě. Je skvělá pro razantní odrazy a doskoky. Ve špičce usnadňuje odraz vysokohustotní výztuha z polyuretanu. Pohodlí pak zajišťuje tvarovaná stélka.

Přilnavost odpovídající požadavkům zkušených hráčů

Zkušený hráč házené se rychle pohybuje po hřišti, má razantní došlap a dynamický odraz. Proto jsme pro něj vyvinuli boty z lehké a přilnavé pryže. V našich interních testech překonal model H900 o 53 % stanovené hodnoty.

Pevný došlap díky lepšímu zpevnění

Boty H900 Stronger mají dvě výztuhy u šněrování, které zvyšují zpevnění na nártu. Uvnitř boty v patě pěnová podšívka zabraňuje klouzání chodidla. Podšívce přezdíváme kočičí jazýček. Dotkněte se jí a pochopíte. Do bot jsme umístili ploché tkaničky, které se při hře nerozvazují. Celá bota tak zajišťuje perfektní zpevnění při prudkých dopadech.

Skutečně odolné

Boty H900 Stronger jsou velmi odolné. Kryje je 2mm vrstva polyuretanu (PU Pouring), odolají každému nárazu. Naši inženýři navíc nejvíce namáhané boční části vyztužili 3mm vrstvou. Tento postup je například používán u tenisových bot. Díky všem těmto výztuhám jsou boty H900 Stronger velmi odolné a mají dlouhou životnost. 440 g ve velikosti 43.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Měď 85% POLYURETAN, 15% POLYESTER Obrana 73.6% ETHYLENVINYLACETÁT, 19.5% SYNTETICKÝ KAUČUK, 4.6% POLYURETAN, 2.3% TERMOPLASTICKÝ POLYURETAN Corepack 100% POLYESTER

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi