Pánské golfové nepromokavé boty MW500 bílo-černé

1 899 Kč

8767324

Nepromokavé boty na golf v mírném počasí (s pocitovou teplotou od 10 °C do 20 °C).

Trvale nepromokavé s novou podešví složenou ze tří materiálů, které zaručují pohodlí a maximální přilnavost i v mokrém terénu!

Barva:

Bílá / Černošedá / Okrová

Velikost:

průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

PŘILNAVOST

Vzorek podešve přizpůsoben potřebám švihu.

VODĚODOLNOST

Bota s nepromokavou membránou.

NÍZKÁ HMOTNOST

367 g ve velikosti 43.

Technické informace

Trvale nepromokavé

Bota MW500 je zhotovena s nepromokavou membránou. Je kolem celé boty. Je propracována do nejmenších detailů, má např. „záhyb“ propojující svršek s jazykem, aby se voda nemohla dostat dovnitř boty.

Bota MW500 je nepromokavá díky své konstrukci, a nikoliv díky povrchové úpravě. Zůstane tedy nepromokavá po celou dobu své životnosti, a nejen během prvních použití.

Podešev ze 3 částí

Vzhledem k tomu, jak je důležité mít při golfu dobrou oporu, je třeba hlavně vytvořit správnou podešev, která golfistům poskytne lepší spojení se zemí. Zaměřili jsme se na přilnavost, pohodlí a odolnost. V mírném počasí může být zem suchá i mokrá. Návrháři tedy vyvinuli podešev ze 3 částí.

Část pryžovou, část z TPU, která poskytuje vynikající přilnavost na klouzavém povrchu, a mezipodešev z EVA pěny, která zajišťuje mimořádné pohodlí při chůzi.

Přizpůsobení potřebám švihu

Spolupracovali jsme s týmy Sportslab. Byla vypracována studie zaměřená jednak na upřesnění míry intenzity tlaku na různé zóny boty a poté na směrování tohoto zatížení při golfovém švihu u levé nohy i u pravé nohy.

Do nejmenších detailů

Vznikla tak asymetrická podešev, kde má každý spike svou konkrétní funkci: délka, šířka, výška, každý je jiný. Na ploše podešve jsou rozmístěny tak, aby odpovídaly zónám, na které působí tlak při chůzi a při švihu. Tato práce se spiky umožňuje zaručit vynikající přilnavost, a přitom omezuje jejich opotřebení.

Podešev je také prolamovaná, aby byla ohebnější a lehčí.

Pohodlí EVA pěny

Boty Inesis MW500 jsou mimořádně pohodlné. Je to dáno jak ohebností a měkkostí pryžové podešve, tak i vlastnostmi tlumení došlapu mezipodešve z EVA pěny. Je to materiál, který se hodně používá i u bot na běh. Využíváme zkušeností návrhářů značek zaměřených v Decathlonu na běh a trail, kteří vyvinuli exkluzivní složení EVA pěny.

Dynamičtější svršek

Zatímco u designu bot Inesis Grip Waterproof vycházeli návrháři od nuly, u modelu Inesis MW500 již mohli při navrhování svršku vycházet z předchozí verze.

Cílem bylo zachovat identifikační znaky Inesis Grip Waterproof a přitom dodat dynamičtější linie a více pohodlí při používání. Na nártu je nyní bota z jednoho dílu, což jí dodává větší měkkost. A pak je tu i to, co není vidět.

Testováno v různých podmínkách

Tím, že se osoby, které boty MW500 testovaly, nacházely na různých místech ve Francii, a testování začalo uprostřed zimy, byly boty vystaveny těžším podmínkám, než na které byly koncipovány. Boty MW500 si tak poradí s celou řadou různých povrchů: s blátem, pískem, deštěm, suchým povrchem atd. Jde o multifunkční boty na golf.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Podešev 70% Ethylenvinylacetát , 20% Syntetický kaučuk , 10% Termoplastický polyuretan Svršek 90% Polyuretan , 10% Polyester Podšívka 100% Polyester

Pokyny k údržbě

Perte v ruce

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi